TOPlist

Soukromé modifikace

Obecně i mimo OMSI

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Duchtory » 05 led 2021 16:11

Ale kdyby se to vydalo normálně veřejně tak se pak nemůže stát to že se to rozešle, jinak s tebou souhlasím Twistre. Spíš mi příjde že se tady řeší něco úplně jiného než o co tady šlo původně. :lol:
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Karosa B932 » 05 led 2021 16:12

Nejhorší na tom, když jsme něco dobrého s Kopeckem vydali, tak se z toho byly rozkradeny zvuky a různé věci bez žádných požádání do jiných modifikací, které si pak vydávali za své...

A už nás to hodně naštvalo. Každý má právo si své věci ponechat... Ti, co tady říkají, že si to ,,syslí pro sebe", jak to tu bylo řečeno, jsou lidi, kteří jsou závistiví a v OMSI nic neumí.

Nezlobte se za tento nepříjemný komentář, ale už mi to lezlo krkem... :P

KONEC
,,Buďte optimisti při řízení. Vyprdněte se na všechny "pitomce" okolo. Nejlepší je mít dobrou náladu, i když tomu někteří kolikrát nepřispívají, ale jsme přece jen lidi, které maličkosti NESMÍ vůbec rozhodit! " Karosa B932, mrdák.
Uživatelský avatar
Karosa B932
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 985
Registrován: 06 čer 2013 16:15
Bydliště: Rychnov u Jablonce nad Nisou

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 05 led 2021 16:16

Kdyby se věci více vydávaly veřejně, tak žádné žebrání a tunelování neexistuje. Neříkám, že musí být všechno veřejné, ale jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli bude platit Co si neuděláš, to nikdy nebudeš mít. A potom už nebude na co dělat ony soukromé modifikace. :P
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Sotous26 » 05 led 2021 16:30

Rekl bych, ze "Co si neudelas, to nemas" uz tu nejakej ten rok plati. Tvurcu ubyva, priority se meni a to, ze si nekdo ve volnym case udela pro poteseni autobus neznamena, ze ho dalsich x brecicich deti z cely siroky komunity musi mit taky. Je rozdil neco delat v puvodnim zameru verejne a kvuli nejakemu duvodu to zamest pod koberec, nebo si tvorit ciste soukrome modely. A nam, co si tvorime soukrome modely (pokud se na to tedy jednou za sto let najde cas), tak je nam asi nejak ukradenej nazor komunity na to, kdyz nekam hodime fotku s nasim modelem. Zkratka neni to oficialni, neni duvod upozornovat na kazdou soukromou vec. Jakmile jsem ukazal screen s nejakym soukromym modelem, hned mi do SZ pristaly desitky zprav o tom, jestli jim to poslu, ze nabidnou neco jinyho... proc? Ja na tohle nejsem. :)
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 05 led 2021 16:48

Ale proč máte potřebu posílat s tímto modelem screeny, hm?
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Scaild » 05 led 2021 16:52

Busák: To je jako kdyby sis doma v dílně vyrobil lavičku, dal si jí na zahradu a na FB dal fotku, jak na ní sedíš. A teď by ti lidi začali psát komentáře, proč tam dáváš tu fotku, když si na ní nemůžou sednout a ať jí koukáš dát na náměstí, kde jí budou moct používat všichni. Je tvoje věc jestli se chceš pochlubit tím co umíš a nikdo nemá právo určovat, jestli si to smíš nechat nebo to dát všem k užívání. Naštěstí už nejsme v komunismu...
Scaild
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 16
Registrován: 29 říj 2020 20:07

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 05 led 2021 16:57

Scaild píše:...Je tvoje věc jestli se chceš pochlubit tím co umíš...

Ták! A jsme u toho. Proč existuje tunelování a žebrání? No protože se tvůrci chlubí a těmi obrázky dávají najevo ,,Ha, já jsem si vyrobil tohle, čumte a záviďte.'' Kdyby se tvůrci nechlubili a nepublikovali tyto obrázky, byl by klid. ;)
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Sotous26 » 05 led 2021 17:14

Cumte a zavidte? Kam na to chodis? A proc mame potrebu posilat screeny s necim soukromym? Dovol se mi zasmat :DDDD Scaild to napsal pekne. Nevim jak ostatni, ale ja, pokud jsem nekam neco daval, nebylo to proto, aby se mi pulka mistnich sotousku klanela, ale bylo to z prostyho duvodu - misto debilnich kecu radsi drzim hubu a neco vymodeluju. To se to vsem tak krasne povida, jaky maj plany, tohleto tamhleto, pak z toho vznikne paskvil typu Cesky Grundorf, autobusy ktery jsou konverty z vBusu, kdy autor ani nevi co je to script a jak ho pouzit, misto zapojovani mozku radsi vecny spamovani fora a hlceni dotazama typu : ,,KDE STAHNU AUTOBUS"... Ale aby nekdo zvednul prdel a radsi si teda zkusil v Blenderu neco vymodelovat, to uz se nikomu nechce, co? To si fakt myslis, ze tohle bavi lidi cist? Proboha uz se proberte!
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Duchtory » 05 led 2021 17:18

Ale na druhou stranu, proč se nepochlubit? Já třeba strašně rád sleduji Simtrrův IG, protože tam má pěkný modely, modely který já nikdy nebudu mít a tak si to prohlídnu, dám mu tam srdíčko a jdu pryč. Tam to pro mě končí a akorát mě to namotivuje k tomu abych taky něco dělal. Prostě hodit někam fotku svojí práce je naprosto vpořádku za mě. A nechat si model pro sebe je taky naprosto vpohodě. Ale buď hodit veřejně a nebo vůbec. Potom jsou akorát problémy. :)
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 05 led 2021 17:21

Duchtory píše:Ale buď hodit veřejně a nebo vůbec. Potom jsou akorát problémy. :)

Přesně tak.
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků