TOPlist

Bus & Cable Car Simulator – San Francisco

Obecně i mimo OMSI

Bus & Cable Car Simulator – San Francisco

Příspěvekod martasknol4 » 28 srp 2017 18:09

Ahoj, je tu někdo, kdo zná, případně hraje tuto hru? Nebo ji všichni přestali hrát po roce 2011? :lol: Možná je to zbytečný příspěvek, ale rád bych si vyměnil s někým, kdo to hraje, názory.
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: Bus & Cable Car Simulator – San Francisco

Příspěvekod vojtas » 28 srp 2017 19:01

No, kdyz jsem to pred temi 6 lety hral, tak to byla hruza. Fyzika 0, grafika taky nic mox, milion bugu, AI fungujici pofiderne, otresny pribeh, odemykani dalsich prostredku... No hrozne, ani jsem si kvuli tomu jejich debilnimu pribehu nevyzkousel trolejbus...
10 let...
Uživatelský avatar
vojtas
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1250
Registrován: 12 dub 2011 13:55
Bydliště: Ostrava

Re: Bus & Cable Car Simulator – San Francisco

Příspěvekod rpopo » 28 srp 2017 19:06

Ja som to vyriešil mudrejšie, stiahol som si savegame, vzal auto, odniesol sa do trolejbusovej garaže a jazdil. Je to katastrofa, čo si budeme vravieť, ale stale lepšie ako jazdiť s trolejbusom v SimTr alebo Trancity. :) Bola celkom výzva prejsť tú trasu bez toho, aby vám spadli palice, hlavne s klbovym trolejbusom. Veeeeeľmi vzdialene v tom bolo počuť aj prvky 14/15Tr, nakoľko ide o 14/15TrSF. AI bola snaď ešte blbšia než v OMSI, naviac sa pred tebou spawnovali ine auta či autobusy, ale ako hra to zle veru nevyzeralo. Ten OpenWorld sa mi tam skutočne páčil. Ja som sa tam s trolejbusmi najazdil dosť, bavilo ma to aj napriek absolutne debilnej AI doprave a fyzike. Električka bola zaujímavejšia.
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: Bus & Cable Car Simulator – San Francisco

Příspěvekod ada3336 » 28 srp 2017 19:23

Mně se vždycky líbil ten nápad a celkovej koncept, ale hra samotná byla v hodně stránkách špatná. Kdyby vyšlo něco podobnýho a funkčního, bylo by to určitě super! Možná Lotus?
Obrázek
ada3336
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 455
Registrován: 20 čer 2011 15:36
Bydliště: Olomouc

Re: Bus & Cable Car Simulator – San Francisco

Příspěvekod martasknol4 » 28 srp 2017 21:36

Já si to občas i celkem rád zahraju, ale štve mě na tom několik věcí:
1) AI nemají přidělenou linku nebo řád, jezdí si jen tak po mapě (když jedu s tramvají, jedou za mnou 2 nebo 3 další tramvaje - což by podle JŘ vůbec nemělo být)
2) auta, náklaďáky, trolejbusy, autobusy létají
3) auta a náklaďáky vybržďují
4) i pokud jedete 50 m/h, vozidlo lze na místě zastavit ruční brzdou
5) v tramvaji nevím, jakou jedu rychlostí
6) když odjedu ze zastávky a je prázdná, za chvíli se otočím a vidím tam dalších 6 stojících lidí
7) trolejbusová linka je jen 1 (vlastně 2, ta druhá je noční a expresní) a trvá hodinu (samozřejmě to člověk ujede tak za hodinu a 15 minut z důvodu semaforů a AI)
8) mapa je mřížka plná semaforů
9) když nabourám do auta, převrátím se na bok
atd...
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: Bus & Cable Car Simulator – San Francisco

Příspěvekod Peterson » 29 srp 2017 07:40

San Francisco ako mesto je vlastne mriežka, tak ako každé iné mesto, ale samozrejme v tých najstarších častiach nájdeš aj normálne ulice, to isté na pobreží
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35


Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků