TOPlist

iDosys

Obecně i mimo OMSI

Re: iDosys

Příspěvekod luky.pat » 28 čer 2017 23:09

SORGI píše:Je to velká spousta práce, hlavně tvorba vlastního administračního systému zabrala fůru času.

Takže to nejde udělat za týden, jak jsi mi kdysi tvrdil v soukromé zprávě na vdp.4fan.cz?

SORGI píše:...o tom, že mě vývojáři požádali jsem tu plácal kvůli vdp.4fan.cz, kde za cokoli co se jejich administrátorům nelíbí dostaneš BAN...

Administrátorům vdp.4fan.cz se především nelíbí, když někdo falšuje profily. Bany neudělujeme jen proto, že se nám někdo nelíbí.

SORGI píše:A věř mi, že rozhodně nekončím na první metě jak to udělali na vdp.4fan.cz

Rozveď to, tohle mě zajímá. Rozhodně mi nepřipadá, že bychom toho udělali málo.
Meyye! Tahrodiis aanne! Him hinde pah liiv! Zu'u hin daan!
Uživatelský avatar
luky.pat
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 764
Registrován: 15 kvě 2011 20:10
Bydliště: Praha

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 28 čer 2017 23:54

Boží je, jak se do mě pustí všichni, kterým bych mohl dělat problém, ale to je věc vaše :) Rád upřesním, proč jsem zmínil, že nekončím na první metě. Nekončím s vývojem ať už vyvýjím cokoli. Snažím se rozvíjet herní komunitu OMSI, stejně jako vy, ale snažím se neomezovat lidi hraním mé verze virtuální firmy. Nezakazuji jim zakládat podobné hry, protože to je prostě úděl některých z nás. Tvořit. Tvořit a věřit, že tvoříme něco lepšího než mají ti druzí. Až někdo vytvoří něco lepšího, než se daří tvořit mě, velmi rád ho uznám :) Do soukromé zprávy pro FB stránku VDP jsem psal něco, abych nepřišel o kontakt s vdp.4fan.cz. Jsou tam fajn lidi. Chápu, že mě nařknete, že jsem chtěl tento kontakt ponechat z důvodu kopie vašeho systému, ale iDosys je zcela odlišný systém běžící na vlastním administračním systému. Věřím, že iDosys během několika měsíců nabídne mnoho výhod, které možná oceníte, možná také ne. Nikdo nikoho nenutí iDosys používat, stejně tak to nikomu nikdo nezakazuje. To je rozdílem mezi vdp a iDosys. Váš systém není špatný, jen potřebuje upgrade...velký upgrade. Stejně tak i iDosys potřebuje neustále vylepšovat.
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod wooderCZ » 29 čer 2017 01:09

SORGI píše:Před několika měsíci se na mě obrátili vývojáři iDosys, zda jejich internetovou aplikaci neotestuji. Musím říct, že to opravdu stojí za to! Můžete mrknout na jejich FB. Pokud vím, tak 1.7.2017 to rozjíždí!


Ale proč tedy tady ta vyložená lež hned na začátku? Jaký to má důvod? Když se podívám na tvůj email a na držitele domény, víš co zjistím? Absolutně nechápu, proč bys něco takového psal.

Ale jinak to vypadá fajn, má to takový svěží vzhled.
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Re: iDosys

Příspěvekod Totem » 29 čer 2017 11:33

Parse error: syntax error, unexpected ']' in /web/htdocs3/idosyscz/home/www/app/Addcompany.php on line 9
Kvalitní práce :)
Totem
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 27
Registrován: 31 kvě 2017 11:46

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 29 čer 2017 13:02

iDosys je v režimu beta testování, proto se nemůžete zlobit, že některé součásti systému nefungují správně.
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod Totem » 29 čer 2017 13:32

SORGI píše:...o tom, že mě vývojáři požádali jsem tu plácal kvůli vdp.4fan.cz, kde za cokoli co se jejich administrátorům nelíbí dostaneš BAN...

Hlavně že jsem na iDosysu dostal ban :lol:
Totem
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 27
Registrován: 31 kvě 2017 11:46

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 29 čer 2017 13:35

Totem píše:iDosysu dostal ban :lol:

Promiň, ale tvůj nick byl urážlivý a mohl by pohoršit ostatní uživatele. Takové uživatele systém iDosys podporovat nebude :)

EDIT: iDosys uživatele s urážlivým nickem nebanuje, ale maže z databáze...snažím se být slušným člověkem a sprosté lidi zvyšující si své ego pohoršováním druhých nebudu podporovat.
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod Totem » 29 čer 2017 14:02

SORGI píše:EDIT: iDosys uživatele s urážlivým nickem nebanuje, ale maže z databáze

aha a proto jsem dostal ban (zajímalo by mě co ten ban má dělat když jsem vše mohl akorát jsem měl před jménem napsáno BANNED) a potom až si mě smazal z mysql
Totem
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 27
Registrován: 31 kvě 2017 11:46

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 29 čer 2017 15:20

V klidu si sedni k počítači, vem si klávesnici, naprogramuj něco lepšího, než jsem vytvořil já. Pak se ozvi, ukaž mi, v čem je tvůj systém lepší. A pokud tvůj systém bude mít více vychytávek než ten můj, klidně se ti omluvím. iDosys je od 1.6. do 1.7. v beta testování, denně probíhají stovky úprav kódů, které doprovází několika minutové až několika hodinové chyby. Všech cca 130 uživatelů to chápe, jen ty, šťoural nechápeš, co znamenají slova BETA a TESTOVÁNÍ.
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod wooderCZ » 29 čer 2017 15:22

No dobré, to už jste si vyřešili a teď ten můj dotaz z rána.
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků