TOPlist

iDosys

Obecně i mimo OMSI

Re: iDosys

Příspěvekod luky.pat » 28 čer 2017 01:07

Obrázek
Obrázek
gg wp, tolik k inspiraci
Meyye! Tahrodiis aanne! Him hinde pah liiv! Zu'u hin daan!
Uživatelský avatar
luky.pat
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 764
Registrován: 15 kvě 2011 20:10
Bydliště: Praha

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 28 čer 2017 06:56

Svolení autorů modelů by nemělo být nutné, vzhledem k tomu, že jsou volně dostupné ke stažení i užívání a my na webu uveřejňujeme zejména námi vytvořené fotografie. Nicméně děkuji za upozornění, je určitě nutné dbát na autorská práva jednotlivců, obzvláště v tomto světě.
Naposledy upravil SORGI dne 10 říj 2023 09:33, celkově upraveno 1
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod NettysFall » 28 čer 2017 16:18

Bez názvu.png

Kdy ty povidla prosím dostanu? :)
Allons-y!
Uživatelský avatar
NettysFall
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2864
Registrován: 30 čer 2013 16:31
Bydliště: Šalingrad

Re: iDosys

Příspěvekod ada3336 » 28 čer 2017 17:14

No nekecej :lol: :lol:
Obrázek
ada3336
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 455
Registrován: 20 čer 2011 15:36
Bydliště: Olomouc

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 28 čer 2017 19:20

NettysFall píše:Kdy ty povidla prosím dostanu? :)

Hruškové, nebo švestkové? :)
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod Peterson » 28 čer 2017 21:24

Chcel som sem napísať niečo navonok inteligentné, ale to by ste mohli urobiť aj za mňa. Ešte by som aj mohol prihodiť pár vláčnych viet, ktoré síce o ničom nehovoria, ale aspoň nevyzerám ako imbecil, ktorý nedokáže rozvíjať svoje myšlienky prostredníctvom klávesnice. To sa ešte určite niečim prepíše, napríklad vašou tvorbou, ktorú vytvoríte sami. Vanilkové trubičky v Lidli stoja len 0,99€, celkom lacné, mohli by ste sa inšpirovať ToS tých trubičiek, len tam nedávajte výživové hodnoty. Blablabla blabla nananana. Jada jada. Dnes prší.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 28 čer 2017 22:00

Jsme přeci lidi, ne? Biť můžou být vtípky některých z nás, třeba ty moje, úplně mimo mísu, iDosys dělám, protože mě to baví.
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod Jaškin » 28 čer 2017 22:13

No, nehledě na to, že zde plantáš, že jednou Tě vývojáři poprosili o otestování a pak z Tebe vyleze, že na tom vlastně praucješ sám, dáváš tomu svůj čas a úsilí a víceméně samotný program bude zdarma, tak tomu nedávám budoucnost, bude se to držet max. 4-5 měsíců a šlus, ale to je jen můj názor. ;) Ovšem držím Ti palce ve zdárném dokončení a v úspěšné fungování.
Jinak...dnes tu neprší. :)
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: iDosys

Příspěvekod SORGI » 28 čer 2017 22:29

Samotný program zdarma bude, avšak jeho některé součásti budou zpoplatněné. :) Děkuju ti, že držíš palce...o tom, že mě vývojáři požádali jsem tu plácal kvůli vdp.4fan.cz, kde za cokoli co se jejich administrátorům nelíbí dostaneš BAN :D Ano, na iDosys pracuji od samého začátku, věnuji tomu svůj volný čas, a pořád mě to baví :) A věř mi, že rozhodně nekončím na první metě jak to udělali na vdp.4fan.cz...už teď se pomalu blížím ke druhé :)
Procesor: Intel Pentium 2,6 Ghz x2 Grafika: Intel HD Graphics RAM: 4GB Systém: Windows 10 Toť geniální sestava, kde i na Grundorfu to někdy vyženu na 15 FPS
SORGI
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 37
Registrován: 01 črc 2015 17:25

Re: iDosys

Příspěvekod shitman » 28 čer 2017 22:57

SORGI píše:Svolení autorů fotografií samozřejmě nepotřebujeme, jelikož fotografie, které užíváme jsme vytvořili sami. Jinak díky za upozornění

tohle ale není něco, na co bych vás měl upozorňovat. tohle je základní lidská slušnost, nekrást cizí práci (ano, použil jsem slovo krást). mimochodem, obrázek Solarisu newUrbino (u vás prozíravě uvedený jako Solaris Trollino 12 III) rozhodně není váš, to, že vezmete obrázek z webu a vymažete mu pozadí, z něj nedělá vaše vlastnictví.
s tím, že na webu není nic, co by potřebovalo upravit, zásadně nesouhlasím. pouhý pohled na cokoliv jiného než hlavní stránku svědčí o tom, že na webu je ještě potřeba zanechat alespoň půl roku práce. ani o VDP bych si nedovolil tvrdit, že na něm není co předělávat (že je, to víme všichni).

SORGI píše:Biť

tohle, prosím, ta červená vlnovka tam není pro legraci.

SORGI píše:(...) kvůli vdp.4fan.cz, kde za cokoli co se jejich administrátorům nelíbí dostaneš BAN (...)

a tohle bych prosil vysvětlit, pokud možno spolu s podloženými důkazy, že se něco takového na VDP děje.

SORGI píše:A věř mi, že rozhodně nekončím na první metě jak to udělali na vdp.4fan.cz...už teď se pomalu blížím ke druhé :)

copak, vaše databáze vozidel už tě nechala sáhnout? :)
Naposledy upravil shitman dne 28 čer 2017 23:11, celkově upraveno 1
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků