TOPlist

MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Obecně i mimo OMSI

Re: MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Příspěvekod Jaškin » 15 kvě 2017 14:14

To je pravda. Nahrává k tomu i to, jak včera Hudáček kritizoval Váš svaz za jejich neorganozovanost a systematické chyby, celkem jsme chápal jeho rozhořčení, když po dvou zápasech je skóre Slovenska 1:12.
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Příspěvekod rpopo » 15 kvě 2017 14:25

Zaleži od uhlu pohľadu. Pre niekoho je česť reprezentovať krajinu. A tu nejde len o zväz, v ktorom hraješ. :) Hoci je pravda, že mnoho z nich bojkotuje majstrovstvá práve aj kvôli zväzu, ja len tvrdím, že keby v slovákoch nebola zabitá akákoľvek národná hrdosť, prekonali by to.
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Příspěvekod Peterson » 15 kvě 2017 16:11

Musím súhlasiť s vami, je to aj tým, aj tým, ale oboje je smutné. Snáď nie je príliš neskoro, aj keď mindset ľudí sa veľmi ťažko mení tretími osobami, musí to prísť priamo zo zväzu, priamo od hráčov. A to sa nestane, možno o 20 rokov vo verzii Černák v2.0
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Příspěvekod DIMI » 15 kvě 2017 17:26

No já si zase nemyslím, že by byla nějaká nutnost nebo povinnost mít dobré výsledky v hokeji, abyste se mohli nazývat hrdou krajinou. Vždycky někdo musí vyhrát a někdo prohrát a hrdost by se měla měřit právě ve chvíli, kdy se nedaří. Sami si na sebe teď tímhle stěžováním částečně kálíte podle mého názoru.

Speciálně u hokeje záleží hlavně na tom, jací jsou k dispozici hráči a v jaké formě. Je to kolektivní sport, jako každý jiný a výkonnost někdy stoupá a někdy klesá. To neznamená, že třeba za tři nebo pět let nebudete mít silnou sehranou generaci, která najednou soupeře válcovat. Myslíte si, že v tu chvíli se z nich stane automaticky hrdý slovenský tým a z vás hrdí slováci, když se začne vyhrávat? Myslíte, že tým, který prohrává, nemůže být hrdý? To by bylo trochu smutné, ne? I když teda češi jsou na tom možná ještě hůř, to jsou nacinonalisti taky jen, když se daří. Možná právě proto mám vždycky kecy na lidi, kteří sedí doma na gauči a hodnotí tým podle toho, jaké je zrovna skóre. Ale pohled nad věcí už asi vyžaduje určitou míru inteligence.

Jinak ok, řešit svaz a práci s mládeží je vhodná cesta, jak zajistit výkony do budoucna, ale být naštvaný na hráče, že nejsou lepší než ostatní, je podle mě divný. Každej prostě hraje, jak umí.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Příspěvekod rpopo » 15 kvě 2017 19:03

Dimi, vidim, že si to s tou hrdosťou vôbec nepochopil. Zjavne nevieš, možno nesleduješ /a ani nemusíš, ani nečakám, žeby to češi sledovali/ dianie v našej krajine, ako sú ľudia všeobecne nespokojní, ako sa robia protesty kvôli tomu, aká je táto vláda a nie len vláda, ale všeobecne vyššia vrstva skorumpovaná, ten kto má peniaze, má všetko, a to je hlavny dôvod, prečo slovaci stracaju svoju narodnu hrdosť, prečo každy kto len trochu môže, uteka do zahraničia, a prečo sa už pomaly ale isto všetci hanbíme povedať, že sme slováci.. a zhodou okolností, takyto isty pripad nastal aj v zväze ľadového hokeja, kde tak isto vládne korupcia, a niesú s tým nespokojní len fanúšikovia, ale aj samotní hokejisti. Nejde o to, že by vyhrali, tak by boli hrdí Slováci, o to vôbec nejde, vtedy je vlastencom každý. Ja som skôr narážal nato, že vôľa reprezentovať túto krajinu prakticky v čomkoľvek, u Slovákov rozhodne odišla, a žiaľ, toto nie je situácia, ktorá sa vyrieši zo dňa na deň a tak isto to nevyrieši ani pripadný politický zvrat... O to tu išlo. Vôbec nie o to, kto vyhráva alebo prehráva. Hlavná príčina toho, kto v našom teame je, je popísaná vyššie. Títo mladí chalani tam išli jedine preto, aby sa ukázali, aby zaujali zahraničné kluby, a dostali sa odtiaľto preč. Pre nikoho zo zvučných mien jednoducho nie je dostatočne dobré hrať v reprezentácii, a majú pravdu, tak isto mám chuť si zmeniť národnosť a tváriť sa, že som z Marsu...

Ale ak sa mám vyjadriť k hokeju, videl som len dva zápasy, a nemám pocit, žeby naši hokejisti boli hrali zle. Akurát súper je skúsenejší. Ja sa do hokeja nevyznám, nikdy ma to nejako nezaujímalo, preto nesúdim, či výkony boli dobré alebo nie.
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Příspěvekod Vojta12 » 15 kvě 2017 19:17

phpBB [video]

No tak pořád lepší než tohle. :lol:
Vlastně mi ho je líto, podle mě za to ani nemohl. Přejel přes nějakou nerovnost a už je to hned. Prostě uklouznul na špatném místě. :| Někdy se nezadaří.
Uživatelský avatar
Vojta12
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 417
Registrován: 27 lis 2015 20:51
Bydliště: sídliště

Re: MS v hokeji 2017 - Francie/Německo

Příspěvekod rpopo » 15 kvě 2017 20:01

Toto ma úplne rozsekalo :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Předchozí

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků