TOPlist

Fernbus Simulator

Obecně i mimo OMSI

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod Apache2015 » 05 srp 2016 17:25

A ku tomu to nie je reálne, by sa tam hodilo 100%ntná manipulácia s vozom, vyklápanie kabíny, možnosť vystúpiť z trucku a sa prechádzať v okoli ako vo Fernbusu zmieňovanom, Bus Simulatoroch snáď každých od 2010 vyššie

edit: resp. tie DLC čo robí SCS do hier ako mapy, mám v OMSI zbúchane aj s prípitkom dokončenia do štvrťroka
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod AngelMan » 05 srp 2016 17:43

Ale v omsi to je něco jinýho než ETS2 ;) rozdíl.... a pokuď, tak jí udělej do čtvrt roka, sem na tebe zvědavej. :-) Všichni jen kritizujete, ale nebýt SCS, tak ani ETS2, ATS neexistuje.... :)

Peterson píše:Rework? Je to len implementácia módu. Módy SCS nerobí, robí to komunita, spájaš hrušky s jablkami. DLC sú vlastne len nátery, jeden tuning na kolesá (čo je rip-off, malo to byť v update celé), nepekný tunning na Scaniu, 2 mapy (nepresné, nepekné), 6 nových nákladov (wow...). A to je asi všetko.

Čo spravila komunita? Tunning na všetko možné, kopu starých, nových a historických truckov, veľmi detailné mapy, kopu nákladov od výmyslu sveta, tandemy, kolesá a pneumatiky, multiplayer, grafické módy, pestré AI módy...

Jediné čo komunita nespravila sú veci, ktoré by boli v rozpore s jadrom hry, zasahovať do kódu nesmú. Veľa sa tam nenadrú.

Ani nevíš co SCS dělá nebo ne, nebo snad jim stojíš za prdelí? :) Víš co mě fascinuje frajírku, že jenom kritizuješ hru, ale aby si jim byl vděčnej, že díky nim hra typu Transport existuje a je ve vývoji a kterou hraje poměrně dost lidí, dokonce udělali to aby se mohli vytvářet módy, udělali to, že koupili mp a předělali, teď začínaj dělat rework kamionů + přibude mapa francie, novej Reanault T a zanedlouho i novej MAN E6,nebýt jich nehraješ tu hru. Tak se uklidni a buď jim vděčnej, že vůbec hra existuje ;) A pokuď ti vadí, tak ji nehraj a neinvestuj do toho.
AngelMan
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 črc 2016 16:48

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod Apache2015 » 05 srp 2016 17:52

AngelMan píše:Ale v omsi to je něco jinýho než ETS2 ;) rozdíl.... a pokuď, tak jí udělej do čtvrt roka, sem na tebe zvědavej. :-) Všichni jen kritizujete, ale nebýt SCS, tak ani ETS2, ATS neexistuje.... :)


By to spravil niekto iný :)
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod AngelMan » 05 srp 2016 17:53

Kdo? :D Oni si tu práci vzali :) A jasný, proč nedát kvalitní mod do hry, který je opravdu po všech vlastnostech kvalitní??? Co je na tom špatnýho, alespoň jim to ulehčí práci. :-) zbyde víc času na něco jinýho ;)
AngelMan
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 črc 2016 16:48

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod Peterson » 05 srp 2016 17:59

Vďačnosť som vyjadril kúpou hry ty frajer. Za tie peniaze očakávam niečo späť. Je to úplne jednoduchý vzťah firma-zákazník, ak ako zákazník nie som s produktom a/alebo so službami spokojný, mám právo (a povinnosť) vyjadriť sťažnosť, povedať (nebodaj) "krivé" slovo. Dospelý a normálne zmýšľajúci človek nespokojného zákazníka vypočuje, popremýšľa nad racionálnym riešením. Firma sa pokúsi chyby opraviť, servis vylepšiť, vyhovieť nespokojnému davu. A potom príde nejaký Angel a hrá sa na macha.

Pochopil si to?
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod AngelMan » 05 srp 2016 18:27

Pokuď se ti něco nelíbí, tak si jim napiš na forum nebo email a napiš jim co si myslíš. Myslíš , že oni vědí, že ty nejsi spokojený s hrou? když to píšeš sem. ale ne jim na forum nebo na maila? Doufám že jsi pochopil a prosím nevyjadřuj se na dále, já timto ukončuji naší konverzaci. Díky za pochopení.
AngelMan
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 črc 2016 16:48

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod AngelMan » 05 srp 2016 18:30

Apache2015 píše:A ku tomu to nie je reálne, by sa tam hodilo 100%ntná manipulácia s vozom, vyklápanie kabíny, možnosť vystúpiť z trucku a sa prechádzať v okoli ako vo Fernbusu zmieňovanom, Bus Simulatoroch snáď každých od 2010 vyššie

edit: resp. tie DLC čo robí SCS do hier ako mapy, mám v OMSI zbúchane aj s prípitkom dokončenia do štvrťroka

Vystupování z trucku,by mělo údajně být, v jaký verzi to ti nepovím.
AngelMan
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 črc 2016 16:48

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod Apache2015 » 05 srp 2016 18:34

Tá verzia je v tvojej hlave

+ Robíš doublepost :) a to vie i ten kto tu je hodinu

edit: viz nepovieš lebo neexistuje
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod AngelMan » 05 srp 2016 18:52

Není, stačí číst forum SCS,atd :-) Pak by jsi věděl víc věcí ;)
AngelMan
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 črc 2016 16:48

Re: Fernbus Simulator

Příspěvekod Opavan99 » 05 srp 2016 18:57

Ono koupí ETS2 jsi je možná podpořil, ale jakou částkou? Já dal za ETS2 + DLC East + DLC Scandinavia + hafo různých DLC dohromady asi 400 Kč.. Dostal jsem kvalitu, kterou jsem čekal.Navíc, hru stále aktualizují, což je po 5 letech celkem zajímavá věc. Navíc s DLC Francie přijde i Renault T (kolem říjen/listopad) a mělo by se pracovat i na Manu E6.

JInak se zbytkem souhlasím, je celkem dobré naslouchat svým zákazníkům. Což třema MJdi moc nedělaj.
Návod na podpis.: Potřebujete velké obrázky tak, aby se musely dlouho načítat. K tomu nějaký popis, třeba : Miluju tohle, tamto forever, přijďte se projet, prostě kravinu, která nikoho nezajímá. A ideálně tou nejsvětlejší barvou, ať to každý vidí. Hotovo.
Uživatelský avatar
Opavan99
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2105
Registrován: 07 srp 2013 14:02

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků