TOPlist

Je třeba hanět autory za jejich přístup k práci?

Obecně i mimo OMSI

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod vojtas » 19 kvě 2016 17:24

Solaris7777 píše:Jak to tady tak vidím, vy asi nebude spokojeni nikdy. Vydal to, nemusel to vydat a vy si ještě stěžujete. Dobře, kdyby za to chtěl nějaké prachy, beru, Vaše negativní názory bych chápal. Ale vydal to zdarma a jen tak pro radost, jen Vy si asi jdete stylem, když něco vydá, musí to být na špičkové úrovni, jinak to je zbytečné a může si to nechat pro sebe. K tomu udělal několik věcí, které jinde nenajdete(pokud zas někdo bude argumentovat tím, že kýbl s mopem s řízením autobusu nemá co dělat, tak asi nikdy neumýval podlahu v nějakém busu...). Vylepšení jste asi taky "přeskočili". Tisknutelný JŘ taky nikde nenajdete. Problém ale je, že Vy furt vidíte jen nějaké díry v modelu (sice já je nevidím, ale dobře) a na to ostatní zapomenete. Kdybych měl kritizovat každý autobus do 02, ani jeden by neprošel. Třeba i Solarisy od AlTerra mají díry v interiéru, občas tam problikává nějaká ta textura. A Vy všichni to chválíte. Bych taky mohl říct, že to AlTerr nedodělal. A můžu taky říct, že se na to také vyprdl a neudělal i 3 dvéřové/4 dvéřové typy+ SU10 a SU15 a že to nechal na někom jiném. A Slujda to dělal jen ve svém čase a pro zábavu, tak nevím co řešíte. Ale on bude problém asi někde jinde, že?....

Ale on nemel delat pred vydanim Slujda okolo te sve SORky takove divadlo. Kdyby ho nedelal, tak by tu tolik nastvanych lidi. Jenze on vsechny navnadil na to, jak to bude super bus a jak to dopadlo...
Tyhle fotky mel dat Slujda do odpadu, ne kvuli toho zakladat nove tema. Tam by to nikomu nevadilo.
10 let...
Uživatelský avatar
vojtas
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1250
Registrován: 12 dub 2011 13:55
Bydliště: Ostrava

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2016 17:59

On si dělal reklamu, měl svůj cíl, jeho představa se všem líbila a nakonec to nebylo tak dobrý. Konec světa. Nedodělanej bus do OMSI, to jednoho fakt naštve!

Obrázek

A potom si založil vlastní téma na foru na jinou věc místo aby to vložil do jinýho tématu. Ještě někomu to způsobilo takovou bolest? Chce to někdo pofoukat?

Je to absurdní a je třeba, abyste si to uvědomili.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod wolda007 » 19 kvě 2016 18:06

V tom modelu nejsou dírky, ale díry jak kráva. Navíc by stačilo pět minut autorovi práce a pravděpodobně by byly všechny pryč. A kdo mi nevěří, na svém webu jsem kdysi přikládal fotek s dírami dost.

Obrázek

Udělat základní patch a spravit pár děr a nějaké drobnosti by nebyl takový problém, stačilo by, kdyby se k tomu autor stavěl alespoň s nějakým zájmem. A pokud je správné, že to nechá v nedodělaném stavu, vyse*e se na to a objeví se po dlouhé době se stejnou věcí jen v jiném enginu a my mu za to máme padnout ke kolenu a neříct ani slovo, tak asi bude chyba v něčem jiném.

Chyba vždy nemusí být jen na straně "haterů", navíc si myslím, že je zde docela dost konstruktivních kritik, které jsou odsuzovány jen na základě smyslu "on něco udělal, buďte rádi a držte hubu", pak je těžké zde něco vůbec napsat.

Opět opakuji, většinu chyb spraví pár minut práce, ale ne hubou! Za ten rok a tři čtvrtě dalšího z toho mohl být slušný model, i kdyby na tom autor dělal snad minutu denně!
Obrázek
Uživatelský avatar
wolda007
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 srp 2012 21:13
Bydliště: Brno, Československo

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2016 18:21

Zkusím to jinak:

Tak se na to vysral a vy mu to teď musíte dát sežrat, protože... ?
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod wooderCZ » 19 kvě 2016 19:00

On udělal něco, co se vám nelíbí, na vaši konstruktivni kritiku nereaguje. Buď to opravte vlastními silami nebo to jednoduše smažte a autora příště ignorujte. Nechápu vaše slova o nějakém přístupu, nikdo vam nic nedluží.
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod Opavan99 » 19 kvě 2016 19:03

Já se taky přidám a zastávám názor DIMIho. Nadáváte, ale že byste udělali něco pro to, aby jste ten bus opravili, to ne. Jen kritika. Evidentně jste dobří modeláři (Morce, Peterson), takže jste mu mohli pomoci s dírami, že? I přestože, jak říká Wolda, by to zabralo pouze 5 minut, které jste tady určitě strávili psaním příspěvku, tak raději budete nadávat, jak je to děravý, nedodělaný atd., ale nic pro to neuděláte. Prostě nic.. Co ti Woldo bráni v tom, aby jsi ty díry opravil a poskytnul nám opravu? A pomohl jste mu někdo se zvuky, když zní jak vysavač? Alterrovy Citara ne? Nebo musel Morphi dělat soundpack, aby to nějak znělo?

Morce98 píše:Teď se tu objeví a machruje s něčím, co nevydá (styl já to mám a ty ne haha) a navíc to prezentuje s tím modelem, se kterým nasral většinu fóra.


Nevšimnul jsem si, že by se tím chlubil. Pouze ukázal, jak to vypadá v jiném enginu. Navíc napsal, že ani on sám to nedodělá a že to je jen pro ukázku. Takže styl já to mám a ty ne, tady použit nebyl. To spíš u některých, co se chlubí v screenshotech. O tom, že autobus nasral polovinu fóra se dá polemizovat, protože 1300 členů si nenasral a spousta lidí s ním jezdí. To, že nasral tady pár lidí ( do 20?), tak to fakt není polovina.
Návod na podpis.: Potřebujete velké obrázky tak, aby se musely dlouho načítat. K tomu nějaký popis, třeba : Miluju tohle, tamto forever, přijďte se projet, prostě kravinu, která nikoho nezajímá. A ideálně tou nejsvětlejší barvou, ať to každý vidí. Hotovo.
Uživatelský avatar
Opavan99
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2105
Registrován: 07 srp 2013 14:02

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2016 19:08

Už jenom to, že tohle dokáže někoho naštvat, je na tlumící prášky.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod slujda » 19 kvě 2016 19:11

Opravdu nedokážu pochopit tu drzost, s jakou tu někteří diletanti pomlouvají ostatní. Pokud si tu ale pár naivních pomatenců myslí, že mi to dájí "sežrat", tak Vám můžu říct, že jsou mi Vaše názory u zádě. A nad některými z Vás se docela dobře bavím, ale je to spíš bohužel k pláči :D
Že jsem se tady rok neukázal má svoje důvody, že to vy děti ještě nedokážete pochopit je bohužel smutné, ale můj život se netočí pouze kolem OMSI. Tím se nijak neomlouvám a omlouvat se taky nehodlám. A rozhodně po nikom nechci aby padal na kolena, prostě jsem Vám chtěl něco ukázat, to je vše ;)
Děkuji všem kteří mě podporují, vážím si toho ;)
Innovator, not imitator.
Uživatelský avatar
slujda
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 184
Registrován: 22 říj 2012 18:29

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod wolda007 » 19 kvě 2016 19:57

Mě to taky nijak neobtěžuje, mě se ten model nikdy nelíbil, líbit nebude a jezdit s ním nebudu. Po stažení, nafocení do článku a jedné menší úpravě letěl tam, kam patří. Jen nechápu tvoje chování. Mimochodem nevím, komu tady pořád vykáte, už to vidím asi u dvou lidí - ne všude je dobré narvat velké písmeno.
Obrázek
Uživatelský avatar
wolda007
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 srp 2012 21:13
Bydliště: Brno, Československo

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod ALEDOL » 19 kvě 2016 20:10

Já hlavně nechápu,proč to všichni tak strašně prožíváte. Tady je vidět,jak je dnešní generace strašně závislá na internetu,počítačích a obecně. Rozhádat se tady kvůli autobusu do hry,to přece není normální. Lidi,prosím vás moc,zamyslete se nad prioritami života a nebuďte naštvaný nad věcma,který jsou v podstatě v běžným životě k ničemu. ;)

Navíc,Slujda vydal autobus,který se velice dobře upravuje a není proti úpravám,tak nevím co řešíte. Už jsme tady 3,kteří ho nějak upravili/upravují,tak z něj svépomocí děláme lepší autobus.
Uživatelský avatar
ALEDOL
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2452
Registrován: 29 srp 2013 21:45
Bydliště: Praha - Prague - Praga - Prag

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 13 návštevníků