TOPlist

Je třeba hanět autory za jejich přístup k práci?

Obecně i mimo OMSI

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod luksykcz » 19 kvě 2016 14:28

Tak to mi vysvětli čím. ;)

//OT varování
Uživatelský avatar
luksykcz
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 716
Registrován: 03 črc 2014 09:51

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod TeoCZ » 19 kvě 2016 14:33

pořád se bavíme o díře do světa ...

//OT varování
TeoCZ
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 1014
Registrován: 18 lis 2013 21:54

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod shitman » 19 kvě 2016 14:48

přál bych si udělat díru do světa tím, že bych půlku z vás za ty kecy zarazil do země.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod luksykcz » 19 kvě 2016 14:58

Mluvíme tady o multiplayeru? Ne. Takže nechápu, proč to sem taháš. Nenarážel bych do tebe, kdyby jsi ty nenarážel do názoru ostatních. ;)
Uživatelský avatar
luksykcz
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 716
Registrován: 03 črc 2014 09:51

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod Solaris7777 » 19 kvě 2016 15:23

Jak to tady tak vidím, vy asi nebude spokojeni nikdy. Vydal to, nemusel to vydat a vy si ještě stěžujete. Dobře, kdyby za to chtěl nějaké prachy, beru, Vaše negativní názory bych chápal. Ale vydal to zdarma a jen tak pro radost, jen Vy si asi jdete stylem, když něco vydá, musí to být na špičkové úrovni, jinak to je zbytečné a může si to nechat pro sebe. K tomu udělal několik věcí, které jinde nenajdete(pokud zas někdo bude argumentovat tím, že kýbl s mopem s řízením autobusu nemá co dělat, tak asi nikdy neumýval podlahu v nějakém busu...). Vylepšení jste asi taky "přeskočili". Tisknutelný JŘ taky nikde nenajdete. Problém ale je, že Vy furt vidíte jen nějaké díry v modelu (sice já je nevidím, ale dobře) a na to ostatní zapomenete. Kdybych měl kritizovat každý autobus do 02, ani jeden by neprošel. Třeba i Solarisy od AlTerra mají díry v interiéru, občas tam problikává nějaká ta textura. A Vy všichni to chválíte. Bych taky mohl říct, že to AlTerr nedodělal. A můžu taky říct, že se na to také vyprdl a neudělal i 3 dvéřové/4 dvéřové typy+ SU10 a SU15 a že to nechal na někom jiném. A Slujda to dělal jen ve svém čase a pro zábavu, tak nevím co řešíte. Ale on bude problém asi někde jinde, že?....
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod NettysFall » 19 kvě 2016 15:32

A můžu taky říct, že se na to také vyprdl a neudělal i 3 dvéřové/4 dvéřové typy+ SU10 a SU15 a že to nechal na někom jiném

Jenže alterr nic takového nesliboval (navíc takové žádosti o různé typy ignoroval) a jasně napsal, že bude jen BVG verze SU 12 a 18. ;)

Slujda moc dobře věděl, že je to nedodělaný a přesto to vydal. Vydal to, stáhl se do pozadí, podpora žádná a snaha o opravu nulová.
Teď se tu objeví a machruje s něčím, co nevydá (styl já to mám a ty ne haha) a navíc to prezentuje s tím modelem, se kterým nasral většinu fóra.
To si vážně myslel, že si sednou všichni na prdel a budou ho chválit?
NE, nesednou a nebudou ho chválit, naopak, pěkně mu to dají sežrat.
Allons-y!
Uživatelský avatar
NettysFall
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2864
Registrován: 30 čer 2013 16:31
Bydliště: Šalingrad

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2016 15:56

Vy jste fakt nemocný bože. Já přemýšlím, jak vám vytáhnout ty vaše hlavy ze zadků, ale nenapadají mě asi vhodná slova. Prostě do toho budete muset vyrůst.

Petersone, nemáš pravdu, prostě nemáš. Tvoje přirovnání je úplně zcestný. Možná kdybys to upravil na to, že architekt si postavil svůj dům, pak ti ho předal zadarmo, ale nenavrhnul tam okapy, tak sis je musel nechat dodělat sám. Fakt hrůza, barák zadarmo bez okapů a on se opovážil ti je nedodělat sám.

A Morče? A ty jsi kdo, abys určoval, kdo tady může co a jakým způsobem prezentovat? Odpověz mi prosím na otázku, o co ti jde? Čeho chceš docílit? Chceš všem dokázat jakej jseš frajer? Nebo všem dát najevo, jak je Slujda levej, aby mu náhodou někdo nefandil, protože jeho autobusík, na kterej ses těšil nebyl tak suprovoučkej, jak jsi doufal, ale sám si ho opravit nedokázal, tak jsi mu alespoň vynadal? A v neposlední řadě, jakým právem tady budeš co komu dávat sežrat? To si snad děláš legraci.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod NettysFall » 19 kvě 2016 16:08

Jsem člověk (nebo cokoliv jiného, je to každého věc) jako každý jiný. :)
Allons-y!
Uživatelský avatar
NettysFall
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2864
Registrován: 30 čer 2013 16:31
Bydliště: Šalingrad

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod vojtacapek » 19 kvě 2016 16:09

Slujdo, máš to hezké, fandím Ti při dalších pracech. ;) Hlavně si nenech to znechutit.
Pro hatery:
Zkusili jste si to udělat? Víte, jak je to těžké? Zřejmě nevíte... A proč tam ty chyby hledáte? Já tam při normálním ježdění žádné díry nevidím. Ale zase je pravda, že by to slujda mohl opravit. A konstruktivní kritika a CBC Vám nic neříká??
Pro Petersona zvlášť:
Nic by se neobešlo bez Tvého deb*lního komentáře...
vojtacapek
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1219
Registrován: 25 led 2015 15:35
Bydliště: Město nedaleko Č. Budějovic

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2016 16:44

Ale není třeba zavírat oči před chybami, líbat každému nohy za každý pšouk, který z něj vyjde nebo nuceně chválit hlava nehlava, to samozřejmě ne. Kritické názory klidně, ale to co tady mistři předvádí, to je skutečně přes čáru.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků