TOPlist

Je třeba hanět autory za jejich přístup k práci?

Obecně i mimo OMSI

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod TeoCZ » 19 kvě 2016 20:13

Ta sorka do omsi není špatná a při normální jízdě si jich nevšimneš ... No woldo reknuti že ten tvůj crossway je taky nadhernej ... Ta sorka je na tom dost dobře a existujou mnohem horší modely ... A to že ve své "hře" má vlastní model není snad zakázány ne ?
TeoCZ
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 1014
Registrován: 18 lis 2013 21:54

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod kuba.k » 19 kvě 2016 20:15

Kristova noho, 6 stránek úplně o ničem a to jsem si myslel, že se tu dozvim něco smysluplnýho o něčem novým. :roll:

Drtivá většina se tu rozčiluje úplně nad zbytečnostma a téměř každý tu chytá někoho za slovo... Být vámi, vážím si každé věci, která do OMSI z našich luhů a hájů vznikla nebo právě vzniká.
Také je důležitý si uvědomit, že tenhle "tyjátr" si může přečíst kdokoli, ať už ze stávajícíh nebo nových, třeba perspektivních modelářů a vy je tímto akorát od nějaké té tvorby odradíte. Proč by měli něco pro tuto komunitu vůbec dělat. Mohou totiž dojít k takovýmu názoru, že když si budou tvořit jen a pouze sami pro sebe, udělají nejlépe. Nikdo se po nich totiž nebude vozit. ;)

A že tu Slujda ukazuje něco, co nemá v plánu dodělat a vydat, tak to snad je jedno, když to navíc ještě v popisu uvede a vloží mimo témata s OMSI. Chtěl se pochlubit, no a co. To chceme všichni. Ti, co mají co ukázat, ukážou a ti co nemají, kritizují. Je to bohužel stará ohraná písnička, která se tu na foru objevuje dost často.

Kdyby se tu naopak vedla patřičná diskuze k tématu, tedy k busům jezdících na UE4 bylo by to daleko přínosnější, protože onen engine je diametrálně úplně někde jinde, než ten "omsácký". Takže místo toho, aby se tu řešily nápady, rady, pokusy v UE, tak se tu vytahují kostlivci ze skříní. Vím totiž o pár lidech, kterým Slujda tímto vnuknul myšlenku, proč to nevyzkoušet. A takových prosím víc. :!:
Uživatelský avatar
kuba.k
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 258
Registrován: 12 zář 2012 10:27
Bydliště: Praha

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod igisek » 19 kvě 2016 21:16

Souhlasím se vším, co napsal AfG. Takový kydání a do naprosto nevhodného tématu pro to, kydat se může v odpadu.
Tímto akorát všechny autory odradíte, teď abychom se začali pomalu bát, aby autoři vůbec nadále něco vydávali. Kvůli tomu skončil třeba Marty, a bojím se, aby byly vydány kloubové Karosy po tomto "vystoupení" zde a aby nekončili postupně i ostatní autoři. :?
Je nejlepší slavit narozky na pátek 13.,v roce 2013 :D
Stránka mého města https://www.facebook.com/dpmoravec?ref=hl
Uživatelský avatar
igisek
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1509
Registrován: 12 dub 2011 14:53
Bydliště: Brno-Řečkovice

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod Minebusák » 19 kvě 2016 21:47

Souhlasím s Igiskem a AfG. Slujdova SOR je na velmi dobré úrovni. Jsem rád za každý model. Zvášť za SORky. Mě se líbí, jezdí se mi s nimi dobře, a nemám výhrady. Na poježdění stačí. Nejsem žádný rýpal, který si model stáhne aby na něm našel chyby, a potom bus hodil do koše. To mi přijde jako kravina :!: Na Prasatově jsem zase chtěl začít pracovat, ale když vidím, jaká je reakce na slujdovy SOR, je má představa o tom, jak bude vypadat zpětná vazba reálná. Na mapě je většinou plochý terén, a další věci, bez kterých je mapa pro některé lidi nezáživná. Když se vám to nelíbí, nestahujte to. Prasatov není koncipován jako super mapa na úrovni AfG Prague Citybusu, je koncipován pro lidi, kterým moc nezáleží na vzhledu, ale na obsahu autobusové sítě, a požitku z jízdy. A proč jsem sem psal něco mimo téma? Očekávám, že po tomto to s Prassatovem dopadne ještě hůř. Ale zpět k SORkám. Beru, mám SOR rád, radši než hnIVECO, tak mě neukamenujte. Nejsem puntičkář, a nebýt fotek zde na foru, ani bych o dírách nevěděl. Z pohledu řidiče nejsou vidět. A takhle bych mohl psát do aleluja. Slujdovy SORky jsou ve velmi dobrém stavu, na poježdění stačí. A pak se nedivte, proč českých ADDONů ubývá...
Berme život s humorem - Stejně ho nepřežijeme...
Minebusák
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 355
Registrován: 18 pro 2013 18:26
Bydliště: Tam, kde SORky dávaj dobrou noc...

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod wolda007 » 19 kvě 2016 22:00

TeoCZ píše:Ta sorka do omsi není špatná a při normální jízdě si jich nevšimneš ... No woldo reknuti že ten tvůj crossway je taky nadhernej ... Ta sorka je na tom dost dobře a existujou mnohem horší modely ... A to že ve své "hře" má vlastní model není snad zakázány ne ?


Já jsem se na tom ale naučil většinu věcí, co jsem potřeboval, které mohu uplatnit do B93X. Vydal jsem to jen proto, aby zase nebyli žvásty, že to nebylo vydáno. Já vím, že mě se ocenění nikdy nedostane, proto také nemám daleko k rozhodnutí, že ode mne už nic neuvidíte.
Obrázek
Uživatelský avatar
wolda007
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 srp 2012 21:13
Bydliště: Brno, Československo

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2016 22:09

Těžko se ale woldo můžeš divit, že ti někdo oplácí stejnou mincí. Samozřejmě, že není na místě vytahovat crossway, pochopitelně že ses na tom učil a jeho zpracování je takový, jaký je. Není tady nikdo, kdo by mohl nebo měl hodnotit, jestli jsi ho měl vydávat nebo ne. Každý zná jeho stav dopředu a když chce, tak ho vyzkouší. A tak je to se vším, jsou různé addony, s různou kvalitou, s různými chybami a nikomu nepřísluší stanovovat měřítko kvality, kdy je to něco dobrý a kdy ne. I kdyby autobus nebo mapa měla být největší paskvil, nikomu nepřísluší právo za to někoho urážet nebo se mu vysmívat.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod wolda007 » 19 kvě 2016 22:20

Jasný, proto jsem to taky vydal s tím, že je to odpad a ať si a tím kdo chce dělá co chce. Jaksi na jednu stranu Slujdu chápu, protože motivace zde není a chuť práce mě také opustla. Mě hlavně vadí ta jeho arogance a to, jak si myslí, že jeho dílo je nejlepší na světě tak, jako on.
Obrázek
Uživatelský avatar
wolda007
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 srp 2012 21:13
Bydliště: Brno, Československo

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2016 23:46

Takže to znamená, že ať zveřejní nebo udělá cokoliv, ty na něj vytáhneš nedodělanou sorku a to, že ho celý forum nenávidí nebo jak tomu mám rozumět?
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Další autobusový simulátor? SOR CN12

Příspěvekod pospa.jos » 22 kvě 2016 12:24

vojtas píše:Ale on nemel delat pred vydanim Slujda okolo te sve SORky takove divadlo. Kdyby ho nedelal, tak by tu tolik nastvanych lidi. Jenze on vsechny navnadil na to, jak to bude super bus a jak to dopadlo...
Tyhle fotky mel dat Slujda do odpadu, ne kvuli toho zakladat nove tema. Tam by to nikomu nevadilo.

Souhlasím! Má to támhleto a támhleto, a vyjde to s polovinou vokna. Hlavně že ty nový funkce fungujou tak, jak maj. Nejdřív to nejdůležitější (autobus), pak sračičky (tablet) a reklama (FIRSTLY IN OMSI!) atd.
Můj PC:
Grafika: MSI R9 270X|Procák: AMD A10-5800K|Mainboard: MSI FM2-A55M-E33|SSD: Samsung 850 EVO 120GB
HDD: WD Green Series|RAM: 8GB
OS: WIN 10
Koukněte se do mé sekce--> VIDEA


Prodávám hudbu na AudioJungli! Více na http://bit.ly/MujProfil ;)
Uživatelský avatar
pospa.jos
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1520
Registrován: 19 bře 2012 15:38

Předchozí

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků