TOPlist

DPP - pohledem řidičů

Obecně i mimo OMSI

DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod LukynMHD » 10 dub 2016 16:29

Obrázek
Fotka SORKY je z internetu

Vítejte v našem tématu kde budeme pravidelně já, a parťák "Domestos" přidávat fotky, příběhy a věci ze směn :)

Budou tu jen zajímavější či mimořádnější věci :) Nebudeme fotit každou blbinu, protože to stejně nikoho nezajímá když to není nic speciálního :)

Všechny fotky a příběhy jsou skutečně od nás !
Proto bych vás prosil aby jste nás neobviňovali z toho jak nejsme řidiči a jen si na ně hrajeme. My nemáme potřebu vám to dokazovat, jestli nám nevěříte, tak to tu nečtěte.

Dotazy směřujte sem a nebo ještě lépe do zpráv, není problém se nás na cokoliv zeptat či poprosit, pokud to bude v našich silách tak se pokusíme vyhovět a správně odpovědět :)

__________________________________________________________________________________________________________________________

Ani já, ani parťák nejsme na návštěvy, proto se prosím těmto otázkám vyvarujte protože všem odpovíme stejně -> NE
__________________________________________________________________________________________________________________________

FAQ Ukaž
Garáž ? Hostivař
Autobus ? Dočasně žádný, ale převážně vysoké auta jelikož lítáme nočky/předskokany
Jak dlouho jezdíte ? Soukromé otázky sem prosím netahejte
Kolik vám je ? Soukromé otázky sem prosím netahejte
Nafotíš mi tohle a tamto ? Rád, stačí napsat co je třeba zkusit to můžu
Kde tě odchytnu ? Lukyn : Jsem většinou na linkách 503 a 512, respektive 163 a 273, ale jinak všude možně od služebáku, přes náhradky a smluvky až po denní linky | Domestos : Noční 503 a 512, někdy i ze zálohy denní
"Určitě je to podvod protože se nemůžou najít dva řidiči hrající omsi" Náhoda to je, lítal jsem pod čarou a pak jsem se dostal na předskokany a dali ke mě Domestose. K OMSI jsme se dostali náhodně když jsme kecali na Želivského a viděl mě, tak se zmínil že ho hraje taky a já ho nechal založit si účet tady na fóru. Já se k OMSI dostal náhodou z YT videíí a Domestos nevím.

__________________________________________________________________________________________________________________________

I když budou na všechny fotky a příběhy odkazy v prvním příspěvku, zkuste tu moc nespamovat aby se tu dalo něják orientovat :) Ale pokud to bude k věci sem s tím :)
Naposledy upravil LukynMHD dne 10 dub 2016 17:18, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
LukynMHD
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 241
Registrován: 24 bře 2014 17:32

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod shitman » 10 dub 2016 16:32

proč je zrovna "Jak dlouho jezdíte" tak moc soukromá otázka, že se nám s odpovědí na ní nechcete pochlubit? :P
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod LukynMHD » 10 dub 2016 16:34

Já s tím osobně nemám problém, u DPP jezdím 2 roky a u arriva praha jsem lítal 3 roky :) Tohle je spíše za Domestose :)
Ano, jsem skutečně řidič DPP a není třeba aby se mě, nebo parťáka někdo na to ptal v chatu :)

Ale jestli máte kterýkoli dotaz ohledně mně, DPP či řízení tak sem s ním, rád odpovím když na to nezapomenu :)
Uživatelský avatar
LukynMHD
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 241
Registrován: 24 bře 2014 17:32

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod shitman » 10 dub 2016 16:39

pěkné. :) a ještě jedna doplňující otázka - na jednu stranu v úvodu píšete, že nemáte rádi návštěvy (což chápu, taky bych asi nerad, kdyby se na mě sesypala půlka kinder osazenstva tohohle fóra), na druhou stranu o pár řádků níže píšete, kde vás oba nejčastěji jde potkat. takže jak tomu mám rozumět? :) když vás tam potkám, tak za vámi nesmím jít? nebo je to jen oznam pro fotografy, aby věděli, že když jim někdo na 163 ukáže jedničku, že je to od vás? :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod LukynMHD » 10 dub 2016 16:40

To je kdyby někdo vyloženě měl touhu mě vidět :lol: On i když zamnou někdo přijde zeptat se mě jestli jsem to já tak mu řkenu že ne a nebo to svedu na nějákého šotouše co má na mě účet :) Takže si něják nepomůžou. A ty linky tam jsou protože budu rád když mě někdo vyfotí :)
Ano, jsem skutečně řidič DPP a není třeba aby se mě, nebo parťáka někdo na to ptal v chatu :)

Ale jestli máte kterýkoli dotaz ohledně mně, DPP či řízení tak sem s ním, rád odpovím když na to nezapomenu :)
Uživatelský avatar
LukynMHD
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 241
Registrován: 24 bře 2014 17:32

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod shitman » 10 dub 2016 16:49

hm, aha. tak to jo. tak to si tě někdy zajdu zvěčnit na pohlednici. :) a poslední otázka ode mě, přispíváš taky na fb do skupiny Miluju autobusy? (nechci nic podrobného, stačí mi ano/ne) :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod patoq » 10 dub 2016 16:52

super a to jazdite len ako zalohy alebo mzoete byt prideleny aj na nejaku vlastnu linku (v buducnosti) alebo ako to je
patoq
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 333
Registrován: 10 pro 2012 18:02
Bydliště: Parma

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod LukynMHD » 10 dub 2016 17:16

Ahoj :)

V současné době jsem zařazený do diagramu "T11" což znamená že bych správně měl mít vlastní autobus a vědět co budu mít půlroku dopředu :) Ale jelikož v současné době není žádná vysoká karosa volná tak jezdím s tím, co je zrovna volné, ale o směně vím i dvy týdny dopředu :)

Pokud bude zájem v průběhu večera vám všem vysvětlím přesně diagramy :)
Ano, jsem skutečně řidič DPP a není třeba aby se mě, nebo parťáka někdo na to ptal v chatu :)

Ale jestli máte kterýkoli dotaz ohledně mně, DPP či řízení tak sem s ním, rád odpovím když na to nezapomenu :)
Uživatelský avatar
LukynMHD
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 241
Registrován: 24 bře 2014 17:32

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod wooderCZ » 10 dub 2016 18:10

No, Lukáši, mám pár dotazů. Proč máš na facebooku napsáno, že jsi "žak ve společnosti ZŠ Lupáčova a vedoucí ve společnosti zatím ve škole", proč obcházíš ban vytvořením jiného účtu (na stejnou IP), čímž vlastně porušuješ pravidlo 12 a proč si hraješ s Domestosem, který jen tak mimochodem velmi inteligentně použil při registraci email rcmpglen@xxxx..., čímž dal najevo kdo doopravdy je :), na řidiče, když i on je žákem ZŠ?
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Re: DPP - pohledem řidičů

Příspěvekod LukynMHD » 10 dub 2016 18:19

Ahoj :) Máš vysvětlení v soukromé zprávě, samozřejmě že po vyřešení tohohle všeho to dám i sem aby jste všichni viděli kde je pravda :)

// Vysvětlení nedostatečné, perma IP BAN za multiúčet a lhaní. DIMI
Ano, jsem skutečně řidič DPP a není třeba aby se mě, nebo parťáka někdo na to ptal v chatu :)

Ale jestli máte kterýkoli dotaz ohledně mně, DPP či řízení tak sem s ním, rád odpovím když na to nezapomenu :)
Uživatelský avatar
LukynMHD
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 241
Registrován: 24 bře 2014 17:32

Další

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron