TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: ODPAD

Příspěvekod centipede » 22 kvě 2018 21:12

petyk píše:Nevíte co je to u Arrivy v Neratovich za modernizaci? Během 3 dnů byly všechny kas usv24c nahrazeny telmaxem, a to u v starých karosach.

Je to kvůli MOSu. (Multikanálový odbavovací systém)
Uživatelský avatar
centipede
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1416
Registrován: 09 pro 2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod Majk_SK » 23 kvě 2018 10:07

Zdravím, našiel by sa niekto, kto by zahral FS17 s množstvom módov?
Môj PC:
MB Asus B250G ROG Strix Gaming
Intel Core i3-7100 3.9 ghz
Nvidia GeGorce GTX660 2GB
16GB 2400MHz RAM
zdroj 550W
SSS 0,5TB + HDD 2TB + HDD 0,5TB
Majk_SK
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 29
Registrován: 25 říj 2015 10:51

Re: ODPAD

Příspěvekod Rilian » 23 kvě 2018 18:41

pepdol_cz píše:To známe já ti to pošlu a měsíc se na to nekoukneš :D
Jako to dělají všichni ze vším on i se na to kouknou a řeknou, hele až budu mít čas tak se ti na to pak kouknu a mě měsíc se nic neděje. :D
Já ti to klidně+ pošlu a uvidíme. :D

Tenhle tvůj přístup je na pár facek. Být Solarisem7777, tak se ti na to po tomhle výstupu vykašlu. Pokud sis ještě nevšiml, celý svět se netočí kolem tebe a tvé mapy. ;)
Rilian
Moderátor a redaktor
Moderátor a redaktor
 
Příspěvky: 1241
Registrován: 27 dub 2011 16:28
Bydliště: Zeleneč

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 23 kvě 2018 19:14

@Riliane Myslíš, že mně to baví? Nebaví. Já se věnuji mapě na 98% a všichni mi jenom slíbí plno věcí a pak se nic měsíc neděje a pak mi to zbytečně brzdí k vydání plné verze.
A mám poslední jenom nervi já skoro ani kvůli starostem o mapu nemůžu pořádně usnout protože pořád musím na tu mapu myslet a pořád něco řešit a už mi to pěkně leze na mozek.
Ale nechci ten projekt jen tak pustit a chci to dodělat, ale jenže jak když se pořád musím hrabat ve verzi 1.5 a pořád opravovat chyby semaforu a AI dopravy.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod Solaris7777 » 23 kvě 2018 19:56

Pepdole, věř, že někteří lidi se opravdu nevěnují stále jen Omsi a práci na počítači, zvlášť teď, kdy i já co skoro celou zimu proseděl u Omsi spíš trávím dny venku a domů chodím většinou jen spát a vstávat. Taktéž jak jsem psal, záleží jak máš ty materiály zpracované. Pokud uvidím že to bude na delší dobu, je jasné, že u toho nebudu sedět 8 hodin v kuse, ale rozdělím si to a třeba za 3 dny to budu mít a hotovo. Třeba u JŘ pro mapu 33ky jsem měl vozáky, kde byly i krásně vidět jízdní doby a tak, takže za hodinku už jsem mohl v Omsi jezdit dle JŘ.

To, že kvůli mapě máš nějaké problémy v životě, neznamená, že budeš dělat problémy druhým. Poslední dobou si skoro vše rozhoduješ sám, jeden den by sis dal tvarohový koláč, druhý povidlový... no prostě každý den jiný názor. Jednou řekneš vydání dne toho a toho, všichni s tím počítají, pak zčistajasna napíšeš jeden den v poledne jestli nechceme open betu, odpoví ti na to někdo a pak máš zase ty příspěvek s odkazem. Všechno tohle by sis ušetřil, kdyby sis v klidu vše udělal, udělal NEVEŘEJNÝ test, do kterého by šli pořádní betatesteři, opravil největší chyby, pak se zaměřil i na ty menší, a vydal už nějakou "plnou verzi" s tím, že chyby co by tam lidi postupně nacházeli by jsi řešil v nějakých větších updatech a později bys to vyhladil novou verzí.

A pokud ti jde tolik o čas, tak by mě zajímalo, proč jsi mi stále ty materiály neposlal, protože jestli to bude potřeba nějak složit dohromady, tak to můžu udělat i bez toho, abych mapu u sebe měl a pak to tam jen nadatlím, mezitím by mohl Floxi opravit ty chyby. Takže jediný kdo tady marní čas jsi zatím ty.
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: ODPAD

Příspěvekod cmlc » 23 kvě 2018 20:57

fanda124 píše:Všichni dopravci v PID musí do 1.7.2018 vyměnit všechny USV za Telmaxy FCP2000.

A strojky Mikroelektronika Synergy OCC bude také potřeba vyměnit, nebo ty vyhovují ?
Obrázek
Uživatelský avatar
cmlc
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 440
Registrován: 25 úno 2013 21:36
Bydliště: Kladno

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 23 kvě 2018 21:16

Solaris7777 píše: kdyby sis v klidu vše udělal, udělal NEVEŘEJNÝ test, do kterého by šli pořádní betatesteři, opravil největší chyby, pak se zaměřil i na ty menší, a vydal už nějakou "plnou verzi" s tím, že chyby co by tam lidi postupně nacházeli by jsi řešil v nějakých větších updatech a později bys to vyhladil novou verzí.

Já jsem měl 5 Beta soukromých Testerů z toho dva byli jakž takž aktivní ale žádná sláva když v Open betě se objevilo více chyb než ty soukromé Beta testeři :D A pořad mi psali večer večer se k tomu dostanu a týden se nic nedělo, tak proto jsem dal Open Betu.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod -tomas001- » 23 kvě 2018 23:20

Zdravím, nemá někdo náhodou schéma zapojení pro zobrazovač času GTC 24B? :)
Obrázek
Renault Citybus 12M 2070.205
ev. č. 3270
AKA 82-31
9.8.2000 - 17.4.2019
Uživatelský avatar
-tomas001-
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 678
Registrován: 22 úno 2015 20:34
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 24 kvě 2018 19:07

Hoši jsou nějaké CD do OMSI 2? nechce se mi tam zrovna dávat nějaké Ruské vlaky :D
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod vonH » 24 kvě 2018 19:22

Mám pocit, že v Ústí nad Labem nějaké vlaky jsou.
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron