TOPlist

OMSI 2 Moje kommentované Lets Playe

Máte nebo jste nalezli nějaké zajímavé video? Podělte se o to s ostatními.

Re: OMSI 2 Moje kommentované Lets Playe

Příspěvekod David2703 » 31 říj 2014 19:34

|RCMP|glen píše:Tohle je teda dost blbej vtip! Nauč se nejdřív řídit autobus v Bus Driveru a potom si teprve kupuj OMSI.. Tohle neni hra pro sedmiletý děcka který vidí autobus a snažej se to rozjet jako Ferrari. Jo a hlas je hroznej. Když už chceš natáčet videa s komentářem tak si aspoň hlas upravuj, člověk potom neví jestli autor neni holka..

NENÍ MI 7.
David2703
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 led 2014 18:16
Bydliště: Praha

Re: OMSI 2 Moje kommentované Lets Playe

Příspěvekod Jaškin » 31 říj 2014 19:39

A má to cenu aby jste to řešili?? Tak se českou gramatiku naučí za např. dva roky no :) David má ještě hodně co zlepšovat, ale u mně má obdiv, protože se snaží s češtinou bojovat a ještě k tomu v tomhle věku tak vystupuje. A když slyším některé kindery, mám na mysli LP z Minecraftu atd., mám sto chutí vyhodit noťas z okna a rovnou i sám sebe. Ale jako, kdo na začátku nejezdil jako hovado?? :D
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: OMSI 2 Moje kommentované Lets Playe

Příspěvekod David2703 » 31 říj 2014 19:41

Jaškin píše:A má to cenu aby jste to řešili?? Tak se českou gramatiku naučí za např. dva roky no :) David má ještě hodně co zlepšovat, ale u mně má obdiv, protože se snaží s češtinou bojovat a ještě k tomu v tomhle věku tak vystupuje. A když slyším některé kindery, mám na mysli LP z Minecraftu atd., mám sto chutí vyhodit noťas z okna a rovnou i sám sebe. Ale jako, kdo na začátku nejezdil jako hovado?? :D


Moc díky za tento komentář. ;)
David2703
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 led 2014 18:16
Bydliště: Praha

Re: OMSI 2 Moje kommentované Lets Playe

Příspěvekod |RCMP|glen » 31 říj 2014 20:17

To že jsi byl 8 let v Německu nemění nic na tom že neumíš česky. Jenom pokud máš německý rodiče ale to je blbost.. Pro jednou by jsi mohl vypnout ten CapsLock ;)
To že neumí řídit autobus je ten důvod proč si nekoupit Bus Driver a učit se tam. Já jsem to tak udělal a jezdil jsem tam a potom až jsem si koupil OMSI. Ale ono to že jsem s autobusem uměl na začátku upřímně celkem dobře má na svědomí možná i to, že s autobusem jezdím 4 roky v reálu... To, že jsem napsal že OMSI neni pro sedmiletý děti bylo myšleno jako obecná připomínka ale to děti nepochopí.
A pokud myslíš že slovo " ty vole" je nějak hodně sprostý tak s tebou asi není něco v pořádku. A to s tou kritikou je pravda. Jak říkal ALEDOL a ostatní kolegové se musí přijímat a respektovat jí protože to potom vypadá tak jak to vypadá teď.

Upřímně to radím aby jsi se vrátil zpátky k FSX.

Nazdar..!!
KLÍČOV je Můj druhej domov.
Uživatelský avatar
|RCMP|glen
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 579
Registrován: 13 lis 2013 16:06
Bydliště: SOR NB12 CITY

Re: OMSI 2 Moje kommentované Lets Playe

Příspěvekod Jakub » 31 říj 2014 20:19

David2703: Keď si žil 8 rokov v Nemecku a nevieš dobre po česky tak aspoň poďakuj Aledolovi zato že ťa opravil a nerozdrapuj sa tu :roll:
Uživatelský avatar
Jakub
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 434
Registrován: 08 lis 2013 19:40
Bydliště: Hainburg an der Donau

Re: OMSI 2 Moje kommentované Lets Playe

Příspěvekod IK_Pr_CZ » 31 říj 2014 22:40

Přestaňte s tím, akorát se podněcujete k další hádce. Každý má svůj názor a to stačí.
Zde není nic, co by vás muselo zajímat.
IK_Pr_CZ
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 602
Registrován: 28 bře 2014 14:31
Bydliště: Galaktický sektor ZZ9 Plural Z Alfa

Předchozí

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků