TOPlist

.: Pár dni doma a nuda :.

Máte nebo jste nalezli nějaké zajímavé video? Podělte se o to s ostatními.

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod Gryzly65 » 16 kvě 2012 14:51

Ten medziplyn na FBW nemá chybu!! MUST HAVE! Kdes ten manuál čorkol?? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod Bocko777 » 17 kvě 2012 08:04

No docela urputně jsem hledal na německém ofiku, ale fakt jsem už tenhle mód nenašel, no byl jsem dost předvídavý, tak jsem si udělal zálohu u sebe na uložto.cz, takže tady je down ::

http://www.ulozto.cz/xeis4BA/manual-gearbox-mod-by-siwy-snk-omnibussimulator-pl-rar

Instalace je jednoduchá, ale pro jistotu popíšu :: Po rozbalení downloadu uvidíme více složek, pro Nás jsou důležitý ty složky, které autobusy máme nainstalované, konkrétně ve složce "vehicles".
Jako příklad uvedu instalaci FBW 549. Nejdříve si otevřeme umístění hry, standardně "c:\m-r-software\Omsi\, do ní překopírujeme složku s downu "manual transmissions".
Dále složku "FBW-549" překopírujeme do "vehicles".
Instalace nic nepřepisuje, takže nemusíme dělat zálohu, akle nikdy není naškodu. Stejný postup zopakujem u autobusů, které máme ještě nainstalované, tohle je důležité ::
NIKDY NEKOPÍRUJTE SLOŽKY AUTOBUSŮ, KTERÉ NEMÁTE NAINSTALOVANÉ, PROTOŽE VÁM BUDE PADAT HRA, RESP. SE VÁM VŮBEC NESPUSTÍ.

Ještě bych řekl, že převodovky byli dělané pro volanty s "H" šalt pákou (Logitech G25-G27), ale dá se hrát i na volantě bez háčkovej šaltky, ale je vhodnější, když máte aspoň spojkový pedál.
Když tedy nemáte "H" šaltku, můžete si nastavit převodové stupně na num. klávesnici např. dle čísel, čiže převod 1, bude na num.1 atd.
Tady je důležitý neutrál, nejlepší je dát si ho na num.0 a to s toho důvodu, že při přeřazování se logicky vždy dá nejdříve neutrál a až pak se řadí další převodový stupeň.
Určitě jsou tady i řidiči zatáčeníci, tak bych to vysvětlil laicky.

Nastartuju-zmáčknu spojku-zmáčku 1-rozjedu se-při přeřazení z 1 na 2 nejdříve odmáčku 0 (neutrál) a až pak 2. Tenhle spůsob je nejreálnější, ale samo, že můžete řadit i bez 0 (neutrál), ale už to není ono.
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod Gryzly65 » 17 kvě 2012 08:12

Už aj idem na to, moc díky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod Gryzly65 » 17 kvě 2012 08:49

Kvalitka, fakt. Dal som si kolečko na Pilzdorfe, striktne dodržiaval medziplyny, všetko proste a je to fakt bomba, hneď má tá hra iný rozmer :D Spravu pindali ešte ľudia, lebo na trojke má ten bus strašnú akceleráciu, keď zošliapnem na podlahu, ale to som si nejako vycibril a teraz non problema :) Skvelé je to, díky fakt :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod Bocko777 » 18 kvě 2012 08:32

No pár lidí se mě ptalo, čím jsem točil videa, takže vysvětlím...
Bohužel jsem nenašel nějaký lepší program na natáčení videí z her, takže jsem samo zvolil "FRAPS", nejlepší je vždy poslední verze...jak to je s plnou verzí Vám nebudu vysvětlovat, to je snad každému jasné...
Takže frapsem jsem natočil např. 20 minutové video, neskutečná velikost (19,5 min - 18GB), které se mě ale automaticky rozdělilo do 5 částí po zhruba 4GB...zřejmě je to dané frapsem, protože nastavit se to nedá (to rozdělení)...
Ale na štěstí, jsou kamarádi, který dokážou poradit, v mém případě to byl "CRAZYK", kterého pozdravuju...Existuje prográmek na "rederování" videí a jiných mediálních souborů...prográmek se jmenuje "Sony Vegas"..Takže těch pět videí jsem dal zrenderovat ve Vegas (vůbec nevadilo, že jich bylo pět, všechny se mě spojili do jedného, prostě jsem je tam jen postupně přidával popořadí), ke typu, který můžete zvolit na render, bych poradil formát "wmv", velikost resp. kvalitu si můžete vybrat, to se samo pak projevý na velikosti zrenderovaného videa (mě to s 18GB udělalo 4,5GB).
Tady je video s downem..
http://www.youtube.com/watch?v=bcT4PzhwtwI
Kdyby někdo nevěděl, jak renderovat videa, tak YT je toho plné, takže stačí trochu hledat co potřebujete..
Video je zároveň návod na instalaci, jen poradím, že i když máte 64-bit operační systém, stahujte 32-bit verzi...
Ještě pro admini, video je bohužel na warez verzi, no dá se stáhnout i trial verze, odkaz ve videu je na ofiko stránky, ale tohle podpoří dobrou věc, bude tady určitě veselejc, protože každý se chce pochlubit, kolik kaštanů sestřelil na svý lince...ale jestli mě to neprojde, tak odkaz prosím zmažte, je možnost, že si to Tukani můžou vyhledat i růčo na YT ... díky, za pochop...
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod shitman » 20 kvě 2012 11:20

Milý Bocko, Sony Vegas je profi program od japonců, kteří si své prográmky docela hlídají, navíc je kurde drahý a myslím, že by tě za něj čekala poněkud mastnější pokutička než např. za onen FRAPS. :) krom toho, sony vegas je nástroj přímo určený k editaci videa a tvoření filmů, a pro potřeby konvertu či renderu videa z jednoho formátu do druhého mi přijde zbytečně složitý. já prostě jednoduše vemu to video z frapsu, postupně ho nastrkám do AVS Video Convertoru, zvolím si výstupní formát, parametry od rozlišení přes FPS, bitrate, až po kvalitu, rozlišení a bitrate zvuku, a kliknu na Convert it. AVS mi všechny videa spojí do jednoho a převede je. :) díky tomu já z .avi videa z fraps, které má 16GB, v ještě docela slušné kvalitě vytáhnu avičko, které má necelých 600MB, i míň. :) jen mi jde o to, že mi přijde trochu zbytečné kvůli převodu OMSI videa složitě stahovat a aktivovat Sony Vegas (je to kurde složité, zkoušel jsem to aspon pětkrát a nakonec jsem to vzdal a spokojil se s Win movie makerem). je to samo tvoje věc, co k tomu použiješ :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod Bocko777 » 20 kvě 2012 21:16

Se nezlob Shite, ale teď pěkně j***š...jestli je Vegas složitý, tak se divím, že zapneš komp...já to nainstaloval napoprvé, bez nějakých problémů...už jednou si řešil Game Booster, že ti nejde, dokonce, že ti to spomaluje komp...mě spíš přijde, že jseš moudrej jak rádio, ale v podstatě víš prd...
Je zajímavé, že ty patříš do 40 procent lidí, kterým něco nefunguje pořád...tak snad ti bude někdy něco fungovat...
Lidi se mě ptali, čím dělám videa, tak jsem odpověděl, příště tě udělám mluvčím, abych nemusel zbytečně něco vysvětlovat a radit...
A nebo pošlu každého doprdele, ať se starají...
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod shitman » 20 kvě 2012 22:47

klídek bocko, možná jsem stahoval ze špatného (ehm) serveru, ale vegas pro se mi doopravdy nikdy nepovedlo rozchodit. :) game booster mi FPS opravdu snižuje, zkoušel jsem novou verzi, starou verzi, různé kombinace aktivovaných / vypnutých procesů, nic nepomohlo. a osobně tedy nechápu, proč na mě útočíš, vyjádřil jsem jen svůj názor, co si myslím o sony vegas a v čem nahrávám a konvertuji já. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: .: Pár dni doma a nuda :.

Příspěvekod Bocko777 » 11 čer 2012 22:38

j...sorry, nezvyknu psát dlouhé proslovi, proto mě kritika nepadla vhod...mě to prostě fachá... ;) ...
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Předchozí

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron