TOPlist

Solaris (občasně) jezdí

Máte nebo jste nalezli nějaké zajímavé video? Podělte se o to s ostatními.

Solaris (občasně) jezdí

Příspěvekod Solaris 28Tr » 20 kvě 2016 11:25

Tak jsem se tedy taky rozhodl okusit krásu natáčení záznamu z jízd. Když už jsem si tedy pořídil i patřičnou techniku (nový PC a včera dorazil i nový volant :D :D ).
První jízda ještě není úplně to pravé, ještě se tak nějak sžívám s novým volantem, který má pro mně nezvyklou citlivost pedálů (u předchozího jsem byl zvyklý zatlápnout pedál skoro k zemi, aby to nějak brzdilo, nebo jelo. Tady to jen lehce polechtám a buď mi kaštani letí neřízeně směr čelní sklo, nebo naopak směr zadní sedačky.). Pojede se s MANem Lion´s City po lince číslo 2 v Neustadtu. Je tam pár chybných momentů, za které bych asi v reálu letěl, vím o nich, budu se snažit pro přiště jet lépe. :) :) Obzvláště nerozvážnost na křižovatce v čase 8:30, kdy mi vůbec nedošlo, že tam je i směr zprava, to by bylo za nehodu... Snad se bude i tak jízda líbit a i v přehlcenosti zdejsích řidičů si najde svých pár shlédnutí. ;) :)

Takže tedy: Jízda první - MAN NL283, Neustadt linka 2.

Jízda druhá: Sedmapadesátka z Warszewa na Kollataju se zátahem do vozovny.
Naposledy upravil Solaris 28Tr dne 10 črc 2016 22:39, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: Solaris (občasně) jezdí

Příspěvekod Solaris 28Tr » 10 črc 2016 22:38

Po dlouhé době byla chuť něco zpáchat...Natočil jsem 57čku ve Fikcijnem Szczecine, poslední půlkolo nedělního druhého kurzu z Warszewa na Kolataja s následným zátahem jako linka do vozovny. Odkaz viz. první příspěvek.
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39


Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků