TOPlist

Marcopolo Torino GV

Jak by jste ohodnotili autobus?

0 - 10 %
3
14%
10 - 30 %
1
5%
30 - 50 %
5
24%
50 - 70 %
3
14%
70 - 80 %
4
19%
80 - 90 %
3
14%
90 - 95 %
1
5%
95 - 100 %
1
5%
 
Celkem hlasů : 21

Marcopolo Torino GV

Příspěvekod Dom » 25 pro 2011 14:35

No tento autobus je velmi zajímavý,až po jízdě. Nevím jak moc je reálné ovládání každého stěrače zvlášť,ale zajímavé. IBIS funkční jak má být. Přijde mi až moc malovaný,teď nevím co vše bych k němu napsal,mě osobně se celkem líbí a dávám mu 70 % (stále jsou věci ke zlepšení)
Uživatelský avatar
Dom
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 787
Registrován: 01 čer 2011 13:52
Bydliště: Liberec

Re: Marcopolo Torino GV

Příspěvekod LuciusTN » 04 led 2012 10:19

Moje dojmy po odjazdení jednej trasy ( Szymankovice linka 720 - dworzec to dworzec koniec )

Ak niekto neviete odkial ho sosnúť , napíšte mi PM , nebudem tu uvádzať konkurenciu...
V podstate , môžem dať odkaz na ulozisko , odkial sa to da priamo sosať : http://www.mediafire.com/?5kya12a6mh7lf44

+ super jazdenie
+ netreba hnusnú zastávkovú brzdu ( nemám ju rád :D )
+ podarený dizajn ( zadné dvere celkom na konci busu )
+ dobré pohľady kamier , 1x doprava a je vydieť aj spätné vonku napravo aj vnútorné zrkadlo...

- trošku horšie zvuky motora , možno sú také v reále , ale mne osobne sa nepozdávajú ( asi si ich zamením... )
- volant sa mi tiež nepáči , nemá stred v strede , čiže sa otáča elypsovito , čo niekomu prekáža ( mne hej )
- autobus pôsobí tak nereálne , kreslene...oproti napr.MANom...

Takže , záver : skôr kladný , autobus nemá žiadne fatálne chyby , ktoré by mi niako extra prekážali ! Tie drobnosti čo som opísal sa dajú prehltnúť... Celkovo som mal dobrý pocit z jazdy , možno ešte pár vecí ak autor doladí tak to bude super , lebo jazdil som s ním ako ďábel :D :D :D a dnes budem isto zase !!!

Moje hodnotenie --- 85%
Uživatelský avatar
LuciusTN
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 281
Registrován: 11 dub 2011 23:41


Zpět na Autobusy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron