TOPlist

Spandau Modern

Spandau Modern

Příspěvekod vantju » 08 říj 2011 11:38

Zatím nejlepší mapa co byla pro OMSI vytvořena (dle mě) a nejlepší úprava Berlina :-)

Je to překopávka původní mapy Berlin-Spandau 89 do reálné a současné podoby. Můžete si zajezdit 3 reálné linky podle reálných JŘ, a to M37 (bývalá 92), dál 137 což je linka co jede podobně jako M37 ale jinými lokacemi a má jinou konečnou, a poslední je příměstská linka 337 z Rathaus Spandau do blízkého městečka Falkensee. V nejnovější verzi se navíc můžete setkat s linkami co ovládají AI, což jsou M32, M49, 130 a 131. Mapa má kompletně překopané konečné i celkové trasy dle současného stavu, nové hlášení na všech zastávkách, dál zastávky má nově pojmenované dle současnosti a na určitých zastávkách jsou digitální cedule o příjezdech linek. Jak už jsem psal výše, dle mě je to nejlepší mapa v OMSI, a já pokud hraju OMSI tak většinou tuhle mapu, pokud nějakou jinou, po čase přejdu k této.

+ realita
+ velikost
+ hlášení
+ dlouhé linky
- celkem vysoká náročnost na výkon
- i při dopravě na maximum je provoz celkem řídký

Nejhorší je asi to že na mapě se asi nepokračuje. Mapa má velký potenciál, za pár let práce by z toho mohl být celý Berlín :-)

Takže hodnotím jak jinak než 100 bodů
vantju
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 34
Registrován: 23 dub 2011 22:29
Bydliště: Praha, CZ

Re: Spandau Modern

Příspěvekod Dzatel » 08 říj 2011 14:04

Souhlasím s vantju
Sice se mně nezdá že by byla až tak moc náročná jak zmiňuje, ale to asi si musí každý sám zkusit.
U mně je méně náročná jako původní Berlín89.
Mapa Spandau modern Pro už je konečná verze sriálů "Spandau modern" a nemá ukazatele směru cesty!! Což není na škodu ale kdo nezná směr má smůlu.
Někdy se vyskynou problémy s jízdními řády-mně především 137 nelze spustit-autor na to upozorňoval, ale i tak si tuto mapu užívám s Bad kinzau nejvíce.
Má taky chyby mizejících busů na linkách a doprava někdy jezdí přes sebe.

Dávám 95%
Uživatelský avatar
Dzatel
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 164
Registrován: 13 dub 2011 12:27


Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků