TOPlist

Bortum

Nelíbí ?

100% - 90%
1
20%
89% - 80%
0
Žádná hlasování
79% - 70%
0
Žádná hlasování
69% - 60%
0
Žádná hlasování
59% - 50%
0
Žádná hlasování
49% - 40%
0
Žádná hlasování
39% - 30%
1
20%
29% - 20%
0
Žádná hlasování
19% - 10%
1
20%
9% - 0%
2
40%
 
Celkem hlasů : 5

Bortum

Příspěvekod shitman » 28 črc 2012 13:49

Tuhle mapku jsem zkusil, protože na obrázcích vypadala celkem zajímavě, měla propracovanou mapku linek a bylo poznat, že si na tom dal autor zřejmě dost záležet. Opak byl ale pravdou a mapa po projetí dvou linek putovala do koše.

I po stáhnutí všech addonů mapa vykazovala velké množství chybějících objektů i cest, ovšem očividně to nemělo vliv na jř, tak jsem si toho příliš nevšímal. Strčil jsem autobus na letiště, protože to je na mapách velké lákadlo pro všechny, a byl jsem zvědavý, jak se s ním autor vypořádal. Na texturou namalovaném asfaltu stály tři letadla, vedle byla zastávka autobusu, a to bylo tak všechno, žádný terminál, žádná ranvej, dokonce ani žádný plot. Vzal jsem si linku 167 a jel jsem ke kostelu. Jízda měla trvat 8 minut, a i když jsem jel na doraz, zabrala mi téměř dvakrát tolik, cesta zpátky dopadla podobně. říkal jsem si, třeba je to jenom nějaká chybka, tak jsem zkusil linku 165, a teprve na té na mě vypadly pravé kvality mapy. Když to shrnu, v centru města se nacházela větrná elektrárna s turbínami asi metr od domů, pod ní vedla dálnice, která končila křižovatkou a autobusovým depem, po celé trase problikávaly chodníky, navíc autorovi zřejmě přišlo příliš nudné dát značky, semafory, označníky, digitální cedule a vůbec všechno na chodník, takže půlka všech objektů trčí retardovaně do silnice (sejmul sem těch píčovin snad dvacet), nemluvě už o naprosto absurdních pravoúhlých křižovatkách a zatáčkách, na které by se nevešel ani osobák, natož autobus.

Když jsem poté na silnici srazil budovu hotelu, která stála asi 100m ode mě, a poté mi do zadku narazil AI autobus, byl jsem pevně rozhodnutý, že mapa půjde do koše. Příjezd na "konečnou" mě v mém rozhodnutí utvrdil - linka, která měla trvat 9 minut, jich zabrala 28, a to jsem ani po cestě nenahlašoval nehody, kterých se AI (já jsem byl viníkem jen asi v jedné) dopustila. Takže díky, nechci.

+ velké množství linek
+ rozsáhlé město s vesničkami (?)
- neskutečné množství addonů
- absurdní infrastruktura města, nesmyslné zatáčky a křižovatky
- debilně posázené objekty po mapě (viz. recenze výše)
- infantilní jízdní řády

Tuhle mapu dělal magor a pro nikoho jiného ani určená není. Dávám 19% alespoň za to, že se mi jí povedlo spustit.

VIDEO
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků