TOPlist

Lakeland v1.1

Čo vy na to ?

100 % (proste paráda) -
0
Žádná hlasování
90 % (veľmi dobrá) -
3
43%
80 % (výborná) -
4
57%
70 % (dá sa) -
0
Žádná hlasování
60% (priemer) -
0
Žádná hlasování
50 % (no coment) -
0
Žádná hlasování
40 % (nič moc) -
0
Žádná hlasování
30 % (blbá) -
0
Žádná hlasování
20 % ( hrozná) -
0
Žádná hlasování
10 % (mažem hneď) -
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 7

Lakeland v1.1

Příspěvekod LuciusTN » 11 bře 2012 18:19

Tak som dnes otestoval ďalšiu mapu...

Má 2 celkom pekné a dostatočne dlhé linky 14 a 16.
Akurát sú obe vhodné pre menšie busy ako Jelcz L11 alebo Ikarus 260 ! Cesty sú tam dosť úzke a kruhové objazdy pre MAN takmer nemožné...
Na drhú stranu je to dooosť dobrá výzva pre odvážnych a schopných šoférov !!! Takže musím len odporučiť :D

Na záver asi ešte dôležitá vec : na linke sa striktne držte žltých šípok,nezabudnite ktorú linku idete !!! Prečo ? Lebo obe linky sú tak spravené , že na jednom kruháči odbočíte najprv na takú medzidedinu,z ktorej sa potom zase cez ten istý kruháč vraciate na trasu a pokračujete do poslednej dedinky...Ale ak pôjdete presne podľa šipky,nemáte prečo zablúdiť...

+ 2 pekné linky
+ celkom adrenalínová jazda väčšinou vďaka úzkej ceste...
+ jazerná krajina :D

- dosť ľahko sa dá stratiť,keď sa pomýlite na traase
- celkom úzke cesty,hlavne pre MANy... ( niekomu môže vyhovovať )
- mohlo byť viacej objektov pri trase !
- kruháče sú celkom hrozné,úzke,takže s MANom sa tam veľmi blbo manévruje,a niekdy na výjazde z kruháča stojí a čaká auto...
- hrozné niektoré otočky na konečnej,vážne len pre menšie busy,a aj s JelczomL11 som prebehol po tráve a pokazil si komfort...


Ale celkovo sa mi táto mapa páči,trošku mi to pripomenulo Tatra Regional...určite na nej ešte budem jazdiť niekedy.

MOJE HODNOTENIE : 70%
sorry ROGERERe...
Uživatelský avatar
LuciusTN
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 281
Registrován: 11 dub 2011 23:41

Re: Lakeland v1.1

Příspěvekod shitman » 11 bře 2012 21:57

Mapu jsem dnes objel také, sice ne celou, ale musím říct, že se mi celkem dost líbila, tím, že je na ní málo je objektů, se stává velmi dobře hratelnou i pro slabopcčkáře, a myslím, že na to, jak je jednoduchá, je velmi zábavná. uličky jsou příjemně úzké, i když je pravda, že na kruhovém objezdu je občas problém, především s nájezdy, ale není to nic, s čím by si středně zkušený řidič neporadil. naprosto nesouhlasím s tím, že je tato mapa pouze pro zkušené řidiče, naopak, je podle mě udělaná velmi dobře, krásným poměrem složitosti a reálnosti (i když uznávám, že pár oblastí je takových podivných...). Rozhodně hodnotím velmi kladně.

+ Příjemně dlouhé linky
+ Nízké HW nároky
+ Příjemná trasa, dobrý prožitek
+ Nové objekty (větrná elektrárna) a pozadí

- Místy příliš úzké cesty
- Mírně problémová AI (křižovatky, přechody)
- Někomu mohou připadat krátké pauzy a málo lidí

Celkově: 90%
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...


Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků