TOPlist

Budapešť

Ako sa vám páči táto mapa? :)

100 - 90 %
3
23%
90 - 80 %
5
38%
80 - 70 %
1
8%
70 - 60 %
1
8%
60 - 50 %
1
8%
50 - 40 %
0
Žádná hlasování
40 - 30 %
0
Žádná hlasování
30 - 20 %
1
8%
20 - 10 %
0
Žádná hlasování
10 - 0 %
1
8%
 
Celkem hlasů : 13

Budapešť

Příspěvekod Tomko00 » 18 úno 2012 15:55

Tak, dnes som tú mapu vyskúšal, a poviem, že som priam nadšený!! :)
Mapa pôsobí príjemným dojmom, síce tam je jedna linka, ale dlhšia. Mapa obsahuje aj hlásenia zastávok, síce 1 alebo 2 sú dosť nekvalitné, ale ten základ tam je. Mapa je celkovo na rovine, do polovice trasy je bez zákruty, ale je tvorená reálne, a ak mám pravdu povedať, tak je dobré že tie zákruty tam nie sú. :D Mapa je nenáročná na HW, všade mi to ide 25< FPS, až teda na konečnú. Je to hrozne veľká konečná, FPS mi tam kleslo z 28 na 11, ale to nevadí, dá sa to ešte... V mape sú aj koľaje, nové modely zastávok, a čiar na cestách. Linka chodí pomerne často, cez víkend chodí každých 5-10 minút, čo je viac než dosť. Keby boli kĺbové busy, určite by sa hodili. Okolie je nádherne spracované, no až teda na konečnú pri Obchodnom centre. Križovatky tam vedú "donikam", a okolie je neprepracované. Pár stromov tam autor mohol hodiť... V reáli tam chodia krátke Ikarusy 260, no neviem, ako v špičke sa tam tý ľudia pomestia...Trošku sa budú mačkať, ale to im očividne nevadí. :D Cestovný poriadok je písaný na cca 40 km/h, čiže nejak tak priemer. No ale to zďaleka neznamená, že meškanie nebudete mať. Takmer na každej piatej križovatke sa sekne AI. Autá nemôžu ísť, lebo chodci vojdú na vozovku, potom auto vojde do chodca, a je to tu. Mne sa to stalo 2-krát, musel som vypnúť CP, presunúť bus za križovatku, a aktivovať znova. Doplnky k mape hodnotím pozitívne, až na jednu chybu: K mape sú aj nové peniaze, takže sa môžete tešiť na Forinty. :twisted: Takže keď vám chlápek na zastávke vysype na kasičku 10 bankoviek a 40 mincí, je to normálka. :D Priemerný lístok stojí cca 500 - 900 forintov. Na začiatok odporúčam predávať cez "T" a "Ctrl + T".

Klady:
+ Hlásenie zastávok
+ pekná linka
+ nenáročná na HW, až na jedno miesto
+ nová mena
+ CP
+ Plne funkčný IBIS


Zápory:
- AI sa občas sekne
- pár hlásení zastávok nekvalitných, ale to nevadí


Celkové hodnotenie: 85%

Ešte som zistil, že bez nehody jedno kolo nedáte... :roll: :D Keby táto mapa by bola vo VDP, tak tie nehody by stejnak nevadili. :D

Screeny:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Download
Tomko00
Veterán
Veterán
 
Příspěvky: 8865
Registrován: 22 dub 2011 19:08
Bydliště: Košice

kispest Pálya

Příspěvekod shitman » 18 úno 2012 21:37

rád bych doplnil, že mapa se správě jmenuje Kispest Pálya, i když je to zpracovaný Budapešť, není to její název. Mapa je to velmi dobrá, ovšem lístek doopravdy nestojí 900, ale 9000 ;) ovšem díky takto vysokým částkám se vám jen zřídkakdy stane, že musíte vracet, a když už musíte, tak je to pořádná sranda. takže kdo se chce za volantem pobavit, at si hezky hraje s mincema. :) mapa je jinak velmi dobře zpracovaná, až na konečnou jak říkal tomko, která je podle mého naprosto zkur*ená, FPS razantně snižuje idiotsky udělaná křižovatka, kde prakticky netušíte, kudy jet, a zalagovaný objekt Intersparu. mapa je na HW náročná středně (já měl většinu cesty okolo 18FPS, na konečné kleslo na 9, z čehož se mi protočily panenky.), JŘ je v pohodlí stíhatelný, problémy s AI jsem nezpozoroval, podle mě je naopak velmi dobře vylazená. mapa je opravdu velmi příjemná, i když souhlasím, že je poměrně náročná (což je zajímavé, když se většinu času jede na rovině i bez zatáček), takže pro začínající řidiče nejspíš není. :) já osobně hodnotím také na 85%.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...


Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron