TOPlist

[PAYWARE] Addon München (vč. autobusů)

Jaké dáváte hodnocení?

1-20%
0
Žádná hlasování
21-40%
0
Žádná hlasování
41-60%
3
38%
61-80%
5
63%
81-100%
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 8

[PAYWARE] Addon München (vč. autobusů)

Příspěvekod TheFloxiCz » 06 zář 2019 18:26

Fiasko. I tak by se dalo nazvat včerejší unáhlené vydání tohoto addonu.
Od pohledu se mi mapa celkem hodně líbila, včetně autobusů. Uvažoval jsem, že si addon koupím a nechám. Nedalo mi to a samozřejmě jsem si ho koupil. To, co jsem zažil po pár minutách, o tom se nikomu asi nezdálo. Následoval okamžitý refund. Po dnešním hraní mám na addon ještě horší pohled, než jsem měl před uskutečněním refundu. Pojďme si to rychle shrnout...

MAPA a její součásti:
+ Celá mapa používá kompletně nové objekty, spoustu nových objektů
+ Vymodelované památky, domy s celkem kvalitními texturami
+ 3 říditelné linky s jízdní dobou okolo 20 minut (všechny 3 linky mají polovinu trasy společnou)
+ 3 verze autobusu: Solo, kloub a Hess (Sólo s vlekem)
+ Kompletně nové spliny a vlastní křižovatky
+ Nové AI vozidla
+ 2 typy hlášení



+/- Na fotkách je avizovaná AI tramvaj, osobně jsem ji nikdy ve hře nepotkal
+/- Některé místa mají strašně moc detailních objektů, některá zase jen stromy a domy, proč proboha?
+/- Mírně vyšší náročnost (po celé mapě okolo 20FPS se vším zapnutým v OMSI na max, vyjma AI a načítání tilů), nicméně je to daň za ty objekty



- Mapa i autobusy asi neprošly beta testováním a proto najdete hromadu chyb
- Některé křižovatky nemají nastavené blinkry u AI dopravy (= nedávání přednosti, jelikož podle blinkrů omsi určuje přednost, že...), takže je celkem běžné, že auto jede 40-50 km/h a najednou vám to zadupne a začne odbočovat do vedlejší ulice nebo opačně z vedlejší to pošle před Vás na hlavní, nefunkční semafory na Odensplatz
- Neviditelné stěny na mapě (nedoporučuji jezdit s kolizemi)
- Fáze na semaforech jsou někdy na hlavu, zbytečně dlouhé, někdy i nelogické
- Jízdní doby vygenerované od OMSI, které jsou klasicky nestíhatelné, CMON kurwa, placený addon, který má mít při nejmenším reálné jízdní doby a řády :shock:
- Na entrypointu Hauptbahnhof Nord se propadnete do země (nutnost tedy jet z druhého směru linky)



AUTOBUS(Y):
+ Celý model má velmi kvalitní textury (některé jsou možná až moc zbytečně :D)
+ Model vypadá celkem dost dobře (nebudu soudit, zda je přesně na cm nebo ne, neznám je tolik do detailu)
+ Autobus s vlekem má překvapivě dobrou fyziku
+ Zvuky jsou fajn
+ Celkově autobusy jsou mnohem lepší než jsem čekal



- Některé chybějící zvuky (hlavně u AI, chybějící klakson, zvuky motoru z venku)
- Nefungují displeje s trasou uvnitř
- Potkávací světla mají stejnou intenzitu jako dálkové
- Autobus NEMÁ jízdní řád
- Při rozsvícení světel pro pasažéry je v autobuse stále tma
- Chybějící roletka
- U vleku nefungují správně 5.dveře
- Automatické dveře fungují docela pofidérně, neustále mají tendenci se zavírat, přestože nastupují lidé



TL;DR Jak mapa, tak i autobusy jsou na velmi dobré úrovni. Jsou propracované a velmi kvalitně udělané. Nicméně celý addon kazí obrovské množství chyb. Pokud tedy doopravdy přemýšlíte o zakoupení, doporučil bych počkat nějaký ten pátek než se všechno vychytá.

Za všechny ty významné nedostatky, které významně ovlivňují hru, mi tak nezbývá nic jiného, než dát takových krásných průměrných 65%. Snad se všechny nedostatky vychytají, abych mohl dát minimálně 90%, jelikož ten addon na to doopravdy má.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron