TOPlist

Karlovy Vary

Vaše hodnocení mapy Karlovy Vary:

100%-90%
0
Žádná hlasování
90%-80%
2
25%
80%-70%
2
25%
70%-60%
1
13%
60%-50%
0
Žádná hlasování
50%-40%
1
13%
40%-30%
0
Žádná hlasování
30%-20%
0
Žádná hlasování
20%-10%
1
13%
10%-0%
1
13%
 
Celkem hlasů : 8

Karlovy Vary

Příspěvekod Solaris7777 » 06 črc 2017 14:28

Pro všechny, co chtějí mapu vyzkoušet, zde budou sepsané mé pocity z mapky. :)
Takže pro začátek, mapa, pokud dodržíte postup při instalaci, funguje na první dobrou. Stáhl jsem všechny balíky(stahování trvalo docela dlouho, ale to vše záleží dle Vašeho internetu samozřejmě). Udělal si složku, nakopíroval, nahradil stejné soubory, vymazal složky Texture a Fonts a jede. Teď už k samotné mapě. Mapa jako taková je průměrného až dobrého zpracování(město mi přijde průměrné, ovšem Loket, kde jsem jel, je na pár místech dost dobře zpracovaný, takže záleží dle oblasti). Také mapa obsahuje dost vlastních objektů, některé povedené, jiné nic moc, jak po modelové či texturové stránce, ale dá se to přežít. S náročností je to docela dobré, začínal jsem na Tržnici, což je podle mě asi nejnáročnější místo, a měl jsem s nastavením(pro mé PC dobrým) cca 12 FPS i s autobusem, což se dá. V okrajových částech jsem běžel i na 40 FPS, v Loktu to bylo kolem 25 FPS, takže náročnost se dá zvládnout. Cestující se mi úpřimně dost hnusí, dokonce jsem potkal chlapce s bílou hlavou, takže noví cestující jako nápad chválím, ovšem zpracování je příšerné. Cesty jsou v pohodě, měl jsem 12m autobus, a vešel jsem se všude. Velkým mínusem jsou u mě také další 2 věci, jenž jsou docela důležité-navigace a hlášení. Navigace na hodně místech chybí, třeba u Tesca byla má linka označena, že má jet rovně, ovšem, díky tomu jsem přejel onu zastávku Tesco. I na videích to nevidím poprvé, kde by někdo díky tomu, že šipka chyběla nebo blbě vedla, zabloudil. Ti, co mají Omninavigation, jsou v pohodě, ovšem ostatní, ti jsou v pytli. Také nejsou některé zastávky označeny, což je dost blbé. Ohledně hlášení-kvalita je špatná, a taky v půlce trasy linky mi PP napsal konečnou zastávku a další zastávky neukazoval, možná jsem měl blbý cíl, ovšem na panelu bylo psáno Loket, a lidé nastupovali, tak nevím. Časy mezi zastávkami jsou bohužel dělané automaticky, což mě docela zklamalo, protože u reálné mapy bych očekával reálné časy, ale co už. Ono dělat to u každé linky by bylo asi otravné, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby to v nějaké opravné verzi autor změnil. Jinak se JŘ dá stíhat, sice jsem měl díky semaforům a onu problému s navigací zpoždění ze začátku 3 minuty, ale nakonec jsem na konečnou zastávku přijel přesně. Pro ty, co nechtějí číst tuto slohovku, udělám souhrn toho, co je na mapě dobré a co je špatné a taktéž celkové hodnocení:

+reálná mapa z českého prostředí
+snad všechny linky Karlovarského DP
+slušná náročnost (na tak velkou mapu velké +)

+- hlášení, vlastní budovy, nereálné doby mezi zastávkami
-navigace
-noví cestující


Celkové hodnocení: 85%
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník