TOPlist

Rheinhausen

Rheinhausen

Příspěvekod flash123 » 21 lis 2016 15:37

Tak jsem si mapu nakonec koupil, projel snad všechny linky, tak jdu zhodnotit pro případné zájemce mapy:
PLUSY:
-mapa neni extra náročná na zatížení PC
-již první vydání mapy, které bylo zdarma se mi líbilo a teď ji autor jak se řiká skvěle doladil co se týká objektů apod., ale (viz. mínusy)
-celkem příjemné prostředí německého města
-žádné větší problémy s AI dopravou
-vyčkávání spojů linky 45 na Hauptbahnof a přestupy s linkou 25 v zast. Rheinpark
-sem tam nějaký BUS pruh
-měnící se konečné u některých linek
-pěkně zpracovaný model autobusu
-dostatečný doplňkový materiál k mapě

MINUSY:
-na mapě nepřibylo mnoho nových částí města, ani linek oproti první verzi která byla zdarma
-na můj vkus divně udělané jízdní řády, kdy linky jezdějí v PD po půl hodině celodenně, tedy i ve špičkách
-málo BUS pruhů a skoro žádné preferenční signalizace
-možná se pletu, ale já na mapě neviděl jediný vlak, ani tramvaj
-na spoustě míst odfláknuté zastávky (málo zálivů pro autobusy, u linky 51 některé zastávky u travnatého pruhu...chudáci lidi)
-málo nějakých zákrutů, nebo složitějších míst, 90% linek jede po nudných velkých širokých silnicích


Takže pro toho, který měl rád už původní mapu Rheinhausen a má k ní dejme tomu nějaký vztah, bych doporučil ať si mapu koupí, protože to co tam bylo hezké již původně, tam je stále a v některých místech ještě vylepšené. Ale na druhou stranu mi přijde že autor trochu zaspal dobu a mapa nenabízí nic nového oproti jiným lepším mapám které jsou třeba i zdarma (Ahlheim, Winsenburg, Stadtdereick, Grunheim 2016 atd.). Přijde mi jako by autor čekal až se na původní mapu, která byla zdarma zapomene a teď jí vydal s velkou slávou, jako úplně něco nového, aby si mohl přivydělat.
Uživatelský avatar
flash123
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14 lis 2011 13:25

Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků