TOPlist

Kojetice (OMSI.CZ MAPA)

Hodnocení?

100%-90%
54
54%
89%-80%
21
21%
79%-70%
14
14%
69%-60%
5
5%
59%-50%
3
3%
49%-40%
1
1%
39%-30%
0
Žádná hlasování
29%-20%
1
1%
19%-10%
0
Žádná hlasování
9%-0%
1
1%
 
Celkem hlasů : 100

Re: Kojetice (OMSI.CZ MAPA)

Příspěvekod Formulka1 » 30 čer 2016 15:50

Tak i já zde napíšu své hodnocení:
Mapa je super v 1. pořadí u mě kterou hraju na to, že je to smyšlená působí reálně. Pak tolik komentovaná navigace. Osobně si myslím, že to není průšvich ba naopak taky skoro ve všech mapách jezdím bez ni ono je to stejně na hráči vše de vypnout i nápověda u lístků a linka není zas tak dlouhá aby se to nedalo zapamatovat stačí 2-3 kolečka. Ale jak říkám ve hře de skoro vše vypnout takže je to vždy na hráči jak tu hru reálně bere koneckonců stejně tady de navigace zapnout. Ale rozhodně bych to nedával do mínusu hold podle plánku a tam je to dobře napsaný. Potom doprava. No hlavně ai busy hlavně Sorky jak se náhodně spawnou a blokují. Skoušel jsem je vymazat a nechat jen Karosy, ale stejně tam kde by se ty Sorky spawnuly tak je zácpa a slyšet motor, ale autobus jak neviditelnej. A ta Karosa na náměstí taky tam pořád je ale to je asi kvůli řádu nevím. Potom někdy auta blbnou to je pravda, ale věřím že se to v patchu nebo další verzi opraví. Potom škoda, že na přejezdu nejezdí vlak nebo aspoň jsem ho nepotka. Potom ty zakončený silnice jak zmiňujete. No napadlo mě tam dát třeba menší staveniště aby to vypadalo jako že na tom dělaj jenže to by zas určitě bylo náročnější, ale zas tak mě to nevadí. Náročnost hry no asi jak u koho taky nemám žádný dělo a drží se to mezi 25-30 fps a někde i víc záleží jak kde. No to bude asi tak vše a teď to vemu v bodech:


Plusy



+ Pěkně zpracované prostředí
+ Navigace - zas něco nového
+ Jízdní řád
+ Repainty (no spíš jsme si je vybrali
+ Hlášení
+ Informační materiály
+ Rozmanitost
+ Jízda ve městě i kousek mimo ní



Nerozhodně



+/- Fonty
+/- Lístky ale naštěstí nic složitýho na opravu
+/- Zakončení některých silnic



Mínusy



- Ai autobusy se různě spawnují (u mě hlavně Sorky i když někdo psal, že i Karosy)
- Ai doprava někdy nedá přednost
Formulka1
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 144
Registrován: 06 led 2013 20:36

Re: Kojetice (OMSI.CZ MAPA)

Příspěvekod Tramvaják » 04 črc 2016 19:20

Stručné hodnocení:

+ české prostředí
+ velmi propracované ulice (do detailu)
+ plakáty, billboardy apod.
+ vedlejší silnice v dezolátním stavu (což je v Česku reálné :D )
+ doplňkové informační materiály
+ hlášení
+ propracované objekty
+ garáže
+ po několika kolech nepřestává bavit (alespoň mě)
+ nádech reálného města
+ hodně dalších kladů, kdybych je měl sem všechny psát, asi bych se upsal :)


+/- auta (i někteří kolegové) často nedávají přednost (je to sice i reálné, ale...)


- navigace by se možná i hodila... (já jsem se sice MOC neztrácel, ale někteří uživatelé po tom volají)
- ulice, do kterých se nevjíždí, často končí několik metrů za křižovatkou, chtělo by to trochu zamaskovat
- když člověk přijde k přechodu, otočí se a jde zpět


Celkem: 95 %
Uživatelský avatar
Tramvaják
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 44
Registrován: 29 dub 2016 19:54
Bydliště: Liberec

Re: Kojetice (OMSI.CZ MAPA)

Příspěvekod Percy » 04 kvě 2017 20:27

+Vlastní repainty
+Pěkně zpracovaná mapa
+Hlášení
+HW nenáročnost

-Chybí navigace :(

Mapě dávám 90% ;)
Notebook: Asus X556L
Volant: Thrustmaster 458 Ferrari Italia
Myš: A4tech Bloody A60 Blazing V-Track Core 2
Hry, které hraju: TS2017, OMSI 2, Subway Simulator Prague Metro, MC, Open Rails
Uživatelský avatar
Percy
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 72
Registrován: 11 dub 2017 18:31

Re: Kojetice (OMSI.CZ MAPA)

Příspěvekod Gameman » 02 čer 2017 17:11

Hrál jsem jenom pár krát tuto mapu (třeba tak třikrát). Tak to jen tak shrnu:




+ Hezké prostředí
+ Vlastní repainty
+ Vtipné billboardy :D :D



- Zatím jen jedna linka
- Divný hlas u hlášení (ale s toho se snad nezblázním)

Ještě bych chtěl něco dodat. Navigace se dá stáhnout zde:

https://ulozto.cz/!8cNL2Kmvo/global-cfg





Dávám mapě tak kolem 95-100%
Gameman
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 27
Registrován: 30 dub 2017 08:19

Re: Kojetice (OMSI.CZ MAPA)

Příspěvekod drunk_driver » 24 čer 2018 17:13

Dnes bych shrnul dojmy z Kojetic verze 2.

Instalace není příliš složitá, nevýhodou je že musíte stáhnout asi 5 autobusů, aby vám fungovala AI doprava. To zabere celkem hodně času. Na mapě je strašně moc pěkných ČESKÝCH objektů. Ty dodávají mapě pravou nefalšovanou atmosféru menšího českého města. Na mapě se nachází linky 3, 6 a noční linka 9. Nejlepší mi přijde linka 3. Je dlouhá 20 - 22 minut, spojuje důležité body města Kojetic, jede přes nádraží, průmyslovou zónu, sídliště, náměstí, nemocnici, autobusové nádraží, takže díky své rozmanitosti není nudná a neomrzí. Naopak linka 6, která byla přidána ve druhé verzi, v první části kopíruje linku 3, ale vyhýbá se nejzajímavějším místům mapy (náměstí, průmyslová zóna, nádraží...). V druhé části linky se projedete předměstím. To není škaredé, ale přijde mi příliš velké. Většinu trasy (cca 25 minut) jedete po předměstí s malými baráky, které jsou v podstatě podobné, takže linka není tak zábavná jako 3. Jenom kvůli nekonečnému předměstí. Stačilo by přidat čtyři nebo pět zastávek na předměstí, aby jste si neříkali ,,Kdy už to předměstí skončí?" a aby to mělo nápad a nebylo podobné. Zajímavé jsou ovšem rozdílné kurzy, kdy např. zajíždíte do boční uličky k domovu seniorů a další spoj tam nezajíždí. Jen je pak trochu binec v zadávání linky (strašně moc variant route). Takže co říct o lince 6: stačilo by zkrátit cestu předměstím a už by mohla konkurovat lince 3. Zajímavým prvkem je ovšem spojený kurs linek 3 a 6.
AI doprava se občas chová pomateně, ale hodně se mi líbí, že v AI listu je nastaveno hodně typů autobusů, takže nepotkáváte jen jeden typ autobusů. Autorům se také hodně povedl repaint na autobusy. Další věc, co mi trochu vadí je příliš velký počet cestujících. Byla by snad v neděli ráno narvaná dvanáctimetrová sorka v třicetitisícovém městečku? A trochu mě mrzelo, že výchozí textura trávy na mapě neobsahuje texturu sněhu.

Shrnu to: Mapa stojí za to, nádherné české prostředí, rozmanitá linka 3, která neomrzí. I přes pár much TOP MAPA.

+české prostředí
+pěkné objekty
+zajímavé části města (nádraží, průmyslová zóna, náměstí, domov pro seniory)
+hlášení zastávek
+repainty
+hodně busů v AI listu


-až moc dlouhá linka 6
-přliš hodně cestujících
-vyšší náročnost
-textura trávy nemá texturu sněho


95%
drunk_driver
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 03 čer 2018 11:28

Re: Kojetice (OMSI.CZ MAPA)

Příspěvekod eso205 » 28 srp 2018 19:18

Hodnotím verzi 2

+ česká mapa
+ nové objekty
+ repainty
+ propracovanost mapy
+ HW náročnost


+/- rozdělení zástavby v novém úseku


- jízdní doby
- hustota AI v některých ulicích

Mapa se mi přes tyto nedostatky líbí a dávám hodnocení 93%
Fiktivni Brno 2.0 již vydáno, více informací na https://www.facebook.com/eso205-fanpage-811137442261396/
Iveco Cursor 8 best motor ever
Uživatelský avatar
eso205
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 187
Registrován: 31 črc 2014 18:59
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron