TOPlist

Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod Solaris 28Tr » 12 črc 2014 12:31

Včera jsem na FB stránkách OMSI našel odkaz na zajímavou stránku http://omsibussoundgarage.blogspot.com.es/ kde je k nalezení spousta zvuků pro různé autobusy. Pro našince bude asi nejzajímavější sound mod na Citybus-e, a to sice sound mod z Karosy Irisbus, jinými slovy zvuky motoru IVECO Cursor 8 Euro 3. K dispozici budete mít dvě verze a to sice pro autobusy z roku 2003 a 2004, mezi kterými jsou jisté zvukové odlišnosti. Co se týče zpracování, to je na velmi solidní úrovni, zvuky jsou čisté, nepřeskakuji a plně odpovídají realitě. Naleznete zde i zvuky pro Mercedesy, Many a spousty dalších. Za sebe vřele doporučuji :-) :-)
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod VonShark » 15 črc 2014 10:23

Ty zvuky jsou hustý! Hlavně pro Citaro. Ta nádhera poslouchat zvuky ZF 6tikvaltu, připadal jsem si, jako kdybych jel u nás pražskou SORkou NB 12/18, akorát jsem je musel poštelovat, aby neřadily tak ve vysokých otáčkách. Opravdu super!
Obrázek
ASUS TUF GAMING Dash F15 - CPU: Intel Core i7-11370H, 3,3@4,8 GHz Turbo, grafika: nVidia GeForce RTX 3070 - 8 GB GDDR6, RAM: 16GB DDR4, HDD: 2x1 TB NVMe SSD ;-)
Uživatelský avatar
VonShark
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 621
Registrován: 21 kvě 2014 01:49
Bydliště: Vozovna Motol - tramvaj... ;-)

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod Solaris 28Tr » 16 črc 2014 00:19

Jsou opravdu povedený, mně se zase nejvíc líběj zvuky pro O405 Camo..to hvííííízdání při brždění..nemá chybu... :) :)
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod Stone Cold » 16 črc 2014 10:58

Tak zkusil jsem iriska a je to hnus(zvuky a skripty voithu) navic vyhazuje error v souboru "elec_turbo.osc" ale staci odstranit jeden radek a jde v poho.Doporucuji nestahovat ;)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stone Cold
Člen
Člen
 
Příspěvky: 1203
Registrován: 14 srp 2013 13:51

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod Didi » 16 črc 2014 11:05

Souhlasim, že Irísek i podle videa (mohl jses podívat a nemusel stahovat :D ) nic moc, ale konečně dobrý zvuky na Citaro :)
Didi
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 334
Registrován: 26 čer 2013 13:32
Bydliště: Veltrusy

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod TheFloxiCz » 16 črc 2014 12:27

To jo. Pro Citaro jsou vážně luxus. A má to i velký plus a to, že cestující stojí i u předních dveří, ale je přes ně prd vidět :D
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod VonShark » 16 črc 2014 17:04

No, zkusil jsem si stáhnout i soundpack na mé oblíbené MANy NL/NG - bohužel musím konstatovat, že je to hrůza. Pak mám ty Citára a ty jsou povedený, víc jsem zatím nezkoušel.

No, takže Citaro G je sice zvukově taky parádní, ale zlobí tam převodovky. Rozjedete se, potřebujete přidat do prudšího kopce, motor začne řvát na max. otáčky a furt řve a řve, dokud neuberete plyn, jedná se konkrétně o ZF převodovky, Voith jakž takž šlape. Prostě se to chová, jako kdyby "klouzala spojka". Kdybyste někdo věděli, co s tím, budu rád, za každou radu.

// Už jsem na to přišel. ;)

//Zase jsem trochu blbnul... ;)

Kód: Vybrat vše
http://youtu.be/tPqYquA1HSs


Akorát mi štve, že nemůžu použít převodovku z Citara, je použita původní Ecomatka I MKII, která byla součástí MAN modu. Jednička nejde zavřít, z jedničky na dvojku to řadí dynamicky, akorát když šlápnu na plyn, kdy se projeví kickdown, tak tam ta jednička vlítne. Pak retardér. Jakmile to vyřadí šestku, jde to na neutrál. Převodovka ignoruje nastavení v "constfile", je to pevně nastavené ve skriptu, takže lepší to nebude, protože skriptům nerozumím.
Obrázek
ASUS TUF GAMING Dash F15 - CPU: Intel Core i7-11370H, 3,3@4,8 GHz Turbo, grafika: nVidia GeForce RTX 3070 - 8 GB GDDR6, RAM: 16GB DDR4, HDD: 2x1 TB NVMe SSD ;-)
Uživatelský avatar
VonShark
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 621
Registrován: 21 kvě 2014 01:49
Bydliště: Vozovna Motol - tramvaj... ;-)

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod Darkner » 18 črc 2014 12:42

Mám trošku problémek, Citaro mi při vybrání hází jakýsi error se souborama Siemens VDO... Ve hře pak nejde displej na palubovce, mohl by mi někdo ty soubory prosím poslat? :) Je jich 7 a jsou ve složce Script :)

EDIT: Zatím jsem vypozoroval, že to dělá jen ta první E2 v nabídce...
MB: Intel Socket 1150 H87, CPU: Intel Core i7 4790S (4x jádro, 3,2GHz), GPU: nVidia GeForce GTX745, RAM: 8GB, OS: Windows 8.1, HDD: 3TB, Volant: Logitech G27
Uživatelský avatar
Darkner
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 31 kvě 2013 12:15
Bydliště: Praha

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod VonShark » 06 srp 2014 16:06

Další moje blbnutí se zvuky, tentokrát to odneslo Citáro O530 G, pro které není mód na 4dvéřovou verzi:
Kód: Vybrat vše
http://youtu.be/SxXCCBSmVe0
Obrázek
ASUS TUF GAMING Dash F15 - CPU: Intel Core i7-11370H, 3,3@4,8 GHz Turbo, grafika: nVidia GeForce RTX 3070 - 8 GB GDDR6, RAM: 16GB DDR4, HDD: 2x1 TB NVMe SSD ;-)
Uživatelský avatar
VonShark
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 621
Registrován: 21 kvě 2014 01:49
Bydliště: Vozovna Motol - tramvaj... ;-)

Re: Zvuky ze stránek Bus Sound Garage

Příspěvekod shitman » 06 srp 2014 16:26

motor pěknej, zní to jako SORka, i když to turbo na můj zvyk poněkud moc ječí. u věty "pražská úprava" jsem musel protočit oči, ale za ten bzučák bych ti fakt jednu vlepil, do mercedesů citar se tyhle bzučáky nikdy, nikdy nedávaly, absolutně se to tam nehodí a zní to tak moc blbě, jak si vůbec jenom můžu představit.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Další

Zpět na Scripty a zvuky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků