Stránka 1 z 1

Renault/Karosa Citybus - jak zprovoznit kontrolku rezervy ?

PříspěvekNapsal: 11 úno 2021 15:33
od ROBOTOX
Zdravím všechny, zajímalo by mě jestli je možné nebo jestli někdo zkoušel zprovoznit kontrolku rezervy u tohoto autobusu. Defaultně je od kosaka nastavena tak že svítí pouze na tlačítko TEST a jinak je nefunkční a já bych ji chtěl zprovoznit aby se rozsvěcela při určitém stavu nádrže tak jak to má být. Modifikovaný Irisbus Citybus 12/18M od vonsharka ji má funkční ale moje slabá znalost skriptů znamená že se mi stále nedaří přepsat skripty do starého Citybusu tak aby to fungovalo. Takže kdyby někdo tušil jak na to byl bych velmi rád :)

Re: Renault/Karosa Citybus - jak zprovoznit kontrolku rezerv

PříspěvekNapsal: 12 úno 2021 16:14
od ROBOTOX
Tak se mě to nakonec podařilo - problém byl že jsem zapomněl připsat řádek do varlistu. Takže nyní už mi hladové oko na původním Ciťáku funguje (rozsvěcí se v průběhu 20% paliva). A jestli se ptáte proč nejezdím na tom novém Irisu a hrabu se v původním prastarém Kosakově Citybusu - on je zkrátka ten novej Iris funkčně takovej polovičatej - spousta tlačítek a funkcí nefunguje, nefunguje odometr, nesvítí tlačítka DNR, různě upravené skripty mi nevyhovují a hlavně mě vadí ten JKZ Mypol který je hlavně na mapě Ústí nepoužitelnej. Takže pro mě je stále nejlepší volbou starej Rencek s Kopečkovo ZF zvuky (a mými drobnými úpravami -ostřejší, barevná textura otáčkoměru se zelenou a červenou výsečí, lepší night textura kontrolek, reálné zelené podsvícení tachometru, upravená textura palubky pod tlačítky DNR a doplněna nálepka ZF, hezčí textura tlakoměru, funkční kontrolka retardéru a nyní i hladové oko :) )
Obrázek
Obrázek

Edit: No a stejným způsobem jsem si udělal i hladové oko do svého nejoblíbenějšího autobusu - Mercedesu O405 kdy jsem nahradil neznámou zelenou kontrolku anténky :)
Obrázek