TOPlist

Poprosím o smazání tématu.

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod Sotous26 » 19 úno 2020 18:10

Tak si posuň pohled o 10cm dopředu v .bus souboru.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod timotej » 20 úno 2020 15:51

ahojte , prosim vás ako si zmením na tejto karose spz ? nikde som nenašiel texturu iba model spztky , dakujem :)
timotej
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 505
Registrován: 10 led 2014 14:35

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod crossway1855 » 20 úno 2020 21:11

Opravdu perfektní modifikace, klobouk dolů.
crossway1855
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 16
Registrován: 17 srp 2018 15:11

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod HypseusDark » 21 úno 2020 13:38

Díky moc, jinak textura SPZ by měla bejt v Template.bmp ;)
Uživatelský avatar
HypseusDark
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 14 zář 2018 17:50

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod Petricekvoz » 23 úno 2020 21:05

Za mě celkem odfláklé, očividně pouze "vykradené" jiné úpravy (ovšem komu by se chtělo modelovat něco, co už je že....) a dle mého...
Tak by "Autor", který ani neví jak správně zapsat do .cfg , neměl vydávat věci ven. :roll: Ale na druhou stranu zase chápu, že "naše" komunita si nic lepšího nezaslouží. :lol:

Kdyby bylo vše zapsané jak má, mohlo by to být hezké "zpestření".
Pokud není řečeno jinak...mé úpravy jsou SOUKROMÉ!
Obrázek
Moje repainty: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=36&t=11305
Uživatelský avatar
Petricekvoz
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 342
Registrován: 15 srp 2015 12:46
Bydliště: Gottwaldov

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod HypseusDark » 24 úno 2020 13:48

Náhodou zapisovat do cfgčka umím a nevím co je na zápisu špatně... Ne ty si prostě nedáš říct a musíš do všech rejpat jen kvůli nějakým kravinám + kdyby byli všichni omsi tvůrci jako ty, tak jezdíme jenom na Grundorfu (už jsem to psal na FB), ale škoda slov. A vykradená úprava to také není.
Uživatelský avatar
HypseusDark
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 14 zář 2018 17:50

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod Martin_S » 24 úno 2020 14:03

Petricekvoz píše:Za mě celkem odfláklé, očividně pouze "vykradené" jiné úpravy (ovšem komu by se chtělo modelovat něco, co už je že....) a dle mého...
Tak by "Autor", který ani neví jak správně zapsat do .cfg , neměl vydávat věci ven. :roll: Ale na druhou stranu zase chápu, že "naše" komunita si nic lepšího nezaslouží. :lol:

Kdyby bylo vše zapsané jak má, mohlo by to být hezké "zpestření".


Nemíním se babrat v tom, kdo komu a kolik práce vykradl a vydal za svoji. Nemám zájem tady dělat někomu advokáta. Nicméně taky se můžeš pochlubit a vydat nám něco z vlastní dílny, ať víme, jak taková vypadá taková "pořádná" modifikace, která opravdu za něco stojí (ale tady opravdu vážně, některé věci ze Showroomu fakt vypadají zajímavě).

Jaká je vůbec podstata toho tvého příspěvku? Objektivní kritika, hate, pohrdání komunitou, vychloubání se ve stylu "já mám a vy ne, já si to umím zbastlit a kdo je víc než já"?.
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod Trolejbusák » 24 úno 2020 14:49

Hmm složka DPmUL, kdopak ji v modifikacích používá? :roll:
Zapisovat do .cfg zřejmě neumíš, protože nacpat vše na konec modelu je pěkná kravina :|
Naposledy upravil Trolejbusák dne 24 úno 2020 15:10, celkově upraveno 1
Trolejbusák
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5199
Registrován: 23 dub 2011 15:42
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod Petricekvoz » 24 úno 2020 14:59

HypseusDark tak očividně zapisovat neumíš, styl #VsechnoNaKonec opravdu není to "pravé ořechové", pokud nevíš, co je špatně, tak jsi s tím očividně nejel v dešti :lol:

Martin_S tak pardon, ale když dotyčný ani není schopný změnit jméno složky, že které krade soubory tak je jasné, že je to celé Trolejbusákova práce. A to, že dotyčný posílá celou složku i se všemi soubory by se rovněž dalo považovat za pirátství, protože upřímně pochybuju že má povolení od Drivera...
Co se mých úprav týče, ani omylem je nenazívám a vydávat je rozhodně nebudu. Myslím si, že zrovna česká komunita si vážně nezaslouží dostávat věci jen tak zadarmo, stejně si pak budou všichni stěžovat jak je to na kokot a pak to někdo vydá za svou práci ;)
Pokud není řečeno jinak...mé úpravy jsou SOUKROMÉ!
Obrázek
Moje repainty: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=36&t=11305
Uživatelský avatar
Petricekvoz
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 342
Registrován: 15 srp 2015 12:46
Bydliště: Gottwaldov

Re: Karosa C934E verze DPP

Příspěvekod HypseusDark » 24 úno 2020 16:39

Joo ty myslíš tohle. Jo taky jsem si toho všimnul... Když jsou zapařený okna, tak je ten objekt vidět normálně.. Jako chtěl jsem to opravit, ale nějak jsem na to zapomněl a mně to bylo celkem jedno. A jinak, že se složka jmenuje Dpmul Vám může být úplně jedno ;)
Uživatelský avatar
HypseusDark
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 14 zář 2018 17:50

PředchozíDalší

Zpět na Scripty a zvuky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků