TOPlist

Editor-Jak nastavit linku na nové mapě

Návody týkající se veškeré tvorby do OMSI.

Re: Editor-Jak nastavit linku na nové mapě

Příspěvekod fantomas9 » 26 črc 2013 20:48

Ahojte, vím, že je tohle téma celkem staré, ale přesto to zkusím. S editorem v podstatě začínám, ale vyhrabal jsem Querfurt, dotvořil si smyčku a připravil novou linku přes nádraží. Když spustím OMSI, bus, který tam chci, jede po své trase, ukazuje správné cíle, prostě zdánlivě vše je jak má. Mám ale problém s JŘ - autobus nezastavuje na žádné zastávce a ani na konečné kterou jenom projede, a to ať už v Edit profiles v editoru nechám zatržené "Automaticky", nebo si nastavím jízdní dobu podle svého, nepomáhá ani "mezera" vytvořená mezi příjezdem a odjezdem ze zastávek. Už nevím co změnit. Nevím, jestli to s tím souvisí, ale když jsem v autobusu téhle linky jen jako "pasažér" a sleduju jeho cestu, vyráží na čas, jízdní doba je 8 minut, ale autobus nabírá až na druhou konečnou zpoždění, které skončí na výši jízdní doby - a přitom papírový JŘ v busu ukazuje správné rozložení časů pro jednotlivé zastávky (takže když tuhle linku jedu sám, je vše OK). Mohli byste někdo poradit, čím to může být? A omlouvám se, pokud to někomu přijde jako hloupá otázka :) Díky za případnou pomoc ;)
fantomas9
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 32
Registrován: 09 kvě 2013 17:13
Bydliště: Brno

Re: Editor-Jak nastavit linku na nové mapě

Příspěvekod kudla188 » 26 črc 2013 20:58

Najmi jiné řidiče, ty blbci co ti tam jezdí pravděpodobně ignorujou JŘ :)
Lenovo Thinkpad T510 / PC | CPU: AMD A8-5600K Základovka: MSI FM2-A75MA-E35 RAM: Kingston (4GB,DDR3) + Corsair (4GB,DDR3) SSD: 120 GB HDD: 4 TB Grafika: AMD Radeon HD 7790 OS: Windows 10 Pro
Uživatelský avatar
kudla188
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 912
Registrován: 06 bře 2013 20:16
Bydliště: Praha

Re: Editor-Jak nastavit linku na nové mapě

Příspěvekod peto1995 » 25 úno 2014 15:02

postupoval som podľa tohto návodu, ku ceste som si pridal zastávku, klikol som sa ňu ale miesto tej zastávky mi to priradilo úplne inú zastávku z druhého konca mapy. Vedel by niekto čo s tým?

ďakujem :)
peto1995
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 črc 2011 19:37
Bydliště: Senec

Re: Editor-Jak nastavit linku na nové mapě

Příspěvekod Minebusák » 25 úno 2014 21:47

Mě se dělo to samé. Na EDIT PROFILES mi to misto názvu zastávky napsalo "???" a pak v omsi to mělo svoje názvy. ;) ;) :)
Berme život s humorem - Stejně ho nepřežijeme...
Minebusák
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 355
Registrován: 18 pro 2013 18:26
Bydliště: Tam, kde SORky dávaj dobrou noc...

Re: Editor-Jak nastavit linku na nové mapě

Příspěvekod IK_Pr_CZ » 12 dub 2014 09:23

fantomas9 píše:Když spustím OMSI, bus, který tam chci, jede po své trase, ukazuje správné cíle, prostě zdánlivě vše je jak má. Mám ale problém s JŘ - autobus nezastavuje na žádné zastávce a ani na konečné kterou jenom projede

Mně se stává totéž. Zkus si přečíst Manual SDK, který by si měl mít uložený ve složce se hrou. Třeba ti to pomůže. ;)
Přílohy
manual.jpg
Aerosoft Launcher
manual.jpg (7.69 KiB) Zobrazeno 3478 krát
Zde není nic, co by vás muselo zajímat.
IK_Pr_CZ
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 602
Registrován: 28 bře 2014 14:31
Bydliště: Galaktický sektor ZZ9 Plural Z Alfa

Re: Editor-Jak nastavit linku na nové mapě

Příspěvekod LukynMHD » 02 kvě 2014 18:45

Můžu se zeptat co je to ten var***** .... něco né každý to bude vědět :D
Ano, jsem skutečně řidič DPP a není třeba aby se mě, nebo parťáka někdo na to ptal v chatu :)

Ale jestli máte kterýkoli dotaz ohledně mně, DPP či řízení tak sem s ním, rád odpovím když na to nezapomenu :)
Uživatelský avatar
LukynMHD
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 241
Registrován: 24 bře 2014 17:32

Předchozí

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků