TOPlist

[NÁVOD][OMSI1 + OMSI2] Tvorba križovatky

Návody týkající se veškeré tvorby do OMSI.

Re: [NÁVOD] Tvorba križovatky

Příspěvekod MarekZ » 04 čer 2014 20:10

@Deiv: Chybou môže byť, že nemáš krivku uzavretú alebo máš niekde 2 edge. T7m pádom sa tá spline extrudovať nevie.
@Trolejbusák: Nie len tak som písal do "zhrnutia" (alebo ako to nazvať), že čo je potreba. Možno tam máš nejakú chybu ako deiv, to ti presne povedať neviem, možno si vynechal nejaký krok, nejaký zle spravil,.. možností chýb je mnoho. A vynechané tam určite nič neni, sám som to písal s tvorbou jednoduchej križovatky. ;)
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

Re: [NÁVOD] Tvorba križovatky

Příspěvekod Trolejbusák » 04 čer 2014 20:11

Já chápu že jsem mohl udělat chybu, ale když jsem zkoušel už čtyři různé křižovatky a furt to samé...
Trolejbusák
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5199
Registrován: 23 dub 2011 15:42
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [NÁVOD] Tvorba križovatky

Příspěvekod VonShark » 15 čer 2014 15:41

Ahoj,

Dle tvého návodu se perfektně tvoří křižovatky/segmenty silnic naprosto parádně. Máš v plánu udělat návod k těm paths, jak jsi popisoval? Moc by se to hodilo, stavím reálnou mapu, mám nějaké křižovatky už vyrobeny, ale nemám v nich právě ony paths. Hrál jsem si sice s crossing editorem, ale ten je dosti těžkopádný, tam se to musí zadávat potupně číslicemi do polí souřadnic X,Y,Z. Na youtube sice jeden návod je, ale ten jede takovým fofrem, že z toho nejde nic pochytit.

Budu to moc vděčný, když návod dokončíš, jen na těchto paths stojí celá stavba mapy... ;)
Obrázek
ASUS TUF GAMING Dash F15 - CPU: Intel Core i7-11370H, 3,3@4,8 GHz Turbo, grafika: nVidia GeForce RTX 3070 - 8 GB GDDR6, RAM: 16GB DDR4, HDD: 2x1 TB NVMe SSD ;-)
Uživatelský avatar
VonShark
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 621
Registrován: 21 kvě 2014 01:49
Bydliště: Vozovna Motol - tramvaj... ;-)

Re: [NÁVOD] Tvorba križovatky

Příspěvekod mhdfm » 15 čer 2014 17:31

Díky za nastavení Deepu při Exportu. ;)
Uživatelský avatar
mhdfm
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5756
Registrován: 09 pro 2012 08:09

Re: [NÁVOD] Tvorba križovatky

Příspěvekod goldvideo495 » 15 čer 2014 21:34

VonShark píše:Ahoj,

Dle tvého návodu se perfektně tvoří křižovatky/segmenty silnic naprosto parádně. Máš v plánu udělat návod k těm paths, jak jsi popisoval? Moc by se to hodilo, stavím reálnou mapu, mám nějaké křižovatky už vyrobeny, ale nemám v nich právě ony paths. Hrál jsem si sice s crossing editorem, ale ten je dosti těžkopádný, tam se to musí zadávat potupně číslicemi do polí souřadnic X,Y,Z. Na youtube sice jeden návod je, ale ten jede takovým fofrem, že z toho nejde nic pochytit.

Budu to moc vděčný, když návod dokončíš, jen na těchto paths stojí celá stavba mapy... ;)


Na to tady návod byl od Etrusana, jenže byl smazán, ani nevím proč.
Stokrát opakovaná lež se stává pravdou=Joseph Goebbels=říšský ministr propagandy=dnešní reklamy :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
goldvideo495
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 851
Registrován: 21 dub 2013 15:19
Bydliště: Praha/Ústí nad Orlicí-Ano tam kde se plasťáky pořád vyrábějí i tam kde pořád jezdí

Re: [NÁVOD] Tvorba križovatky

Příspěvekod Peterson » 15 čer 2014 21:40

Pretože si Etrusan znenávidel omsi.cz, toto fórum a aj celé Omsi, takže všetko vymazal, aby nasral snáď každého. Keď sa jemu nedostane uznania a všetci ho budú štvať tým, že píšu príspevky, tak okamžite nenávidí všetko čo existuje. Kvôli tomu zmazal všetko, čo urobil, aby ani jeden nevďačník nemal to, čo urobil pre spoločnosť, pretože sa pán Etrusan vytočil z absolútnej prkotiny, lebo niekto prispieval na fórum, kde sa prispievať má. To je len môj odhad.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: [NÁVOD] Tvorba križovatky

Příspěvekod MarekZ » 19 čer 2014 21:44

@VonShark: Mám to v pláne, snáď ďalší týždeň by to mohlo byť, tento týždeň neni čas. ;)
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

Re: [NÁVOD][OMSI1 + OMSI2] Tvorba križovatky

Příspěvekod MarekZ » 02 úno 2015 16:34

Pre záujemcov aj PDF verzia: klik. :)
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

Re: [NÁVOD][OMSI1 + OMSI2] Tvorba križovatky

Příspěvekod Busik2210 » 09 črc 2015 11:43

Tvůj návod jsem vyzkoušel, dělal přesně co popisuješ a přesto to nejde! V tom 3D Maxu jsem fakt dělal vše, co je v návodu a výsledek? Neděla to, co to mělo podle tebe udělat.

//Takže, jak mi poradíš ?
Busik2210
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 79
Registrován: 29 čer 2015 23:58
Bydliště: Praha

Re: [NÁVOD][OMSI1 + OMSI2] Tvorba križovatky

Příspěvekod MarekZ » 09 črc 2015 16:31

S tvojim popisom problému nijak. Uveď konkrétne, pri ktorom kroku ti čo nejde a poradím ti.
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron