TOPlist

[NÁVOD] Nejjednodušší spuštění OMSI Editoru (program)

Návody týkající se veškeré tvorby do OMSI.

[NÁVOD] Nejjednodušší spuštění OMSI Editoru (program)

Příspěvekod Tomikovec » 04 zář 2017 13:54

Ahoj, po roku a něco tady na fóru jsem zjistil, že dost lidí nechápe jak má spustit OMSI Editor. Samozřejmě je to jednoduché, ale pro ty co to furt nezvládají mám nové řešení. Vyloženě jsem se naštval, když to tu čtu: "Proč mi nefunguje OMSI Editor??? Help me pls..." a takové další hlouposti tak jsem se rozhodl, že na tvorbu zástupce a spouštění OMSI jako editor napíšu program (zvládl jsem to za 10 minut, takže od toho nečekejte nic velkého). :lol:

OmsiShortcutCreator V1.0
===================================
DOWNLOAD
===================================
Zakazuji reupload na jiné servery bez mého souhlasu! Ke spuštění tohoto programu potřebujete .NET Framework 4.5, neručím za škody nesprávným použitím tohoto programu!
Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně programu (nefunguje, nedělá co má, ...), ptejte se prosím v tomto vlákně.


Spuštění OMSI Editoru pomocí programu Ukaž
Image

1. Klikneme na tlačítko (1), otevře se nám dialog, přes dialog najdeme OMSI a potvrdíme.
2. Zde se vám zobrazí vybraná cesta k OMSI, prosím překontrolujte, jestli opravdu odkazuje na OMSI.
3. Klikneme na tlačítko "Spustit OMSI Editor", program spustí OMSI Editor. (POZOR! OMSI Editor se většině uživatelů spouští dost dlouho, proto neklikejte několikrát po sobě na tlačítko!


Vytvoření zástupce na OMSI Editor pomocí programu - doporučeno Ukaž
Image

1. Klikneme na tlačítko (1), otevře se nám dialog, přes dialog najdeme OMSI a potvrdíme.
2. Zde se vám zobrazí vybraná cesta k OMSI, prosím překontrolujte, jestli opravdu odkazuje na OMSI.
3.Klikneme na tlačítko (3), otevře se nám dialog, přes dialog vybereme umístění zástupce.
4. Zde se vám zobrazí umístění zástupce, prosím překontrolujte.
5. Klikneme na tlačítko "Vytvořit zástupce", program vytvoří zástupce na OMSI Editor (ve vybraném umístění)
Naposledy upravil Tomikovec dne 23 úno 2018 20:42, celkově upraveno 2
Image
Uživatelský avatar
Tomikovec
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 745
Registrován: 31 bře 2016 19:12
Bydliště: Šalingrad / Hodonín

Re: [NÁVOD] Nejjednodušší spuštění OMSI Editoru (program)

Příspěvekod Vojta12 » 04 zář 2017 14:49

To je hodně dobrý, kolikrát když pracuju s editorem a potom ho zavřu, tak zapomenu vymazat -editor ve vlastnostech zástupce a pak se divím že se mi další den nenačte hra, ale editor. :D Bude se to hodit.
Uživatelský avatar
Vojta12
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 417
Registrován: 27 lis 2015 20:51
Bydliště: sídliště

Re: [NÁVOD] Nejjednodušší spuštění OMSI Editoru (program)

Příspěvekod samuelcseto » 05 zář 2017 18:29

Tipnem si, Visual Basic? ;) Inak pekný a jednoduchý program.
Image
Uživatelský avatar
samuelcseto
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 56
Registrován: 16 črc 2017 14:07
Bydliště: Šaľa, Slovensko

Re: [NÁVOD] Nejjednodušší spuštění OMSI Editoru (program)

Příspěvekod Tomikovec » 05 zář 2017 19:12

Ano, Basic je dobrý. :lol:
Jinak normálně používám Javu a C#, ale v jednoduchosti je krása. 8-)
Image
Uživatelský avatar
Tomikovec
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 745
Registrován: 31 bře 2016 19:12
Bydliště: Šalingrad / Hodonín


Zpět na Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků