TOPlist

[OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod Tom Brady » 13 črc 2017 23:15

Zdravím :-) ..jsem zde nový tak mne prosím neukamenujte :-) ..bohužel mám problém s instalací mapy..píše mi to "neočekávaný konec archívu" ..omlouvám se za případný off topic a zároveň prosím o pomoc..předem moc děkuji :-)
Tom Brady
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 črc 2017 23:07

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod XiZy132 » 19 črc 2017 13:28

Zřejmě se něco pokazilo při downloadu, stáhni to znova.
XiZy132
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 924
Registrován: 31 črc 2013 15:08
Bydliště: Praha

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod dusan » 10 srp 2017 17:58

Jde vám linka 154? mě nejde na žádném autobusu linka 512 mě jde zadat do počítače ale linka 154 ne nevíte někdo co stim ? Děkuju.
dusan
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 srp 2017 17:53

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod Laco Zarivka » 11 srp 2017 10:20

Zřejmě máš v autobusu starý .hof soubor. Dej si tam nový (najdeš ho třeba ve složce s manem NL 202). :D
Naposledy upravil wooderCZ dne 11 srp 2017 10:29, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
Laco Zarivka
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 01 srp 2017 19:30

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod martasknol4 » 11 srp 2017 10:42

Nebo v
Kód: Vybrat vše
OMSI 2\maps\DolniKounice\Prilohy\

A teď nevím, jak se orientuješ mezi *.hof soubory, ale pokud pojedeš např. s autobusem MAN NL202, použij DolniKounice.hof a pokud jedeš např. s autobusem SOR BN 12, SOR CN 12, SOR C 10.5, použij DolniKounice_BUSE.hof.
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod Dyk » 13 bře 2018 19:45

Špatná zpráva

Předně vás tady všechny zdravím, je to pěkně dlouho co jsem se tu otočil posledně.

Druhá věc, omlouvám se všem, kteří se snažili mě kontaktovat přes formulář na stránkách mapy Dolních Kounic, nekontroloval jsem ji dlouho a namnožily se tam dotazy, které už asi byly vyřešeny i beze mě.

Co se týká mapy Dolních Kounic a otázek na její pokračování. Nikdy jsem nesliboval pokračování, nikdy jsem ho nezavrhl. Nicméně moje časové možnosti jsou už teď natolik omezené, že bych jakékoli další práci na mapě nemohl věnovat tu péči, jakou dostala v minulých verzích (a přiznejme si to, na mnoha místech už tehdy měla dostat víc). Další pokračování se tedy přesouvá do kolonky velmi nepravděpodobné. Nemám teď ani čas se o mapu zpětně starat co se webu týká.

Protože to nejspíš znamená, že spousta lidí se nemůže dostat k nepoškozenému archivu mapy, ustupuji z požadavku, aby mapa nebyla reuploadována. Kdo máte u sebe funkční archiv mapy Dolních Kounic, udělejte reupload a vyvěste ho kam chcete. (Popravdě si myslím, že jste to už udělali, ale pokud jste natolik dbali licenčního ujednání, že ještě nic takového není, tak Vám děkuji a teď to reuploadněte. :lol: )

To je tak nějak všechno. Tak se tu mějte, vy komu ještě vydržel OMSI elán. Protože podle webu samotného vidím poslední novinku rok a čtvrt zpět...
Uživatelský avatar
Dyk
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 76
Registrován: 23 úno 2013 18:38

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod Roman0306 » 20 dub 2020 23:12

Dobrý den, chystám se vytvořit vlastní mapu. Napadlo mě buď upravit (a hlavně zvětšit) mapu Dolní Kounice, nebo z ní použít nějaké ty objekty, spliny, atd. Proto bych se rád autora @Dyk zeptal jestli můžu mapu upravit nebo z ní využít nějaké ty objekty, spliny, atd. a výslednou mapu (jestli nějaká bude) následně dát veřejně ke stažení na omsi.cz a podobnych webech. Předem děkuji za odpověď. Hezký den.
Uživatelský avatar
Roman0306
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 149
Registrován: 03 úno 2020 12:55
Bydliště: Brno, Jihomoravský kraj

Re: [OMSI 2] Dolní Kounice v2.1

Příspěvekod Daduji » 08 kvě 2020 07:31

Jestli chceš mapu upravovat, tak si její složku zkopíruj, vlož na plochu, tam přejmenuj (např. na DK_upravene) a přejmenovanou vlož do složky maps. Tak ti zůstane původní mapa a její kopii si můžeš upravit jak chceš. Jestli ji můžeš upravovat, tak to já nevím. ;)
Daduji
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 41
Registrován: 27 říj 2019 18:20
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků