TOPlist

Vsetín - Beta

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod robo1p » 21 pro 2020 22:21

Tady ti píšu, na co bych se zaměřil,snad to pomůže ;)
1. Zkontroluj zda je v ticketpacks, v souboru .otp nastavená hodnota 0.1 a vyšší.
2. Zkontroluj zda máš složku ticketpacks pro danou mapu a v ní hlasy lidí (soubory wave, končící na .wav)
3. Zkontroluj zda ve složce s mapou v konfiguračním souboru global.cfg je ticketpacks správně zapsán (chyby mohou býti např. mezery, podtrhnítka a další)
Uživatelský avatar
robo1p
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 338
Registrován: 09 srp 2017 20:51
Bydliště: Hl. m. Praha

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod Martin_2038 » 21 pro 2020 23:48

robo1p píše:Tady ti píšu, na co bych se zaměřil,snad to pomůže ;)
1. Zkontroluj zda je v ticketpacks, v souboru .otp nastavená hodnota 0.1 a vyšší.
2. Zkontroluj zda máš složku ticketpacks pro danou mapu a v ní hlasy lidí (soubory wave, končící na .wav)
3. Zkontroluj zda ve složce s mapou v konfiguračním souboru global.cfg je ticketpacks správně zapsán (chyby mohou býti např. mezery, podtrhnítka a další)


Chyba je popsaná v bodě 1, akorát je problém v tom, že když to upravím, tak mi nelze soubor uložit jako .otp, ale jde mi uložit jen jako .ott.

edit: Omlouvám se, chyba byla na mojí straně, už se mi to podařilo uložit.
Martin_2038
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2020 12:18

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod Duchtory » 22 pro 2020 11:59

Tak, dnes jsem měl čas mapu Vsetín pořádně vyzkoušet a po dojetí spoje 423/16 jsem byl s mapou poměrně spokojen. Nevím jestli jsem třeba málo náročný hráč, ale to že jsou některá místa prázdnější mi zas tak nevadilo. Každopádně mi příjde úplně směšná kritika nepřehledných jízdních řádů, zvlášť od Marwiho. Jasně, taky jsem si musel otevřít tu tabulku, ale ta tabulka je pěkně přehledná, takže jsem rychle našel co jsem chtěl. Udivuje mě akorát to že zrovna Marwi je jeden z lidí kteří potřebují reálnost až přehnaně velkou a když jí mají tak si stejně stěžují. Tak já nevím. :lol: :lol: :lol: Jo a náročnost mi příjde jako z jedna z nejmenších co jsem kdy viděl, takže tady bych taky sklidnil... :lol:
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod Jouzzy » 27 pro 2020 04:57

Veľmi som sa tešil na novú verziu mapy, ale bojujem už celé dni s problémy. Podarilo sa mi opraviť cestu k peniazom v "global.cfg", dostahovať vozidlá, ktoré neboli ani pri mape Praha. To by bolo už OK, ale mám pocit, že v ailiste je bordel, k niektorím busom nesedí cesta, opravil som tam, čo som vedel, ale Erorru v logfile sa neviem zbavit: Fehler bei Bereichsprüfung: CV.Calculate - J2(cesta k busu)....Další problémje, že v novom Ivecu Crossway/Recreo často blbnú panely a niekedy neukazujú nič. Samozrejme kruger hofko mam. Niekedy ani linka do strojčeka nejde zadať. Neviem, či som sám, čo ma také problémy, alebo? Mapu sa mi podarilo na to všetko načítať, aj som odjazdil spoj do Zlína na karose C954E a inak sa mi mapa veľmi páči, fakt fandím tomuto projektu a autorovi držím palce, aby ho neprešla chuť a aby sa podarilo vyladiť nedostatky ;.)
Jouzzy
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 211
Registrován: 08 lis 2016 18:32
Bydliště: Levoča

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod tramvaj3 » 27 pro 2020 11:42

Jj, já si upravil aillist kde mám jako Karosy jen C954/E a opravil jsem k nim cesty a názvy repaintů ČSAD Vsetín. Autor tam má cestu nejspíš ke starší verzi nebo nevím. :|
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod stefco » 27 pro 2020 12:12

Error s Fehler bei Bereichsprüfung: CV.Calculate - J2 sa vyskytol aj u mňa a všimol som si že ho pravdepodobne spôsobuje zaseknutý bus v garážach.
AI-list si upravujem podľa toho čo mám v OMSI a to vrátane áut. Odjazdil som pár spojov na Crosswayoch a zatiaľ som namal problém s panelmi.
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod vonH » 31 pro 2020 12:49

Tady stáhnete další opravný balíček.
https://mega.nz/file/MUd3lSbD#baj-tY4APuoP4zD8pKT0IjSDwRjNqq5rebIhzQQ-zkk
Stefco upravil hofka, udělal hofko pro MB O307 a taky upozornil na nějaké drobné chyby v jízdních řádech, za což mu děkuju.
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod Jouzzy » 31 pro 2020 13:13

Defender mi nedovolil otvoriť archív, hlasy hrozbu!
Jouzzy
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 211
Registrován: 08 lis 2016 18:32
Bydliště: Levoča

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod Adamix » 31 pro 2020 13:54

Taky.
Adamix.
Adamix
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 15
Registrován: 28 srp 2019 20:34

Re: Vsetín - Beta

Příspěvekod vonH » 31 pro 2020 14:30

A nehlásí aspoň, ve které složce toho balíku je problém?
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků

cron