TOPlist

[Projekt je ukončen] [OMSI 2] Projekt Praha line 139

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod Solaris7777 » 13 kvě 2018 12:25

Lidi, proboha, to mi jako chcete říct, že kvůli chování autora mapy mu nepomůžete s hledáním chyb? Jsem myslel, že tady na foru jsme jedna "parta", která si pomáhá a né si vyčítá to co se dělo před nějakou dobou. To jako fakt nemůžete mapu stáhnout, projet, napsat, hele, támhle mi projel bus po chodníku, támhle jsem viděl..., pak, pokud opravdu máte proti pepdolovi nějaké výhrady, mapu smazat a hotovo? Sorry ale tohle mi připadá jako zvyšování Vašeho ega a chováte se jak malé děcka. Svým způsobem ale za to může i pepdol a to nejen svým chováním (které mi přišlo značně vyhrocené a dětské), ale taky tím, že se měl vykašlat na nějaký veřejný betatest, nabrat kvalitní lidi do soukromého betatestu aby to otestovali, prsknout sem odkaz na další verzi a hotovo.

Ale abych tu nepsal jen samé OT: mapa je perfektní, sice rozšiření jen o 3 zastávky je možná docela málo, ale alespoň něco. Zatím jsem na nějaké chyby nenarazil, ale to asi bude tím, že jsem si nevzal bus a jen tak neprojížděl mapu. Musím si na ni udělat více času. :)
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod martinczech » 13 kvě 2018 13:04

Naprostej souhlas Solarisi :)
Uživatelský avatar
martinczech
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 404
Registrován: 09 říj 2017 21:37
Bydliště: Doma!

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod wooderCZ » 13 kvě 2018 13:25

Utneme to hned zezačátku:

leckteří víte, že je na fóru několik lidí, které vyloženě nemám rád. Pepdola z nich mám nerad nejvíce pro jeho egoismus a aroganci. Přesto se nestydím přiznat si jednu věc - umí dobře stavět mapy. Není to sice KubaK (AfG), ale kvalitu to má dobrou, dokonce i mění textury tak, aby to alespoň vzhledově vypadalo podobně (byť je to tvarově úplně jinde). Takže vás žádám, pokud jste na tom tak, že pepdola nemůžete vystát, ignorujte všechno co napíše, byť by mířil jakýmkoliv negativním výpadem i na vás. Pokud se vám nelíbí jeho mapa, nestahujte ji nebo ji smažte. Pokud je vám zatěžko vypisovat chyby, nepište je, ale hlavně nepište ani důvody, proč to nebudete dělat.

A teď k mapě, jak jsem psal, mapa je pěkná. Ale ten bordel v souborech je hrůza, tolik duplicitních souborů, naprosto nepochopitelně nahraných jinam, vnořených do sebe. Soustředil jsem se hlavně na svoje objekty a když jsem je viděl ve složce Addon_CZ, říkal jsem "fajn, asi změnil textury", ale když jsem pak na ně koukal, textury byly stejné. Jaký to má smysl duplikovat ty soubory, když autor nic nezmění? Ta mapa má rozbalená kolem 3 GB, kolik z toho dělají zbytečně duplicitní soubory? Jen v případě mých objektů je to kolem 180 MB.
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod pepdol_cz » 13 kvě 2018 15:21

wooderCZ píše:A teď k mapě, jak jsem psal, mapa je pěkná. Ale ten bordel v souborech je hrůza, tolik duplicitních souborů, naprosto nepochopitelně nahraných jinam, vnořených do sebe. Soustředil jsem se hlavně na svoje objekty a když jsem je viděl ve složce Addon_CZ, říkal jsem "fajn, asi změnil textury", ale když jsem pak na ně koukal, textury byly stejné. Jaký to má smysl duplikovat ty soubory, když autor nic nezmění? Ta mapa má rozbalená kolem 3 GB, kolik z toho dělají zbytečně duplicitní soubory? Jen v případě mých objektů je to kolem 180 MB.


Jsem se znažil mít co nejvíc objektů v jedné složce časem se to nahromadí a pak je v tom binec. :D
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod dejvk » 13 kvě 2018 15:40

Tak to nedělej, nejen, že je to v drtivé většině případů proti licenčním podmínkám i slušnému vychování, ale také tím zasíráš lidem disk, a omsi si už takhle bere dost velký prostor.
Uživatelský avatar
dejvk
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 10 pro 2011 20:51

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod pepdol_cz » 13 kvě 2018 15:45

To jste mi řekli brzo. Já teď 3 dny budu přepisovat soubory v mapě. Pokud to Wooderovy vadit, tak tak to budu muset přesměrovat do původního Adresáře. To mám radost.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod EuroŠvestka » 13 kvě 2018 16:46

Mapu jsem konečně projel a musím říct že v porovnání s minulejma verzema je to konečně hratelný. Nejen že si přijdu jak v Praze ale i náročnost je mnohem nižší. Dobrá práce.
Přišel jsem však na pár chyb : V zastávce Komořany (x) směr Komořany projíždí obyčejný ai pruhem se zastávkou, tam fakt nemaj co dělat.
Ai b961 na sobě maj plzenskej skin, což bude mít něco společnýho s tím že mám Kojetice, rozhodně však nejsem s timhle bugem sám.
Hofko pro karosy je hrozný, nejen že je celý o zastávku posunutý, takže čas obsloužení zastávky je uplně mimo, ale když se vyjíždí ze Sídliště Lhotka, tak se na mypolu ani nic neukáže.
Слава Україні!
Uživatelský avatar
EuroŠvestka
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 34
Registrován: 01 dub 2018 15:07
Bydliště: Мукачево (UA) /Praha (CZE)

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod pepdol_cz » 13 kvě 2018 17:11

Na Projíždění aI aut v Komořanech přes zastávku se již pracuje.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod johny_s » 13 kvě 2018 20:23

EuroŠvestka: Na tom hofku jsem spolupracoval (vytvořil panely a přidal addbusstop úseky, zbytek si doupravil pepdol sám), na časy jsem nekoukal, ale s tím že za Lhotkou se na mypolu nic nezobrazuje jsem se snažil něco udělat (a pořád snažím), ale ač to dělám jakkoliv i tak, že zkopíruju jinou, funkční zastávku a přepíšu ji, tak to prostě tuhle jednu nezobrazuje. Ale jak píšu, ve volné chvíli, kterých vzhledem k semestrálkám a zápočtům moc není, tak se snažím ten problém vyřešit. Kouknu tedy i na ty časy.
Geronimo
Uživatelský avatar
johny_s
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 539
Registrován: 06 črc 2013 01:40
Bydliště: Praha

Re: [WiP] [OMSI 2]vydáno Etapa 1/Praha linka 139/157

Příspěvekod Bus-Honza » 13 kvě 2018 21:35

...
Naposledy upravil Bus-Honza dne 02 bře 2021 11:16, celkově upraveno 1
Bus-Honza
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 209
Registrován: 28 kvě 2016 21:48

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků