TOPlist

(WIP) OMSI Airport Map

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: (WIP) OMSI Airport Map

Příspěvekod Darkner » 26 srp 2014 19:46

Pochopil někdo ty linky mezi bránama? Vim, kde začít, ale už nevim kam jet... (Shichte 1,2,3...)
MB: Intel Socket 1150 H87, CPU: Intel Core i7 4790S (4x jádro, 3,2GHz), GPU: nVidia GeForce GTX745, RAM: 8GB, OS: Windows 8.1, HDD: 3TB, Volant: Logitech G27
Uživatelský avatar
Darkner
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 31 kvě 2013 12:15
Bydliště: Praha

Re: (WIP) OMSI Airport Map

Příspěvekod Rilian » 26 srp 2014 19:52

Myslím, že jsem zrovna tuhle linku zkoušel... Začínalo se na takovým plácku s dvěma nástupišti snad, pak chvilku po dálnici a pak jsem se ztratil, resp. vůbec nepochopil navigaci, projížděl jsem auta, jezdil přes trávu atd. Tahle mapa měla tak ohromnej potenciál, skvělou prezentaci - ale nějak tomu chybělo to převedení do praxe. Škoda, stačilo by možná míň druhů linek (nějak je sjednotit a ne jich mít xxx), širší silnice, lepší navigaci, bezkolizní objekty a snad by to šlo.
Rilian
Moderátor a redaktor
Moderátor a redaktor
 
Příspěvky: 1241
Registrován: 27 dub 2011 16:28
Bydliště: Zeleneč

Re: (WIP) OMSI Airport Map

Příspěvekod Pejvl » 26 srp 2014 19:57

Souhlasim s Rilianem. ;)
Darkner: Ty "brány" musíš prostě najít, zastavit u nich, otevřít dveře a jet na další zastávku. Ale když jsem se na tom letišti zamotal tak, že jsem vyjel z airside na landside, tak jsem se na to vybodnul. :D
Jsem SORkař a nestydím se za to!
Uživatelský avatar
Pejvl
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 343
Registrován: 16 dub 2014 21:59
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků