TOPlist

Karlovy Vary

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 19:29

Zrovna tato textura je ve finále otočená což s autobusu není vůbec poznat ( myslím jako druhá strana budovy ). Jinak se snažím fotit jak se dá ale nejsem sám co fotím a těch budov je více. No někdy ta čeština je i na omsi horší ale myslím si že tady by nemělo jít o češtinu. Co se jinak týče projektu Karlových Varů chtěl jsem poprosit zda někdo z vás nemá objekt ochodního centra třeba Tesco nebo Globus. Zkoušel jsem to z trainz simulator od Auranu protože tam jsme je používaly v mapách ale po překonvertování to ve hře vypadá fakt hnusně. Jedině co se nám povedlo je zatím udělat Kaufland. kdybych na tom dělal sám tak to vyjde až na konci roku ale OMSI není jediná hra do které něco děláme.
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Rohatej » 11 srp 2011 19:39

something píše:Koukám a nestačím se divit jak někteří z vás mne tady skloňujete. Než začnu psát tak si o tom něco zjistím snad? Na Facebooku máme napsáno že brzy uveřeníme 10 minutové video.


Hm a co když někdo nemá a nechodí na Fejsbůk (např. já)? Jsem divnej a nejsem dost "in", ale co už...

something píše:Bohužel ted čekáme na vyjádření města Karlovy Vary, DPKV a dalších firem.


Proč? To budete prodávat nebo co? Firmy vám ještě můžou děkovat, že jim děláte reklamu.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 19:50

Obrázek
Tady máte fotografii tuhnického mostu jak vypadá v realu. JInak vám začátkem příštího týdne hodim pár screenů z mapy.
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 20:02

Kéž by, zrovna jako Dopravní Podnik Karlovy Vary už nejednou nám hodil klacky pod nohy. Provozujeme i stránky o dopravě a začalo to že díky hlášení zastávek MHD. Před několika lety jsme požádaly Rádio Dragon které na jejich objednávku tyto nahrávky natočil. My jsme se obrátily na toto Rádio zda nam nedají kopie i za poplatek. K dispozici jsme dostaly cca 250 kusů nahrávek z linek MHD a vše jsme mněly osichrované smlouvou že tento material bude zavěšen na webu což se také stalo. Po pár dnech telefon z rádia že to musíme stáhnout že si to společnost DPKV nepřeje. Konflikt skončil až na Policii ČR. I když jsem mněl smlouvu na tento material tak jsem musel spolu s rádiem zaplatit nemalou pokutu a poplatek za autorské právo. Před 2 lety byl další konflikt že na webu mam logo DPKV bez jejich souhlasu. Nemusíte mne věřit ale v téhle republice zákony platí jen na poctivého občana. To jen pro ukázku proč chci mít věci v pořádku i když se vám to bude zdát divné ale takovej je život.
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Rohatej » 11 srp 2011 20:21

Jak je to v mezích zákona, to netušim, ale z vlastní zkušenosti jsem s logama, apod. nikdy neměl problém. I jen jeden z příkladů - před lety jsem do Virtualbusu udělal reklamu na Dance radio a i jsem jim to tam poslal a měli z toho ještě radost. A všechny obrázky, co na tom jsou je vlastně vykrádačka jejich webu. Prostě si myslim, že pokud to nemáš na komerční účely, že v nepozměněné formě to pro "prezentaci" použít můžeš.

Ale co se týče toho hlášení, to se zase nedivim. To by nemělo být majetkem rádia, ale podniku.

I tak, čemu se divim, město ovládaný mafií.
Naposledy upravil Rohatej dne 11 srp 2011 20:47, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Pall » 11 srp 2011 20:30

Tak to je dost krutý :shock: Ponaučení. Srat na KV. Asi město exotů...kakec
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 20:46

Ve středu jdu na schůzku s vedením společnosti DPKV. Mam zde i domluveno natočení zvuků pro nový přírustek. Například jako firmy Imperial nebo Lázně Bohemia nam za reklamu poskytly ještě podporu tohoto projektu. Například IDNES nám během 14 dní otiskne článek bude i na webu. Jsou tací se kterými to máme složité ale jsou firmy které nám jdou velice vstříc. Takže držte palce ať to dopadne co nejlépe. V téhle fázi už nejde se vykašlat na tuto mapu. Teď už nás na tom dělá celkem 5 lidí a práce začaly již v druhé půlce března.
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 21:11

Pro u přesnění nejsou to zatím celé Karlovy Vary zde vám přikládám jaká síť bude ve hře a jaká je v realu.
Obrázek
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod kosak » 11 srp 2011 21:30

something: počkej, takže na městě máš problém jenom s nahrávkama??? vcelku mě zajímá co tam teda budeš vyjednávat, případně jaký máš problémy s okolníma firmama ;-)
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 21:42

Kdyť jsem to tu již popisoval. V květnu jsem DP seznámil s tímto projektem a již v květnu jsem se s vedením chětl setkat. Jdu hlavně že chci mít pár věcí černé na bílem ať nelezem do stejné vody dvakrát. Schůzka bude až v této době a budeme se snažit použít originální hlášení stanic, logo firmy včetně jízdních řádů a podobně. Další účel návštěvy je nahrát zvuky modelu autobusu a nafotit areal DP.
something
 

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků