TOPlist

Karlovy Vary

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod kosak » 11 srp 2011 21:49

takže stručně řečeno, máte buď v DP samý dementy nebo se k nim vy chováte jak mladý napáskovaný blbečci a nestojíte jim ani za nic nebo mi to nějak nejde do hlavy proč by dělali takhle dusno... já kvůli OMSI řešil nějaký věci s vedením Ústeckýho DP, dokonce viděli screeny kde jsem použil loga apod. a ani necekli....

nicméně bys mohl hodit nějaký screeny z mapy ;-) nemyslim že je problém vlízt do editoru a vyfotit 5 screenků ;-)
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 22:08

Už jsem to sem psal že je sem vložím, nejdřív o tom budu psát u sebe a pak teprve tady. No ono je to težké co se týče DPKV například s vedoucím provozu se s znám leta a je to super člověk se řidičema zajdu někdy na pivko ale komunikace s vedením je složitá. Stávkovat tu třeba řidičum zakázaly když budou stávkovat vyhážou je a to je tady se vším. Když si požádám v květnu o schůzku a psal jsem jim už 3x a až ted odpověděly co jako chci a až když jsem ji poslal screeny tak pak se nějak trošičku rozhejbaly. Jo a Kosáku mně je už 30 a jako mladej se nechovám.
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod VencaCZ » 20 srp 2011 19:01

Takže 27.8. BETA?
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod karosa_b741 » 23 srp 2011 11:17

karlovy vary dobré už se těším až vyjde
fuck you
karosa_b741
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 56
Registrován: 22 srp 2011 18:30

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod domcek » 24 srp 2011 13:38

Jen aby vyšla, ofpmafia team se nám hrdině předvedl už u České mapy do ETS že? Obrázky ukradené z jiných map, někdy i z jiné hry! Prvně že mapa vyjde za 30 dní, po 2 měsících se odpočet aktualizoval na 5, pak zase vše zmizelo a jakoby se nic nedělo :D, máme rok, po posledním datu vydání a mapa ani jakékoliv obrázky nikde. Co jsem tak navíc pozoroval z autorů článků a obecně z různých faktorů ten 'ofpmafia team' čítá 2 lidi... Kdykoliv jsem třeba adminem komunikoval třeba přes komenty, jakmile jsem jenom náznakem změnil téma na mapu do ETS, pan admin už neodpovídal... nevím, jak je to opravdu s mapou do OMSI, třeba Pilzdorf opravdu dělá, ale jen nechci, aby jste naletěli, jako stovky lidí s mapou do ETS, u které prostě ani nehodlá přiznat, že nebude. Pan admin by se nad sebou měl zamyslet a nedělat ze svého blogu něco, co není. Podle mě existuje spousta cest, jak si zvednout návštěvnost, než oklamávání lidí že? Takže pokud mapa nebude, což bych se po předešlích zkušenostech a tomu, že na obrázkách je vidět popelnice a textura baráku (najít takový obrázek popelnice bych řekl nebude moc těžké a ten panelák zvládne modeler za pár minut), tak to prosím řekněte rovnou a neklamte tu lidi. Pokud mapa opravdu vyjde a nebude to za týden zbastlená mapa, před všemi se tu omluvím!
http://trucksbook.eu/ developer, ETS 2 Map designer.
Uživatelský avatar
domcek
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 380
Registrován: 15 dub 2011 20:13

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod 0martas0 » 24 srp 2011 13:45

domcek: Na tom tvým příspěvku možná bude něco pravdy. Po panu "something" se evidentně slehla zem a jak kosak na první stránce psal, z mapy nemáme víceméně žádné obrázky a z toho jejich busu už vůbec. Stejně jako ty obrázky busů co cpou na svůj blog, zajímalo by mě kde je berou, protože kdyby na nich někdo dělal myslím, že už by tu byli témata.
Uživatelský avatar
0martas0
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2011 17:00

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Rohatej » 24 srp 2011 18:22

Já si o Ofp myslim, že je to akorát banda blbců s velkou hubou a co stahujou kde co a ukládaj to jinam a autor o tom určitě neví. Zatim mě ještě nikdy nepřesvědčili o opaku. Ale co se musí nechat a proč tam chodim je, že se na jednom místě dozvim dost informací a nemusim lízt po x webech.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod domcek » 24 srp 2011 18:50

naprosto s tebou souhlasím, když potřebuji rychle třeba najít nějakou modifikaci, je to perfektní místo ale jinak...
http://trucksbook.eu/ developer, ETS 2 Map designer.
Uživatelský avatar
domcek
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 380
Registrován: 15 dub 2011 20:13

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 25 srp 2011 09:22

Tak za prvé nemam jediný důvod sem něco dávat pokud chcete obrázky jsou u nás stačí umět hledat. Co se týče mapy do GTS & ETS domčekovi jsem ji už posílal 2x vždy se vrátila tak mam jinej pocit já ji dodělám a taky prd tak začni tak trošku u sebe ( mam podací lístky ).Momenátlně na mapě pracuje náš partnerský tým ( web ) z česka a myslím že mapa by mohla do listopadu vyjít. Mně prostě tyhle dvě hry až tak moc nebaví a nebudu někoho někde schánět do našeho týmu aby to dodělal. V redakci je nás více než dva. Jinak jsem byl nedavno na gamescom 2011 a jinak s něčeho platit složenky taky musím nejsem nalepej na netu 24/7 ale jen 2 hoďky denně.
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod kosak » 25 srp 2011 10:19

something... nechápu proč se hájíš nepodloženýma slovama, místo toho abys tady ukázal screeny ze hry...
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků