TOPlist

Karlovy Vary VI.IV Beta 36 (karlovarský kraj)

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Etrusan » 11 dub 2018 20:32

On je hlavně rozdíl, když už někdo přibalí ty složky tak mají správnou cílovou cestu. Tady to vypadá, že to je tvoje práce. Cílová složka je úplně jinde a ještě s tvojím jménem. To že jsem "vychmátl" zrovna tebe je prostě smůla.
Etrusan
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1743
Registrován: 09 pro 2012 14:48

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod theVP » 11 dub 2018 21:20

Jasně, když se někdo právem ozve na neoprávněný užití jeho objektů, tak se urazíme a rušíme projekty.

Jaký si to uděláš, takový to máš...
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Michalmo » 11 dub 2018 21:56

Za prvé já se neurážím, za druhé projekt si mohu ukončit co a jak chci stejně jsem žádnou plnou verzi nevydal a za třetí není objekt který bych si přivlastnil jen si prostě některé složky vkládám do podsložky Michal, nic víc nic míň. Prosím uzamknout toto vlákno.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod theVP » 11 dub 2018 22:16

Tobě to nedochází, že ne? To, že si cizí objekty nenaházíš do nějaký vlastní podsložky a že respektuješ požadavky autora, která uvádí v ReadMe, je - mimo jiné - elementární lidská slušnost.

Michalmo píše:OK, projekt ruším a nezblázni se. Hlavně že ty tvoje objekty nepoužívám jediněj takto to tě nechává klidného ale jo v poho. Celé forum je na mne vysazeno a jdětě k čertu.


A jestli tohle není "urážení se", tak už nevím. :D
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Michalmo » 11 dub 2018 22:19

Napsal jsem jen svůj názor a pokud nemohu ani to tak takové forum do demokracie nepatří a nezlobte se na mne chováte se tady jak Zeman s Babišem dohromady.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod theVP » 11 dub 2018 22:39

Názor si piš jaký chceš, na to máš plné právo a nikdo tě tady za něj nebuzeruje.

Jde o to, že zkrátka a dobře nemůžeš jen tak vzít něčí objekty a prásknout je do vlastní složky, kterou sdílíš v balíku s mapou. Nota bene v případě, kdy autor vysloveně zakazuje, aby je někdo sdílel jiným způsobem, než odkazem na stažení.
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Michalmo » 11 dub 2018 22:48

OK tomu rozumím a proto jsem projekt ukončil. Tuto chybu jsem udělal asi při vydání jeho objektů a dnes už to v mapě jen tak nepřekopu. Toť vše a tuto kapitolu bych rád uzavřel. Mapa se stáhnout už nedá a proto není důvod to dál rozebírat. Přeji pěkný večer.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Ja4senCZE » 11 dub 2018 22:57

A nejde to vyřešit jinou cestou třeba nežli zbytečně problém ukončovat? ;)
Ja4senCZE
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 118
Registrován: 30 črc 2014 07:54
Bydliště: Doubek

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Michalmo » 11 dub 2018 23:08

Předělat úseky kde jsou objekty na mapě by zabralo x měsíců práce. Možná budu na tom pracovat a odstraňovat co je zapsané v titlech ale teď rozhodně nebudu pokračovat v ve výstavbě. Zatím to prosím berte jako že je projekt pozastaven.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Peterson » 12 dub 2018 09:20

Ehm, jednoducho tam daj credit a daj tie objekty ako vyžadovaný addon na inštaláciu, problem solved. Netreba nič prekopať, stačí len sedlácky rozum.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků