TOPlist

Karlovy Vary VI.IV Beta 36 (karlovarský kraj)

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Dave » 05 črc 2017 12:14

Dobře, a neposlal by mi někdo tento object?
Sceneryobjects\Generic\Fuel.sco

V tom dowloadu co všichni posílají(Improvement Texture Pack 2017) to není, tak jestli ho někdo má a poslal by mi ho?
Dave
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 120
Registrován: 24 srp 2015 18:59

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Michalmo » 05 črc 2017 12:43

A co je tohle: https://uloz.to/!OViFqSdpGQEG/omsi-2-7z

To jsem sem dával včera ráno.



Doplněn soubor hof pro Busse, (zatím jen cílové stanice) Download: https://drive.google.com/file/d/0B3FJAWctq1YURnFIZmVMWnRWeEE/view?usp=sharing

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Michalmo dne 05 črc 2017 18:34, celkově upraveno 1
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Solaris7777 » 05 črc 2017 18:15

Může být prosím opraven odkaz na poslední a předposlední patch? Rozhodl jsem se tuto mapu přecijenom zkusit a je nefunkční(blbě vložený). ;)
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Michalmo » 05 črc 2017 18:45

Opraveno, díky za upozornění.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod mayerlukas » 05 črc 2017 22:31

takovej dotaz, odkdy probůh jezdí nějaký linky 48, 43, apod. ? já myslel, že je to reálná mapa... :? a ty hofka by to taky chtělo předělat, když už dělám takhle velkou mapu, tak už pořádně se vším všudy, a né, že aby mi hlášení neřvalo po celým bytě tak to musím mít PC ztlumenej až tak, že neslyším motor... a prosím tě, nepiš, že si ty soubory s hlášením můžu ztlumit sám... :| dělat tu mapu pro sebe, tak jo, klidně to v takovém stavu jezdím, přece jenom, je to jen pro mě, ale když to vydávám, tak to udělám pořádně, jak už jsem psal nahoře... navíc, nepřijde mi normální, že linky T, a takový nemůžu nastavit ani přes palubní počítač, resp. můžu, ale to se na ty kódy musím prohrabat celým hof souborem (213 cílů, navíč cca 1/3 jsou bez zápisu pro BUSE), což taky není úplně easy, když tam jsou cíle z Pilzdorfu, ÚnL... nechcete udělat třeba jedno obří hofko, kde by byly cíle pro všechny mapy, upřímně, díky tomuhle jste tomu hodně blízko :D a to ani nemluvím o třeba repaintech... a teď si tipnu, že mě autor pošle do jistých míst, mou babičkou přezdívaných čokodíra :lol: a řekne mi, ať si to zkusím udělat sám...
Naposledy upravil mayerlukas dne 25 lis 2017 12:11, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mayerlukas
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 123
Registrován: 29 dub 2017 09:37

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Michalmo » 06 črc 2017 08:06

Jedná se o integraci která je ve formě nového koordinátora a za druhé stavět úsek kam půl roku nic nejezdí je také škoda.
To že do mapy něco dám extra je moje věc není to placený projekt a stavím mapu sám pokud se ti to nelíbí nikdo tě mapu hrát nenutí. Verze není finální píšu beta hof je alfa. Na dobrotu na žebrotu. Už jsme prosil několikrát že bych s hlášením potřeboval pomoci a nikdo nic piskovat to umí každej. Ok jsem fakt otrávenej a projekt si budu dělat raději pro sebe. Jinak OMSI mne účty nezaplatí a budu se raději věnovat užitečnějším věcím.

Děkuji všem za podporu a lidem za sílu kterou mně dodávaly v minulosti.
Vše jednou musí skončit a tak proto definitivně končím s projekty. Stejně už i okolí nemá pro mne pochopení proč stále něco dělám do her a už stejně k mému věku už to moc nejde. S prokračováním to nemá cenu protože lokality které jsem nedavno postavil stejně by v budoucnu neměly být protože DPKV za dva roky jezdit už nebude tedy pokud to nebudou jen čistě MHD linky a to se týka i jiných lokalit kam jezdí DP.
Na kraji je totiž jen jeden plán a to založení vlastího DP Karlovarského Kraje. Proč si myslíte že Bohánek odešel z K.Varů (bývalej ředitel). Hlášení je takové jaké je , nemam nikoho kdo by mně je nadaboval a hofka jsou v takovém stavu jaké jsou. Jo a kdy linka T mněla hlášení? Nikdy jej neměla. Prostě mně to nebaví a není ani tolik času co dříve.
Aktualizaci hofka jsem udělal během chvilky a stále jsem opakoval není to finální verze ale to už se opravdu opakuji.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Jarda.f » 06 črc 2017 09:27

mayerlukas píše:takovej dotaz, odkdy probůh jezdí nějaký linky 48, 43, apod. ? já myslel, že je to reálná mapa... :? a ty hofka by to taky chtělo předělat, když už dělám takhle velkou mapu, tak už pořádně se vším všudy, a né, že aby mi hlášení neřvalo po celým bytě tak to musím mít PC ztlumenej až tak, že neslyším motor... a prosím tě, nepiš, že si ty soubory s hlášením můžu ztlumit sám... :| dělat tu mapu pro sebe, tak jo, klidně to v takovém stavu jezdím, přece jenom, je to jen pro mě, ale když to vydávám, tak to udělám pořádně, jak už jsem psal nahoře... navíc, nepřijde mi normální, že linky T, a takový nemůžu nastavit ani přes palubní počítač, resp. můžu, ale to se na ty kódy musím prohrabat celým hof souborem (213 cílů, navíč cca 1/3 jsou bez zápisu pro BUSE), což taky není úplně easy, když tam jsou cíle z Pilzdorfu, ÚnL... nechcete udělat třeba jedno obří hofko, kde by byly cíle pro všechny mapy, upřímně, díky tomuhle jste tomu hodně blízko :D a to ani nemluvím o třeba repaintech... a teď si tipnu, že mě autor pošle do jistých míst, mou babičkou přezdívaných čokodíra :lol: a řekne mi, ať si to zkusím udělat sám...


Fakt tady asi polovina lidí neumí číst. Jsou i horší mapy. Pořád to je jen beta verze. Jak píše autor nadávat umí každý ale vzít tu mapu + - to asi nikdy neumí. Téměř všechny linky DPKV a vy pořád budete nadávat.
Jarda.f
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 161
Registrován: 25 pro 2015 15:47

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Dominik1995 » 06 črc 2017 09:44

mayerlukas píše:takovej dotaz, odkdy probůh jezdí nějaký linky 48, 43, apod. ? já myslel, že je to reálná mapa... :? a ty hofka by to taky chtělo předělat, když už dělám takhle velkou mapu, tak už pořádně se vším všudy, a né, že aby mi hlášení neřvalo po celým bytě tak to musím mít PC ztlumenej až tak, že neslyším motor... a prosím tě, nepiš, že si ty soubory s hlášením můžu ztlumit sám... :| dělat tu mapu pro sebe, tak jo, klidně to v takovém stavu jezdím, přece jenom, je to jen pro mě, ale když to vydávám, tak to udělám pořádně, jak už jsem psal nahoře... navíc, nepřijde mi normální, že linky T, a takový nemůžu nastavit ani přes palubní počítač, resp. můžu, ale to se na ty kódy musím prohrabat celým hof souborem (213 cílů, navíč cca 1/3 jsou bez zápisu pro BUSE), což taky není úplně easy, když tam jsou cíle z Pilzdorfu, ÚnL... nechcete udělat třeba jedno obří hofko, kde by byly cíle pro všechny mapy, upřímně, díky tomuhle jste tomu hodně blízko :D a to ani nemluvím o třeba repaintech... a teď si tipnu, že mě autor pošle do jistých míst, mou babičkou přezdívaných čokodíra :lol: a řekne mi, ať si to zkusím udělat sám...


Teda, dle takové slohovky co jsi napsal, jsi asi elita mezi stavěním map. Tak na co čekáš, pusť se do toho, udělej lepší mapu KV... No běž, utíkej, čas ti běží. :roll:
Uživatelský avatar
Dominik1995
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 273
Registrován: 06 bře 2015 16:48
Bydliště: GB

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Solaris7777 » 06 črc 2017 10:01

S hlášením to není zas tak těžké. :) Je spoustu internetových hlasů, i kvalitnějších, než třeba Google Translator. Rozhodně bych s mapou nekončil, sice ji ještě ve hře nemám, ale dle screenů vypadá velmi dobře. :) A opravdu, této české komunitě se nikdo ničím nezavděčí. Hlavně mě se*ou lidi, co ani neví, kde je editor, natož aby tam něco postavili, jenž kritizují kde můžou. Ale nenechal bych se odradit. ;)
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod mayerlukas » 06 črc 2017 10:04

Jarda.f píše:
mayerlukas píše:takovej dotaz, odkdy probůh jezdí nějaký linky 48, 43, apod. ? já myslel, že je to reálná mapa... :? a ty hofka by to taky chtělo předělat, když už dělám takhle velkou mapu, tak už pořádně se vším všudy, a né, že aby mi hlášení neřvalo po celým bytě tak to musím mít PC ztlumenej až tak, že neslyším motor... a prosím tě, nepiš, že si ty soubory s hlášením můžu ztlumit sám... :| dělat tu mapu pro sebe, tak jo, klidně to v takovém stavu jezdím, přece jenom, je to jen pro mě, ale když to vydávám, tak to udělám pořádně, jak už jsem psal nahoře... navíc, nepřijde mi normální, že linky T, a takový nemůžu nastavit ani přes palubní počítač, resp. můžu, ale to se na ty kódy musím prohrabat celým hof souborem (213 cílů, navíč cca 1/3 jsou bez zápisu pro BUSE), což taky není úplně easy, když tam jsou cíle z Pilzdorfu, ÚnL... nechcete udělat třeba jedno obří hofko, kde by byly cíle pro všechny mapy, upřímně, díky tomuhle jste tomu hodně blízko :D a to ani nemluvím o třeba repaintech... a teď si tipnu, že mě autor pošle do jistých míst, mou babičkou přezdívaných čokodíra :lol: a řekne mi, ať si to zkusím udělat sám...


Fakt tady asi polovina lidí neumí číst. Jsou i horší mapy. Pořád to je jen beta verze. Jak píše autor nadávat umí každý ale vzít tu mapu + - to asi nikdy neumí. Téměř všechny linky DPKV a vy pořád budete nadávat.


ano, je pěkné, že tam jsou téměř všechny linky DPKV, ale já nemluvil o beta verzi, z ní jsem jenom zmínil ty linky 48, 43, apod. já myslel obecně tu mapu, už od první verze s ní byly problémy, jednomu nefungovala, druhému pokurvila celé OMSI... prostě ta mapa si jakoby udělala takovou blbou pověst, tím jak hodně lidem nefungovala, zpočátku arogantními odpovědmi autorů stylu: Když neumíte instalovat addon tak nepouživejte ani PC aby jste nevymazal internet náhodou :D. zdroj: http://dpkv.blog.cz/1606/karlov-vary-v-i-full, no a v neposlední řadě tím jak přepisovala spoustu souborů... prostě, to co jsem napsal, je můj osobní názor a upřímně, taky bych byl rád, kdyby jednou byla mapa dokončena, a obsahovala i města jako Jáchymov, Abertamy, a tak... jenom bych byl rád, kdyby to autor bral jenom jako můj názor, který vznikl ze zkušeností s mapou...
Naposledy upravil mayerlukas dne 25 lis 2017 12:11, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mayerlukas
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 123
Registrován: 29 dub 2017 09:37

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 43 návštevníků