TOPlist

Great Grundorf v.2

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Great Grundorf v.2

Příspěvekod ROBOTOX » 30 pro 2014 16:36

Tak tyhle záseky to je typickej znak dvojky. I proto jsem se vrátil k jedničce protože ta jede vesměs furt plynule. A nemluvím o lepší optimalizaci. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
ROBOTOX
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 319
Registrován: 25 led 2014 01:41

Re: Great Grundorf v.2

Příspěvekod Hrici » 30 pro 2014 17:09

Mě teda přijde víc stabilní dvojka než jednička, měřil jsem si to na Tettau + s novým sorem BN. S Omsi 1 jsem to měl cca 25 fps s Omsi 2 více jak 30. Takže neení žádné řešení proti temhle zásekům? A v Omsi 1 tato mapa jede jak? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hrici
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 386
Registrován: 13 srp 2013 16:06

Re: Great Grundorf v.2

Příspěvekod ROBOTOX » 30 pro 2014 18:13

Nevim jak konkrétně tahle mapa ale já jsem asi jedinej kdo se vrátil k jedničce a spokojeně si chrochtá blahem :D . Krom toho že jednička vůbec nepadá (žádne chyby při hraní) - ve dvojce jsem se třeba hrabal v nastavení a najednou bum a seklo se to úplně. A hlavně mi jednička prostě líp jede. Krom toho že netrpí těmi lagy kvůli načítám tajlů taky jede celkově líp plynule. Třeba Ústí - když jsem ho rozjel ve dvojce tak jsem se u hlaváku rozeskákal tak (se Solárisem od Allterra) že jsem to nasraně vypl. V jedničce držím s Citarem (je nejblíže Solarisu) stabilně nad 20 FPS.
Obrázek
Uživatelský avatar
ROBOTOX
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 319
Registrován: 25 led 2014 01:41

Re: Great Grundorf v.2

Příspěvekod cerva » 26 led 2015 18:38

ono taky záleží na pc sestavě o tom to celý je 8-)
cerva
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 103
Registrován: 11 dub 2011 23:58

Předchozí

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků