TOPlist

Bowdenham

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Bowdenham

Příspěvekod Deiv » 15 úno 2012 15:04

Mno tak jsem si chtěl zajet školní linku (S52) jenom že to v těch řádech nemůžu najít.. :(
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: Bowdenham

Příspěvekod dwarf253 » 15 úno 2012 16:36

Ach jo... Otevřu si soubor timetable, v nadpisu vidím, jaké linky tam sou vypsané, hledám moji S52 a napsaná tam je. Tak si tam v řádku "Line(service)" najdu S52, co se týče ranní jízdy do školy (protože z readme už vím, že jezdí jen jednou ráno do školy a jednou odpoledne ze školy), je to hned na první stránce v tom souboru. Vidím, že z depa vyjíždí v 7:45, z autobusového nádraží v 7:50 a nad tím je řádek tour, kde je číslo 108. Takže otevřu hru, buď reálně ráno a nebo si ten čas nastavím, vyberu si bus (nejlépe dvoupatrový, protože podle readme je pro tuto linku určený; mimochodem tam jsou taky vypsané ostatní linky a k nim přiřazené autobusy), hodím ho do depa v Apsley, otevřu si jízdní řád, dám společnost SYT, najdu si číslo 108 a jedu. Trochu přemýšlet a ne jen suše pustit hru a jet...

A ještě máš nad tím vysvětlivky, tak si najdu co znamenají a zjistím, že autobus vyjíždí z depa v Apsley, po skončení jízdy sjíždí do Wintonu a jezdí jen ve školních dnech.
dwarf253
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1123
Registrován: 07 črc 2011 14:00

Re: Bowdenham

Příspěvekod Jazz » 15 úno 2012 16:41

Musíš si v Timetable.pdf tu linku najít a podívat se na dopravce (SYT nebo Stagecoach), podle toho vybrat v prvním roletkovým menu... Pak se v PDF podívej na řádku tour... Je to něco jako maj BUSE palubáky funkci "služba" - máš tam i přejezdy linek a tak.

Jako příklad:
Chci jet linku 94 z Hemel Industrial Estate do Princess Kate Hospital (první spoj v 6:00) ...

V PDF si najdu, že to provozuje SYT... Takže vyberu jako linku dopravce SYT. Pak vidim, že služba je 150, tak v roletkovým menu "Trasa" najdu 150... A pod tim už vidim, že tam je 94 směr Princess Kate Hospital. :)

Doufám, že jsem to vysvětlil srozumitelně :D


EDIT: Sakra, byl jsem předehnán :D
Obrázek

Intel i5 4460 @ 3,2 GHz; ASUS TURBO-GTX960-OC-2GD5; 16GB RAM DDR3; Win 10

Nejezděte do Budějc! Jsou tu ne úplně inteligentní tvorové! Bohužel, nelimitovaná edice!
Uživatelský avatar
Jazz
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1076
Registrován: 15 dub 2011 22:29
Bydliště: Praha

Re: Bowdenham

Příspěvekod dwarf253 » 15 úno 2012 16:49

:D Tak to bude mít aspoň dvakrát a od obou trochu jinak, takže se nebude muset dále ptát.

Ale líbí se mi, že tahle mapa není zjednodušená v tom, že si jednou nastavím jednu linku a pak to jede furt dokola stejně. Má to hlavu a patu. A to jak vidím dělá některým problém, i když dostanou všechny podklady.
dwarf253
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1123
Registrován: 07 črc 2011 14:00

Re: Bowdenham

Příspěvekod kozel » 15 úno 2012 19:45

Mapa je boží. Celé podklady k mapě jsou opravdu neobyčejně udělané, takže to dělá neobyčejnou mapu!!! Doporučuji.

BTW: K FPS. Mě jede úplně v pohodě. Nastavil jsem pamět na 4GB RAM (ani to nepobere tuším, max 2GB) a je to v pohodě. :-)
Hackintosh user
Uživatelský avatar
kozel
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 55
Registrován: 15 led 2012 19:53
Bydliště: Karviná/Ostrava

Re: Bowdenham

Příspěvekod pospa.jos » 27 bře 2012 15:49

Hází mi to error,že to mapu nenajde.
Jsem začátečnív omsi,takže mapu jsem dal do složky map.
Co se hře nelíbí?! :?: :!: :(
Můj PC:
Grafika: MSI R9 270X|Procák: AMD A10-5800K|Mainboard: MSI FM2-A55M-E33|SSD: Samsung 850 EVO 120GB
HDD: WD Green Series|RAM: 8GB
OS: WIN 10
Koukněte se do mé sekce--> VIDEA


Prodávám hudbu na AudioJungli! Více na http://bit.ly/MujProfil ;)
Uživatelský avatar
pospa.jos
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1520
Registrován: 19 bře 2012 15:38

Re: Bowdenham

Příspěvekod dwarf253 » 27 bře 2012 17:18

Jak nenajde? Co ti to přesně napíše, dobrý by možná byl i screen.
A složku Bowdenham, ve které musíš mít složku TTData nebo soubor ailist musíš dát do Omsi -> maps.
dwarf253
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1123
Registrován: 07 črc 2011 14:00

Re: Bowdenham

Příspěvekod rodney » 29 bře 2012 18:37

tak táto mapa je brutálna, s fps problém nemám absolutne ... cestovnému poriadku a službám som už pochopil tiež :P ...ale akurátm mám problém na neiktorých miestach s texturami, resp napríklad na linke 93 mám jednu križovatku posunutú mimo a autá a všetko tam je proste ten kúsok s križovatkou posunuté ... dalej mapa ide v pohode bez problémov akurát som teda na takú chybu narazil ... skúsim to nafotiť, ak sa to bude opakovať pri novom načítaní , ale zatial za hodinku testovania velmi paráda ...
Obrázek Obrázek
rodney
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 654
Registrován: 12 kvě 2011 20:08

Re: Bowdenham

Příspěvekod shitman » 29 bře 2012 22:22

co mě jediné na mapě vadí je občas špatně nastavené kruhové objezdy, jinak superp ráce :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Bowdenham

Příspěvekod rodney » 29 bře 2012 23:31

nemáš ten problém s jednou križovatkou , na linke 93 ... niekde pri konečnej Hockley ... nerozumiem prečo mi to stále robí , že tam mám jednu križovatku posunutú mimo líniu cesty a ... inak veľká paráda, veľmi dobrá robota ...
Obrázek Obrázek
rodney
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 654
Registrován: 12 kvě 2011 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 19 návštevníků