TOPlist

Tvorba slovenskej mapy

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Ktorú mapu by ste chceli vidieť skôr v OMSI?

Anketa končí za 29 led 2023 19:41

Prešov
5
83%
eurobus - juhozápad
1
17%
 
Celkem hlasů : 6

Tvorba slovenskej mapy

Příspěvekod Vice_Boi » 30 pro 2022 19:41

Zdravím,

po dlhom premýšľaní som sa rozhodol, že by som chcel postaviť nejakú kvalitnú slovenskú mapu do OMSI 2, ale neviem sa rozhodnúť, ktorú.

Prvá možnosť je reálna mapa Prešov, ktorá zachytáva mesto Prešov a jeho okolie na východe Slovenska. Premáva tam okolo 50 liniek MHD, z toho 7 trolejbusových a 3 nočné. Jazdná doba liniek je 10 až 50 minút. MHD je prevádzkovaná spoločnosťou Dopravný podnik mesta Prešov.

Linkové vedenie v Prešove Ukaž
Linkové_vedenie_MHD_Prešov.jpg


Druhou možnosťou je reálna mapa eurobus - juhozápad, ktorá zachytáva okolie miest Košice, Moldava n. Bodvou, Rožňava, Smolník a Dobšiná. Premáva tam 15 prímestských liniek, z toho 17 košických a 2 rožňavské. Jazdná doba je 10 - 150 minút, od krátkych liniek po diaľkové expresy. Ako už z názvu vyplýva, tieto linky prevádzkuje spoločnosť eurobus.

Linkové vedenie v eurobuse - juhozápad Ukaž
802422 - Košice,AS - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Veľká Ida - Perín-Chym - Buzica - Rešica
802423 - Košice,AS - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Veľká Ida - Komárovce - Buzica - Rešica
802427 - Košice,AS - Jasov - Poproč - Medzev - Štós - Štós,Štós-kúpele - Smolník
802428 - Košice,AS - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Jasov - Poproč - Medzev - Vyšný Medzev
802450 - Košice,AS - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Čečejovce - Mokrance - Moldava n.Bodvou - Turňa n.Bodvou - Dvorníky-Včeláre
802451 - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Veľká Ida - Komárovce - Perín-Chym - Buzica - Rešica - Čečejovce - Mokrance - Moldava n.Bodvou
802452 - Košice,AS - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Čečejovce - Moldava n.Bodvou - Žarnov - Peder - Janík
802453 - Košice,AS - Čečejovce - Moldava n.Bodvou - Turňa n.Bodvou
802454 - Košice,AS - Čečejovce - Moldava n.Bodvou - Turňa n.Bodvou - Jablonov n.Turňou - Silická Jablonica
802455 - Turňa n.Bodvou - Háj - Hačava
802456 - Moldava n.Bodvou - Debraď
802457 - Moldava n.Bodvou - Jasov - Poproč - Medzev - Vyšný Medzev
802458 - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Čečejovce - Moldava n.Bodvou - Jasov - Poproč - Medzev - Vyšný Medzev
802460 - Košice,AS - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Čečejovce - Moldava n.Bodvou - Jasov - Poproč
802461 - Košice,Vstup.areál U. S. Steel - Čečejovce - Moldava n.Bodvou - Paňovce
802462 - Poproč - Jasov - Moldava n.Bodvou - Buzica - Perín-Chym - Kechnec
802463 - Zádiel - Turňa n.Bodvou - Moldava n.Bodvou - Čečejovce - Cestice - Komárovce - Veľká Ida - Perín-Chym - Kechnec
808404 - Dobšiná - Rožňava
808405 - Dobšiná - Rožňava - Moldava n.Bodvou - Košice


Vopred ďakujem za názor a za hlasovanie.
Vice_Boi
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro 2022 18:58

Re: Tvorba slovenskej mapy

Příspěvekod Mišho » 12 bře 2023 22:42

Prešov robím už aj ja asi 2 roky a stále nemám ani prvú linku hotovú :D Ale som zvedavý ako to budeš robiť ty.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mišho
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 16 dub 2021 15:38

Re: Tvorba slovenskej mapy

Příspěvekod arron56 » 17 pro 2023 21:01

ja chodim do prešova na strednu škola a chodim dosť často mhd a prejsť si nejake linky v omsi to by bola parada, držim palce pri tvoreni a ked vide rad si ju zahram
arron56
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 úno 2023 20:50


Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 28 návštevníků