TOPlist

Autoslava 2

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Autoslava 2

Příspěvekod okoun » 15 úno 2021 10:14

Kdo má v téhle mapě na starost křižovatky a AI? Bo křižovatky o velikosti malé vesnice bez světel je smrt. A ty "automatické výhybky" jsou opravdu vynález.. Jedu si soupravou KT4D a při přejíždění výhybky najednou zjistím, že mi druhý vůz jede úplně někam do pryč, táži se tedy sám sebe, co se to kur*a děje? Odpověď je jasná! Podhodila se mi výměna. Šlo by nějak vyřešit, aby se ty výměny naházeli pod soupravou? Podhazování výměn nechte prosím na výpravčích SŽ, těm to jde ještě o kus lépe.
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

Re: Autoslava 2

Příspěvekod avtebul » 15 úno 2021 15:03

ten AI provoz blbne od sameho pocatku,tramvaje odjizdi ze zastavky a najednou zmizi,já jedu a ddruhe vuz jede jinam,nektere AI nenabiraji lidi nebo zastavku projedou a pak hned zmizi,nebo se u hlavniho nadrazi AI zasekne a vytvori se fronta šalin,je to škoda ze to AI tak blbne :cry: :cry:
avtebul
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 32
Registrován: 12 úno 2019 16:35

Re: Autoslava 2

Příspěvekod okoun » 15 úno 2021 15:46

Nejen AI tramvaje, ale i zbytek AI nestojí za moc. Ta mapa má potenciál jako kráva, ale kdyby se někdo zaměřil místo na kvantitu, na kvalitu, mapa by stála alespoň za něco. Takhle je to obrovská mapa, leč nehratelná pro detailistu jako jsem já.
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

Re: Autoslava 2

Příspěvekod Jirka_Driver » 17 úno 2021 17:10

s-LEPA-k píše:Zdravím, tak jsem si ve veškeré slávě stáhl tuto mapu a nainstaloval dle pokynů. Bohužel mi to vyhazuje tyto chbějící objekty, které jsem hledal všude, kde by mohly být. Prosím o radu, případně o link ke stažení. Předem děkuji.

Tady je máš: ;)
https://www.uschovna.cz/zasilka/IF5SBR6AV9SL4BER-4WH/


okoun píše:Kdo má v téhle mapě na starost křižovatky a AI? Bo křižovatky o velikosti malé vesnice bez světel je smrt.

Jo s tím souhlasím. Ty původní křižovatky (základ je mapa Bratislava 2019) jsou od 14Tr6207. Na některých z nich jsem už udělal semafory. Na některých specifičtějších křižovatkách byly použity objekty od Pelina Lakrise. V nových částech už ty problémy snad nejsou.

okoun píše:A ty "automatické výhybky" jsou opravdu vynález..

No ty automatický výhybky jsou takový kontroverzní, každýmu vyhovuje něco jinýho, to je fakt.

okoun píše:Šlo by nějak vyřešit, aby se ty výměny naházeli pod soupravou?

Jsou 2 možnosti:
1) ve složce "\Sceneryobjects\Kartoffelphantom\Tram" nahradíš všechny objekty typu MS_xxx_Ampel_x za odpovídající alternativu MS_xxx_x (ampel znamená, že jsou automatický)
2) v editoru takhle předěláš všechny výhybky

Díky tomu všechny výhybky, krom těch několika bezdrážkových budou ruční. Jestli chceš i ty předělat, tak mě napiš, je to trochu složitější, ale nic hroznýho.


Co se týče mizení AI šalin, tak to je problém, protože to je nejspíš chyba OMSI (asi moc AI šalin). To že šaliny zastaví a stojí a stojí jde vyřešit posunutím času o 1s. nebo počkáním, až dostanou zelenou.

AI auta, to je zas o tom, že jsem téměř jen já předělával křižovatky na semafor a kvůli velikosti mapy to prostě nešlo stihnout. Ono křížení šalin s auty v OMSI bez semaforů je v OMSI né nemožný, ale dost složitý na postavení, aby to fungovalo.
(WIP) Brno - linka 10
Silnice+koleje: cca. 95%
Terén+Objekty: cca. 75%
AI linky: 5%


moje repainty
Uživatelský avatar
Jirka_Driver
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 238
Registrován: 17 kvě 2019 16:27
Bydliště: Štatl

Re: Autoslava 2

Příspěvekod matejvydra14 » 09 kvě 2021 06:06

zdravím kde najdu prosím vás tento objekt ? děkuji

Sceneryobjects\Bratislavska zastavka (Fi Ba)\1 ZASTAVKA VELKA\Bratislavska zastavka pristresok.sco
matejvydra14
Člen
Člen
 
Příspěvky: 17
Registrován: 28 pro 2018 19:28

Re: Autoslava 2

Příspěvekod 14Tr6207 » 12 kvě 2021 16:37

matejvydra14 píše:zdravím kde najdu prosím vás tento objekt ? děkuji


Ahoj, posielam objekt:
https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/LIHS ... M2WGM-JTG/
Uživatelský avatar
14Tr6207
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 05 bře 2021 11:08
Bydliště: Bratislava

Re: Autoslava 2

Příspěvekod Ragak » 25 srp 2021 19:10

Prosím prosím tyto soubory:

Sceneryobjects\ADDON_Gladbeck_NF6D\Tram_NF6D_Meterspur_links.sco
Sceneryobjects\ADDON_Gladbeck_NF6D\Tram_NF6D_Meterspur_rechts.sco
Sceneryobjects\ADDON_Gladbeck_NF6D\Tram_NF6D_Meterspur_v.sco
Sceneryobjects\ADDON_Gladbeck_NF6D\Tram_NF6D_Meterspur_v_stellbar_R.sco
Ragak
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 srp 2021 19:07

Re: Autoslava 2

Příspěvekod 14Tr6207 » 20 úno 2022 12:32

Ragak píše:Prosím prosím tyto soubory:

Nájdeš ich v add-one Strassenbahn NF6D Essen/Gelsenkirchen
Uživatelský avatar
14Tr6207
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 05 bře 2021 11:08
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků