TOPlist

[OMSI 2] Ruhrau V2

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod parisko345 » 02 led 2020 20:31

Zdravím,
mohol by mi s týmto niekto pomôcť? Za sebou mám zatiaľ iba linku 177 a asi v 3/4 trasy je ďalej iba obloha.
Přílohy
logfile.txt
(90.22 KiB) 104 krát
parisko345
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 40
Registrován: 27 čer 2015 19:02

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod TheFloxiCz » 03 led 2020 23:23

V logfilu jsem nenašel nic jiného, než chybějící objekt, u kterého OMSI neumí přečíst "ß".
Zkus si toto vložit do objektů, pokud ani toto nebude fungovat, vyzkoušej program MapTools.
Přílohy
Nová složka.zip
(451.61 KiB) 115 krát
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod martinczech » 15 úno 2020 17:32

Ahoj, měl by někdo tyhle objekty, nebo nějakou radu, jak je sehnat? Na internetu jsem je vůbec nenašel.
Kód: Vybrat vše
File Sceneryobjects\karsten-velbert\NGG Andi\Haltestellen\Haltestelle_Stein.sco: texture filename glas.tga not found in mesh file Sceneryobjects\karsten-velbert\NGG Andi\Haltestellen\model\haltestelle_stein.o3d!

File Sceneryobjects\karsten-velbert\NGG Andi\Haltestellen\Haltestelle_Stein_Infotafel.sco: texture filename glas.tga not found in mesh file Sceneryobjects\karsten-velbert\NGG Andi\Haltestellen\model\haltestelle_stein_infotafel.o3d!

File Sceneryobjects\karsten-velbert\J-Attack\Haltestellen_Windschutz\Haltestelle_Windschutz.sco: texture filename glas.tga not found in mesh file Sceneryobjects\karsten-velbert\J-Attack\Haltestellen_Windschutz\model\Haltestelle_Windschutz_Glas.o3d!

File Sceneryobjects\karsten-velbert\NGG Andi\Haltestellen\Haltestelle_Glas.sco: texture filename glas.tga not found in mesh file Sceneryobjects\karsten-velbert\NGG Andi\Haltestellen\model\haltestelle_glas.o3d!
Uživatelský avatar
martinczech
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 404
Registrován: 09 říj 2017 21:37
Bydliště: Doma!

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod EPONY75 » 16 úno 2020 11:58

EPONY75
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 pro 2015 14:43
Bydliště: Teplice

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod martinczech » 16 úno 2020 14:40

děkuji :)
Uživatelský avatar
martinczech
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 404
Registrován: 09 říj 2017 21:37
Bydliště: Doma!

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod GMS ByMárvin » 21 úno 2021 00:47

Ahoj, mapa se mi nechce načíst a když už se náhodou načte, tak se po chvíli sekne a crashne, objekty mám všechny, přikládám logfile.
Přílohy
logfile.txt
(18.63 KiB) 92 krát
Felicie jsou ta nejrychlejší auta.... vždy jsou v čele každé kolony...
GMS ByMárvin
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 pro 2016 17:28

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod ROBOTOX » 24 úno 2021 18:02

Zdravím a přicházím s žádostí o pomoc. Po nějaké době se v logfile začne hromadit chyba "Bereichsüberschreitung bei zeilenindex: TAV" a za TAV vždy nějaké číslo a to doslova v tisícech řádků, po nějaké době jízdy pak hra selže úplně, objeví se chyba přímo ve hře a nastoupit musí tvrdý reset OMSI. Chtěl bych se zeptat co je to za chybu. Objekty ani spliny nechybí. Dodávám i logfile. Po několika minutách se ta chyba objevovat přestane ale po dalších pár minutách začne běžet znova. Budu moc rád za pomoc, tuhle mapu bych si fakt rád projel.
Přílohy
logfile.txt
(767.35 KiB) 84 krát
Obrázek
Uživatelský avatar
ROBOTOX
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 319
Registrován: 25 led 2014 01:41

Předchozí

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků