TOPlist

[OMSI 2] Ruhrau V2

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod TheFloxiCz » 29 pro 2018 16:18

1) Stáhni si odsud DB Doppelstockwagen - https://reboot.omsi-webdisk.de/file/590-ki-z%C3%BCge/
2) A máš tam nějaké další chyby. Vlastníš placený addon Bremen-Nord? Máš tam o něm komplexní zmínku (bus), bohužel bez nějaké chyby, takže z toho nic nelze poznat.
3) Máš stažené všechny hotfixy?
4) Ještě mě napadá, máš placený addon Hamburg Day&Night?
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod ROBOTOX » 29 pro 2018 18:08

Tak jsem mapku zkusil. Na první pohled vypadá velmi pěkně. Ale je tam problém, že se odmítají přepínat zastávky => nabírání falešného zpoždění. V logfile žádný Error ani související Warning není. Vyzkoušeno více linek.
Obrázek
Uživatelský avatar
ROBOTOX
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 319
Registrován: 25 led 2014 01:41

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod martasknol4 » 29 pro 2018 18:40

Tenhle problém jsem měl taky, ale zjistil jsem, že při výběru JŘ (když se rozklikne seznam zastávek) je první zastávka vždy dvakrát, takže si stačí vždy vybrat tu druhou a mělo by to fungovat.
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod Alegro97 » 29 pro 2018 19:07

TheFloxiCz píše:1) Stáhni si odsud DB Doppelstockwagen - https://reboot.omsi-webdisk.de/file/590-ki-z%C3%BCge/
2) A máš tam nějaké další chyby. Vlastníš placený addon Bremen-Nord? Máš tam o něm komplexní zmínku (bus), bohužel bez nějaké chyby, takže z toho nic nelze poznat.
3) Máš stažené všechny hotfixy?
4) Ještě mě napadá, máš placený addon Hamburg Day&Night?


Ahoj!

1. soubor už stahuju
2. Vlastním Bremen Nord
3. Hotfixy mám všechny stažené. včetně updatů...zkusím je tam znovu postupně všechny dát. Nejdříve se tam dávají ty updaty a pak postupně hotfixy?
4. Hamburg mám taky.

Když si v bus company simulátoru zadám pokročilou kontrolu této mapy, tak vyjedou pouze chybějící spliny od Kesten Velbert. Ty však ve složce Splines normálně mám... Při normální kontrole mi to napíše, že nemám žádný chybějící obsah. To samé pak při načítání mapy.

Díky moc za rady ;)
Alegro97
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 70
Registrován: 06 čer 2014 18:18

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod TheFloxiCz » 30 pro 2018 00:49

Alegro97 píše:Když si v bus company simulátoru zadám pokročilou kontrolu této mapy, tak vyjedou pouze chybějící spliny od Kesten Velbert. Ty však ve složce Splines normálně mám... Při normální kontrole mi to napíše, že nemám žádný chybějící obsah. To samé pak při načítání mapy.


Tohle mají všichni. Avšak to nejsou chybějící spliny, ale pouze textury. Jestě mě napadla jedla věc. Pokud nepoužíváš 4GB Patch, tak si ho stáhni a aplikuj na hru.

Pokud se ti ani poté někde po chvíli nebudou načítat tily, tak běž do nastavení hry a v první záložce zaškrtni možnost "Load whole map at start" a nech mapu načíst celou. Až se ti načte (pokud se ti teda načte), tak můžeš hru vypnout a poslat znovu logfile.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod Alegro97 » 30 pro 2018 17:45

TheFloxiCz píše:
Alegro97 píše:Když si v bus company simulátoru zadám pokročilou kontrolu této mapy, tak vyjedou pouze chybějící spliny od Kesten Velbert. Ty však ve složce Splines normálně mám... Při normální kontrole mi to napíše, že nemám žádný chybějící obsah. To samé pak při načítání mapy.


Tohle mají všichni. Avšak to nejsou chybějící spliny, ale pouze textury. Jestě mě napadla jedla věc. Pokud nepoužíváš 4GB Patch, tak si ho stáhni a aplikuj na hru.

Pokud se ti ani poté někde po chvíli nebudou načítat tily, tak běž do nastavení hry a v první záložce zaškrtni možnost "Load whole map at start" a nech mapu načíst celou. Až se ti načte (pokud se ti teda načte), tak můžeš hru vypnout a poslat znovu logfile.



Řekl bych, že už je to lepší...všechno jsem přeinstaloval a stáhnul 4GB patch. Díky za pomoc!
Alegro97
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 70
Registrován: 06 čer 2014 18:18

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod ROBOTOX » 31 pro 2018 15:54

Tak jsem provedl první zkušební jízdu. Konkrétně na lince 177 v obou směrech. První problém už byl zmíněn a to duplikované první zastávky. Pokud si nevyberu správnou první zastávku při volbě linky, nepřepíná zastávky. Při správném výběru zastávky přepíná ale nesedí zpoždění na palubáku s reálnou časovou odchylkou (ve druhém směru kdy si hra linku vybere sama už je to v pořádku). Dále bylo nutné přejmenovat jednu složku v Sceneryobjects protože hra nevím proč hledala jinak pojmenovanou složku než jak se ve skutečnosti jmenovala a díky tomu se nenačítal tile za zastávkou Astrid Lindgren Schule. Poslední problémek který jsem objevil je semafor hned za zastávkou Nordstadt Bf. (ve směru na hlavní nádraží) na kterém je pořád červená. Jinak je mapa zpracována opravdu pěkně. Kdyby nebylo toliko chyb, možná, opravdu jenom možná by byl sesazen s trůnu nekorunovaný král fiktiv map Lemmental. Ale je toho potřeba dost opravovat. Setkal se někdo také s těmito problémy?

Edit: Projeta linka 165 a ta je opravdu moc pěkná. Kvalita zpracování je prvotřídní. Proplétání některými úzkými uličkami mezi zaparkovanými auty nemá chybu - žádná nuda se nekoná. Rozhodně to chce opravit ty JŘ pak to bude adept na jednu s těch nejlepších map,

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ROBOTOX
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 319
Registrován: 25 led 2014 01:41

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod radkel1 » 31 pro 2018 19:07

zdarec.nevi nekdo proc v mape nejezdi all busy?dik
radkel1
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 42
Registrován: 05 čer 2014 18:38

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod TheFloxiCz » 31 pro 2018 19:35

ROBOTOX píše:Rozhodně to chce opravit ty JŘ pak to bude adept na jednu s těch nejlepších map


Mám takový pocit, že to opravovat nebude. Není to jeho chyba, ale chyba hry.
No jo... Já to říkám furt a stále. To je tak, když je někdo líný a chce si ušetřit ty 2-3 minuty práce navíc. Pak to takhle dopadá, když se to dělá tou rychlejší metodou. :)


radkel1 píše:zdarec.nevi nekdo proc v mape nejezdi all busy?dik


Pravděpodobně nemáš nainstalované MB O530 Facelift s Morphiho úpravou.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [OMSI 2] Ruhrau V2

Příspěvekod ROBOTOX » 31 pro 2018 19:39

Takže tu chybku máte všichni a je to "normál"? Pak je to OK no :D
Obrázek
Uživatelský avatar
ROBOTOX
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 319
Registrován: 25 led 2014 01:41

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků