TOPlist

[WIP] Fiktivní PID

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod MAREK87 » 26 led 2019 19:42

LukiCze píše:Chtěl bych se zeptat. Budou v nové verzi opraveny objekty zasahující do silnice - nebo jak to nazvat ? :D (Jedu autobusem a najednou do něčeho narazím a přitom to není vidět co to je - včera se mi to stalo na lince 344 ze Smíchovského nádraží do Kamenice Kulturní dům) Myslím, že to bylo u zastávky Most Závodu Míru a všiml jsem si, že to dělá na více místech ne jenom tam.


Kde se tyto místa přesně nacházejí? Dodnes jsem je nezaznamenal.

Menticek887 píše:Ahoj, něják mi nefungujou linky na stažení píše to error 404, proč?

Odkaz na stažení není funkční, bude obnoven s novu verzí mapy, která se dokončuje.


INFO:
Momentálně se pracuje slimáčím tempem, nemáme jen OMSI, momentálně to jde pomalejš.
Menší ochutnávka na které se pracuje...
1.jpg
Uživatelský avatar
MAREK87
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 60
Registrován: 02 srp 2016 12:50
Bydliště: PRAHA

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod LukiCze » 26 led 2019 20:31

Na lince 390 když jsem jel od Hotelu N.R do Smíchovského nádraží tak jak se jede ze Štěchovic myslím tak tam je potom zatáčka a přímo v cestě je zelený keř přes který se nedá projet pokud nemám vyplé kolize - dneska jsem si je vypl a projel jsem tam normálně ale když je mám zaplé tak se to nedá. Potom ještě linka 344 od Smíchovského Nádraží do Kamenice Kulturní dům hned za zastávkou Most Závodu Míru taky tam bylo něco neviditelného do čeho jsem naboural. Těch míst bylo více - bohužel si je nepamatuju všechny :( Ale stalo se i, že jsem byl rozjetý s kopce a předemnou se spawlo al vozidlo - auto a naboural jsem do něj.

Ještě bych se chtěl zeptat šlo by nějak udělat širší cestu u zastávek Neveklov Jablonná - hned ta točna na zastávce, a potom u Rabyně Hotel Nová Rabyně ? Mám problém se tam pokaždé vytočit s autobusem - hlavně v tom Neveklově :D

Jinak přeji hodně štěstí v tvorbě mapa je skvělá ;)
LukiCze
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 231
Registrován: 23 zář 2016 18:53

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod pepa » 08 úno 2019 16:53

Ahoj, mapa se nedá stáhnout a já bych jí chtěl, prosil bych o odkaz na stažení.
pepa
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 18
Registrován: 08 úno 2019 16:35

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod Vorel » 09 úno 2019 18:30

LukiCze píše:Na lince 390 když jsem jel od Hotelu N.R do Smíchovského nádraží tak jak se jede ze Štěchovic myslím tak tam je potom zatáčka a přímo v cestě je zelený keř přes který se nedá projet pokud nemám vyplé kolize - dneska jsem si je vypl a projel jsem tam normálně ale když je mám zaplé tak se to nedá. Potom ještě linka 344 od Smíchovského Nádraží do Kamenice Kulturní dům hned za zastávkou Most Závodu Míru taky tam bylo něco neviditelného do čeho jsem naboural. Těch míst bylo více - bohužel si je nepamatuju všechny :( Ale stalo se i, že jsem byl rozjetý s kopce a předemnou se spawlo al vozidlo - auto a naboural jsem do něj.

Ještě bych se chtěl zeptat šlo by nějak udělat širší cestu u zastávek Neveklov Jablonná - hned ta točna na zastávce, a potom u Rabyně Hotel Nová Rabyně ? Mám problém se tam pokaždé vytočit s autobusem - hlavně v tom Neveklově :D

Jinak přeji hodně štěstí v tvorbě mapa je skvělá ;)


Beta verzi už bohužel nemám, ale ve verzi kterou mám u sebe jsem v editoru žádný objekt u zastávky Most závodu míru jsem žádný objekt nenašel a ve Štěchovicích pokud myslíš ten ostrůvek na křižovatce s hlavní silnicí tak ten byl odstraněn.

Pokud by se našel někdo kdo umí upravit interiér u Karosa B732 od Drivera a byl by ochotný pomoct ať mi píše do SZ.
Vorel
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 69
Registrován: 11 bře 2018 17:20

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod matejvydra14 » 10 úno 2019 04:37

Proč to nejde stahnout ? píše mi na těch odkazech tohle Not Found

The requested URL /FiktivniPIDBETA_mapa_Patch1.7z was not found on this server.
matejvydra14
Člen
Člen
 
Příspěvky: 17
Registrován: 28 pro 2018 19:28

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod Duchtory » 10 úno 2019 14:46

Budou v následujících verzích linky 317,320,321 :D
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod Jaškin » 10 úno 2019 16:12

Děkujeme za oznámení. :)
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod Vorel » 10 úno 2019 16:56

Duchtory píše:Budou v následujících verzích linky 317,320,321 :D


Pravděpodobně ne

Jaškin píše:Děkujeme za oznámení. :)


Není zač. :)
Vorel
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 69
Registrován: 11 bře 2018 17:20

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod Petr72001 » 22 úno 2019 17:01

Zdravim. Jak to vypadá s tou mapou? :)
Petr72001
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 úno 2019 14:41

Re: [BETA] Fiktivní PID

Příspěvekod Peťulínek » 22 úno 2019 20:18

Už se moc těšim
Dělám úplně všechno. Grafiku, hlášení i OMSI. :)
Uživatelský avatar
Peťulínek
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 386
Registrován: 16 črc 2018 11:38

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků