Na linky asi odpovím já...
338 - Smíchovské nádraží - Hradištko, Pikovice, Most
344 - Smíchovské nádraží - Kamenice, Kult., Dům
361 - Smíchovské nádraží - Nový Knín
362 - Smíchovské nádraží - Nový Knín - Mníšek pod Brdy, náměstí (zrychlená linka)
390 - Smíchovské nádraží - Neveklov, Jablonná - Rabyně, Měřín
447 - Mníšek pod Brdy, náměstí - Mníšek pod Brdy, závod - Mníšek pod Brdy, náměstí
448 - Mníšek pod Brdy, náměstí - Trnová - Dobřichovice
488 - Nový Knín - Mníšek pod Brdy, náměstí
Možná ještě jedna 4xx přibude, ale zatím to není jisté.