TOPlist

Yorkshire Counties

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Yorkshire Counties

Příspěvekod dejvk » 01 lis 2017 20:20

Pokud už vás konečně omrzelo koukat pořád na tu samou scenérii a jezdit pořád po té samé nudné straně silnice, Sylar vypustil do světa novou verzi britské mapy Yorkshire Counties. Narozdíl od počinů UKDT je tohle poměrně rozsáhlá mapa, která nabídne 11 linek včetně expresních variant a lince jezdící po zrušené tramvajové trati. Přestože tady se zatím moc pozornosti netěší, britské mapy patří k těm vizuálně nejkrásnějším, které do OMSI vůbec jsou. Holt si museli udělat všechny spliny, dopravní značky a podobný bordel vlastní, protože britské dopravní předpisy a vůbec pojetí dopravy je dost odlišné od zbytku Evropy, v podstatě je tam doprava řízena spíš doporučeními než příkazy jako u nás.

V rámci mapy se podíváte na tradiční anglický venkov, do menších měst a dokonce i na malou pláž na bývalé konečné tramvaje.

Budete taky potřebovat něco s čím jezdit, modelově a texturově nejlepší vůz je C400R, mně se ale třeba o něco líp jezdí s Volvem B9TL, které má navíc spoustu modelických variant podle provozovatelů. Pokud double-deckerům nefandíte (a jo, vážně i na venkově jezdí doubledeckery, akorát mají jen přední dveře), zkuste Volvo B7L. C400R je ke stažení na Fellowsfilm, stejně jako mapa; ostatní autobusy jsou k dispozici u australských modderů na aussiex.org.

https://fellowsfilm.co.uk/threads/yorkshire-counties.3330/

phpBB [video]
Uživatelský avatar
dejvk
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 10 pro 2011 20:51

Re: Yorkshire Counties

Příspěvekod Studio bus1 » 01 lis 2017 20:24

No, vypadá to suprově, akorát se bojím, že si asi nikdy nezvyknu na tu levou stranu. Také jsem rád konečně za nějaké lepší busy. :)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Studio bus1
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 292
Registrován: 12 čer 2017 14:25
Bydliště: Tam, kde jsou jen sorky a karosy jsou raritou

Re: Yorkshire Counties

Příspěvekod theVP » 01 lis 2017 21:21

Ty bláho, to vypadá skvostně, rozhodně mapě dám šanci! Btw, má nějaký alternativní AI list? Ty německý krabice s kytkama tam nepůsobí zrovna věrohodně :D
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: Yorkshire Counties

Příspěvekod dejvk » 02 lis 2017 08:43

Britové mají svůj pack upravených vozidel, je to součást mapy Buses of the Westcounty, ale nevím jestli se dá stáhnout samostatně. Jsou tam moderní auta odpovídající tomu, co v UK jezdí, takže třeba i Oktávky.
Uživatelský avatar
dejvk
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 10 pro 2011 20:51

Re: Yorkshire Counties

Příspěvekod Martin_S » 03 lis 2017 19:57

Odkaz ke stažení je myslím přímo v příspěvku, na nějž odkazuje URL adresa
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: Yorkshire Counties

Příspěvekod martasknol4 » 05 lis 2017 11:41

Tohle jsou prosím pěkně záložky se všemi potřebnými addony:
zalozky.png
17 záložek
zalozky.png (10.34 KiB) Zobrazeno 2689 krát

Navíc z toho ingliš fóra se nedá stahovat 2 a více souborů najednou, takže mám zábavu na celé odpoledne. :D
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: Yorkshire Counties

Příspěvekod dejvk » 05 lis 2017 12:18

Já jsem k tomu musel stáhnout jen jediný balíček navíc, ony to nejspíš budou balíčky, které jsou součástí balíků ostatních map (Cotterell a BotW především), ale oni si potrpí na respektování přání autorů, aby se nereuploadovalo a podobně.
Uživatelský avatar
dejvk
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 10 pro 2011 20:51

Re: Yorkshire Counties

Příspěvekod Martin_S » 06 lis 2017 22:33

Musím říct, že mapa je naprostá katastrofa a u mě totálně propadla. Místy je propracovaná, ale místy taková chudá a někdy dokonce až umělá a kýčovitá. Nechal jsem se zmást trailerem. Další věcí je splašená AI doprava. Nikde žádné auta, nikde žádný pohyb a najednou uprostřed úplně prázdné silnice stojí auto, občas se stane že bliká (blinkrama) a je natočené ke krajnici. A to bez jakéhokoliv důvodu - silnice před ním je prázdná, nikde není nic, co by jej mohlo blokovat. Pokud víte, jak opravit alespoň to AI, budu moc rád.
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!


Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků

cron