TOPlist

K-Bergbahn Addon

Re: K-Bergbahn Addon

Příspěvekod MATEJO » 09 říj 2017 16:16

To s tými tramvajami si oprav cez Omsi editor. Posuňsi daný spawn na miesto kde ho chceš mať. Ako si vyriešil tie výhybky? DIK.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
MATEJO
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen

Příspěvekod TheFloxiCz » 09 říj 2017 16:53

Možná by bylo příště lepší radši nepsat, než napsat nějakou mylnou radu. Posouvat si můžeš co chceš, ale tramvaj/vlak se ti nikdy nespawne do místa entrypointu. Je to způsobené tím, že OMSI nebylo děláno pro řízení vlaků/tramvají, ale na autobusy ;)

Abych to teda shrnul :P
vendulka11 píše:Až na to, že se mi tramvaj na mapě nespawnuje na místě, které zvolím, ale úplně náhodně-kdekoli na trati. Tohle se mi děje i na jiných tramvajových mapách.

Viz moje zpráva

vendulka11 píše:No a když ukončím hru, tak se mi veškeré tramvaje vymažou

Na tohle se dá odpovědět víceméně taky stejně, OMSI je prostě přizpůsobené na autobusy, proto se tohle běžně u tramvají stává. ;)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen

Příspěvekod MATEJO » 12 pro 2017 17:25

1. :arrow: !!!INFO!!!(iba pre tých, ktorý jazdia z električkami)
:!: Kvôli výhybkám je potrebné mať platený Add-On Strassenbahn inak sa vám nenačíta textúra výhybiek! :!:

2.
The floxi cz píše.
Možná by bylo příště lepší radši nepsat, než napsat nějakou mylnou radu. Posouvat si můžeš co chceš, ale tramvaj/vlak se ti nikdy nespawne do místa entrypointu. Je to způsobené tím, že OMSI nebylo děláno pro řízení vlaků/tramvají, ale na autobusy

A prečo sa mi to na mape Essen/Gleisenkirchen nedeje. Inak - ktoý spawn vyberiem tam sa mi aj spawnne na presnosť 85%.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
MATEJO
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen

Příspěvekod TheFloxiCz » 12 pro 2017 17:42

MATEJO píše:
TheFloxiCz píše:Možná by bylo příště lepší radši nepsat, než napsat nějakou mylnou radu. Posouvat si můžeš co chceš, ale tramvaj/vlak se ti nikdy nespawne do místa entrypointu. Je to způsobené tím, že OMSI nebylo děláno pro řízení vlaků/tramvají, ale na autobusy

A prečo sa mi to na mape Essen/Gleisenkirchen nedeje. Inak - ktoý spawn vyberiem tam sa mi aj spawnne na presnosť 85%.

Proč? Protože ty entrypointy jsou dělané tak, aby se tam ta tramvaj dokázala spawnout? Navíc tedy byly různě testované, aby tě to doopravdy spawnulo tam, kam má nebo minimálně v nějaké blízkosti. ;)
Bohužel u téhle věci záleží na vícero aspektech, než jen na umístění entrypointů
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen

Předchozí

Zpět na Mapy a editor