TOPlist

[Download] Osiky

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: [WIP] Osiky

Příspěvekod Laco Zarivka » 17 zář 2017 12:47

Maras5741: To máš pravdu, ale na druhou stranu, panely aspoň vždy směřují od lesa, takže ten by teoreticky neměl tolik vadit. :D Backdropy bych použil rád, ale nevím, kde vzít nějaké kvalitnější. :/ A co se týče AI, ta je horší z toho důvodu, že neumím moc dělat křižovatky a tak vše dělám pomocí "invis-street". Každopádně, chyb je tam víc, třeba, že cestující vystupují až na konečné zastávce a jinde ne.
Laco Zarivka
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 01 srp 2017 19:30

Re: [WIP] Osiky

Příspěvekod Maras5741 » 17 zář 2017 13:50

Backdropů je spousta, V Kojeticích, ve Walbrzychu, v Poznani.. Stači jen hledat :) S těma křižovatkama je to docela naprd, protože přes invis_street to většinou nefunguje, aspoň z mých zkušeností teda :|
☢DUBSTEP!!! ♥KEEP CALM AND DRIVE ALFA ROMEO♥
†R.I.P. Sony Ericsson J10i2Elm Sony Xperia™ Z Sony Xperia™ Z3Vodafone Smart Ultra 6 ►Vodafone Smart V8
Uživatelský avatar
Maras5741
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 26 črc 2012 17:23
Bydliště: Brno, Hlavní město Moravy!!!

Re: [WIP] Osiky

Příspěvekod Laco Zarivka » 06 říj 2017 19:18

Malá ochutnávka, co nás čeká v budoucnu. :D

Obrázek
Laco Zarivka
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 01 srp 2017 19:30

Re: [WIP] Osiky

Příspěvekod martasknol4 » 07 říj 2017 09:09

Možná by to nebylo "moderní", ale já bych nekloubil dva jazyky dohromady…
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: [WIP] Osiky

Příspěvekod Laco Zarivka » 09 říj 2017 15:46

Sice tě chápu, ale jména letišť bývají v angličtině, viz. třeba letiště v Praze.
Praha Ukaž
Image
Laco Zarivka
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 01 srp 2017 19:30

Re: [OMSI 2] Osiky

Příspěvekod Laco Zarivka » 13 říj 2017 21:43

Takže první betaverze je vypuštěná do světa! Takže jsem připraven na první dávků hatů a nadávek toho, co je blbě. :D Ale teď vážně, veškeré připomínky a chyby mi prosím pište. Budu se snažit je co nejdříve napravit. :D
Stahovat můžete zde
Laco Zarivka
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 01 srp 2017 19:30

Re: [OMSI 2] Osiky

Příspěvekod jirkovCZ » 13 říj 2017 22:51

Tak jsem otestoval. Na tož, že to je beta, není to špatný. Ale chce to vyladit ty mouchy. Jako třeba přednosti. Ty vůbec neplatí. Dále nevím jestli to je pouze u mě, ale mapa normálně běží, po 10 metrech mi to klesne na 10FPS a pak zase naskočí 50FPS.
Kurňa lidi, čtěte a MYSLETE, než něco napíšete.
jirkovCZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 772
Registrován: 19 led 2014 09:39
Bydliště: Tam, kde jsou přemnoženy SORky

Re: [OMSI 2] Osiky

Příspěvekod M4tess » 14 říj 2017 00:56

Mapa vypadá dobře, na betu dostatečně i když je potřeba opravit chyby a nedostatky, které za mě určitě někdo napíše :D Zkoušel jsem si projet linku ND za vlak, zkoušel si jí autor taky projet? :D Ta druhá zastávka v Osikách je dost nepraktická pro autobus, navíc je tam železniční přejezd a hned za ním křižovatka se stopkou - nevím, jestli by to v realu bylo vůbec takto možný :D
Dále nevím jestli jsem dostal vadnej bus nebo to ten Axer do kopce táhne max 13 km/h jen mně? :D (viz prvni screen)
Když jedu z Osik, tak se za mnou vlečou auta, který následně odbočí doprava a tak mi všechna vjedou do protisměru, žádná nepokračují rovně a nesmyslně se otočí ve Vrchovině a jedou zpět. (viz 2 screeny) Jinak ve Vrchovině nechápu jak se mám s Axerem vytočit a kam ho na 13 minut do odjezdu odstavit? (poslední screen)
Ale určitě to má skvělý potenciál, pěkně zpracované i namyšlené :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ObrázekKarosa B732 DPMB repainty ke stažení v mém topicu. :)
Jelcz M081MB DPMB repaint ke stažení v mém topicu. :)
Pack DPMB repaintů na B961E můžete stahovat v mém topicu. :)
Uživatelský avatar
M4tess
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 363
Registrován: 07 říj 2014 20:00

Re: [OMSI 2] Osiky

Příspěvekod Laco Zarivka » 14 říj 2017 09:14

jirkovCZ, dělá mi to to samé hlavně v Osikách a to od doby přidání navigace, takže to zkusím nějak pořešit. Přednosti upravím, ale i tak je kolikrát OMSI moc ne nechápe.
M4tess, tuto linku jsem projížděl vícekrát. :D Problémem je, že Axer v automatu kopec se stoupáním 12% moc nedává. Ale kdybych použil manuál, nevím, jak by na to OMSI reagovalo. Poznatek ohledně přejezdu je určitě dobrý, do příště by se to dalo pořešit semaforem ještě před přejezdem. Jinak, nepraktičností myslíš malý poloměr otáčení? Co se týče odstavení ve Vrchovině, tak autobus zůstává stát na zastávce a do té prudké zatáčky nezajíždí. Ale mohl bych vedle tratě udělat nějaký odstavný pruh. :D
Laco Zarivka
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 01 srp 2017 19:30

Re: [OMSI 2] Osiky

Příspěvekod M4tess » 14 říj 2017 12:01

Laco, jojo, myslel jsem poloměr otáčení. Co se týče kopce, tak bych snížil stoupání nebo upravil, aby když jedu v odstavném pruhu, tak mě auta mohla předjet a já je neblokoval. Dále bych uvažoval o změně textury kamene ve stoupání, protože to moc nevypadá jako z Česka ani okolních zemí.
V té Vrchovině teda blokuje autobus 13 minut provoz a auta ho musí objíždět přes uličku vedle, takže bych tam udělal buď odstavný pruh nebo zákaz vjezdu mimo MHD (jako přenosnou značku, protože to je výluka).
Navigaci bych ručně upravil, protože předpokládám, že je automaticky generovaná nebo pozůstatek z vývoje, kdy měla být orientační? :D Na dost místech je dost matoucí, např. na kruhovém objezdu ze směru z Osik, kdy při vjíždění směřuje šipka doprava, ale správný výjezd je až třetí. Co jsem si ještě všiml, tak na té druhé zastávce v Osikách je roh domu skoro v kolejích, moc dlouho by asi nevydržel :D
ObrázekKarosa B732 DPMB repainty ke stažení v mém topicu. :)
Jelcz M081MB DPMB repaint ke stažení v mém topicu. :)
Pack DPMB repaintů na B961E můžete stahovat v mém topicu. :)
Uživatelský avatar
M4tess
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 363
Registrován: 07 říj 2014 20:00

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků