TOPlist

Chronologické úpravy a další (by WraithCZ & viktor1)

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Chronologické úpravy a další (by WraithCZ & viktor1)

Příspěvekod WraithCZ » 03 srp 2017 10:39

Ahoj!

Jistě už znáte uživatele viktor1, který kdysi dělal chrono úpravy společně s dalšími pro Štětín. Já osobně jsem taky chrona dělal, dokonce tu někde mám i téma, ale to už je starý a chrona, které se budou objevovat tady, budou mít něco víc než jen úpravu v editoru. Ze začátku chci zmínit, že aktuálně budeme dělat chrona pouze pro mapu Lemmental V3 Updated. Součástí těchto chronologických úprav budou i služební jízdní řády (SJŘ) od Viktora a plánky výluk po vzoru DPMB (Dopravní podnik města Brna) ode mě. Chtěl bych upozornit, že jedno chrono nám zabere poměrně dost času, protože, jak jsem psal, děláme k němu i dodatečné materiály pro lepší orientaci. :) Kromě chrona se tu mohou objevit i další úpravy, například nové linky, úpravy intervalů a další. :)

No a na začátek bych vám chtěl představit naše první chrono, které je ve vývoji. Jedná se o uzavírku a rekonstrukci ulice Altborner Weg (a s ním i spojené zrušení stejnojmenné zastávky), kdy dojde k odklonům linek 33 a 39 a ke vzniku výlukové linky x39, která bude projíždět zrušeným úsekem linky 39. Více vám jistě řekne plánek výluky, který najdete níže. :)

Obrázek
WraithCZ
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 876
Registrován: 26 črc 2011 09:03

Re: Chronologické úpravy a další (by WraithCZ & viktor1)

Příspěvekod M4tess » 03 srp 2017 12:20

Chrona pro Štětín se mi hodně líbily :) Toto vypadá taky dobře, cením plánek ve stylu Brna :D Dobrá práce :)
ObrázekKarosa B732 DPMB repainty ke stažení v mém topicu. :)
Jelcz M081MB DPMB repaint ke stažení v mém topicu. :)
Pack DPMB repaintů na B961E můžete stahovat v mém topicu. :)
Uživatelský avatar
M4tess
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 363
Registrován: 07 říj 2014 20:00


Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků