TOPlist

TADKH (polofiktivní)

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

TADKH (polofiktivní)

Příspěvekod igisek » 31 črc 2017 17:59

Představuji vám svoji druhou mapu.
Jedná se o mapu testovací hlavně, kde budu zkoušet různé možnosti OMSI2, které pak budu praktikovat i hlavně na mapě Moravec a to hlavně stavění dle skutečné předlohy. A zároveň jsem to pojal, jako můj smyšlený projekt z dětství (jenž opravdu na papírech existuje).
Jedná se vlastně o polofiktivní mapu (předloha reálná, ale ne stejné objekty, i trochu upravené některé místa) smyšlené linky K54, jenž začíná trasu v Koryčanech, Lískovec a končí ve vsi Staré Hutě. Stavba začala ve Starých Hutích. Dopravcem je zde fiktivní společnost TADKH (Tramvajovo-autobusová doprava Kyjovska a Hodonínska), jenž disponuje obrovským množstvím vozidel a také linek, pokud se mi bude dařit a stíhal bych to se stavěním mapy Moravec, mohl bych se pustit i do dalších svých virtuálních linek). Linka K54 je spíše turistická linka, ve špičce však sváží mnoho cestujících ze Starých Hutí a Stupavy do Koryčan, Lískovce, kde je přestup na další linky.
Upozořnuji, že se nejedná o prioritní mapu, pouze mapu vedlejší, takže zde bude stavba probíhat pomaleji než u mapy Moravec (takže nebude tak rozsáhlá a ani stavěná rychlým tempem) a hlavně zde budu testovat mnoho zmíněných věcí, takže to bude i mapa náročná, takže ke stažení nejspíše nebude, jen poté k soukromému poslání.
Některé snímky jsem zde již zveřejnil, tento snímek je určen zde k prezentaci.
Vzhledem k tomu, že se jedná o mapu odpočinkovou, nebude nijak vázán proklad s mapu Moravec (takže se může stát, že třeba budu stavět 3 měsíce tuto mapu a 1 měsíc mapu Moravec nebo naopak, bude záležet na mém času a náladě stavění).
Tímto děkuji za pozornost a doufám, že se bude i druhá mapa líbit. :)
Přílohy
Stare Hute.jpg
Je nejlepší slavit narozky na pátek 13.,v roce 2013 :D
Stránka mého města https://www.facebook.com/dpmoravec?ref=hl
Uživatelský avatar
igisek
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1509
Registrován: 12 dub 2011 14:53
Bydliště: Brno-Řečkovice

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků